بازدید 1445
کد خبر: ۸۳۸۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳ 01 October 2018

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی اعلام کرد: مرحله کشوری هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش مهر، به نقل از سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، مرحله استانی – دانشگاهی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با شناسایی افراد راه یافته به مرحله منطقه ای به کار خود پایان داد.

مسابقات در دوره هفتم در استان های، آذربایجان شرقی با ۲۲ تیم، آذربایجان غربی با ۱۶ تیم، اردبیل با ۸ تیم، البرز با ۲۲ تیم، ایلام با ۸ تیم، چهارمحال و بختیاری با ۴۸ تیم، خراسان رضوی با ۱۶ تیم، خراسان جنوبی با ۱۴ تیم، خراسان شمالی با ۱۲ تیم، فارس با ۸ تیم، قزوین با ۲۰ تیم، قم با ۱۶ تیم، کردستان با ۱۶ تیم، کرمانشاه با ۲۲ تیم، کرمان با ۲۰ تیم، گیلان با ۱۶ تیم، لرستان با ۱۶ تیم، سیستان و بلوچستان با ۱۲ تیم، مازندران با ۱۶ تیم، مرکزی با ۱۸ تیم، هرمزگان با ۳۲ تیم، همدان با ۸ تیم و یزد با ۳۲ برگزار شد.

همچنین دانشگاه های الزهرا با ۸ تیم، خواجه نصیر الدین طوسی با ۸ تیم، علم و صنعت ایران با ۸ تیم، صنعتی اصفهان با ۸ تیم، امیرکبیر با ۸ تیم، امام صادق(ع) با ۱۸ تیم، تهران با ۱۲ تیم، صنعتی شریف با ۴ تیم و شهید بهشتی با ۸ تیم، میزبان مرحله دانشگاهی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران بودند.

همچنین، از منطقه «تهران و البرز»، که شامل دانشگاه های الزهرا، تهران، خواجه نصیرالدین طوسی، علم و صنعت ایران، امام صادق(ع)، امیرکبیر، دانشگاه شهید بهشتی، صنعتی شریف و البرز است ۱۲ تیم، از منطقه «شرق و جنوب» که شامل استان های خراسان رضوی و جنوبی و شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، یزد و چهار محال و بختیاری است، ۱۶ تیم، از منطقه «شمال و شمال غرب»، که شامل استان های اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، قزوین، گیلان و مازندران است، ۱۴ تیم و در نهایت از منطقه «غرب» کشور که شامل استان های قم، صنعتی اصفهان، چهار محال و بختیاری، فارس، همدان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، مرکزی، کردستان است؛ تعداد ۱۶ تیم توانستند به مرحله ی منطقه ای راه پیدا کنند.

همچنین از هر منطقه تنها سه گروه به مرحله کشوری برای کسب نشان «خواجه نصیر الدین طوسی» راه پیدا می کنند.

طبق اعلام رسمی دبیرخانه مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، واحدهای میزبان مرحله منطقه ای که شامل استانهای مشهد، چهار محال و بختیاری، گیلان و دانشگاه علم و صنعت ایران است می توانند در بازه زمانی مشخص شده نسبت به برگزاری مرحله منطقه ای مسابقات مناظره اقدام کنند که به ترتیب از تاریخ ۱۴ تا ۱۸ مهرماه، ۲۲ تا ۲۴ مهرماه، ۲۹ تا ۲ آبان ماه و ۲۸ تا ۳۰ مهرماه خواهد بود.

پس از فراخوان ثبت نام هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، ۵۸۰ تیم چهار نفره دانشجویی برای حضور در این دوره از مسابقات اعلام آمادگی کردند که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد رشد داشته است. مرحله کشوری هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال رامین پرچمی انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب