کد خبر: ۸۳۷۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲ 26 September 2018

دانشگاه شهید بهشتی مشکل اسکان دانشجویان دختر روزانه غیر بومی مقطع کارشناسی ارشد ترم ۵ و دکتری و کارشناسی ترم ۹ را حل کرد.

به گزارش مهر، به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، با توجه به تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته جهت حل مشکل اسکان دانشجویان دختر روزانه غیر بومی مقطع کارشناسی ارشد ترم ۵ و دکتری و کارشناسی ترم ۹ با استفاده از تمام ظرفیت های خوابگاهی، به اطلاع این دسته از دانشجویان که قبلا درخواست اینترنتی خوابگاه را ارائه کرده بودند، می رساند، از سوم مهر ۱۳۹۷ با مراجعه به سیستم جامع گلستان از خوابگاه تخصیص داده شده خود مطلع و به خوابگاه‌های تخصیص داده شده مراجعه کنند.

دانشجویانی که خوابگاه به آنها اختصاص داده شده باید به نکات زیر توجه کنند:

درصورت عدم ثبت اجاره بهاء و یا هرگونه مشکل به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه و از پرداخت به دیگر حساب ها خودداری کنند.

بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب ها امکان استرداد میسر نخواهد بود. در صورت عدم ثبت نام و تثبیت ترم آموزشی، امکان ادامه سکونت و استرداد وجه اجاره بهاء پرداختی مسیر نخواهد شد.

نظر به اینکه بر اساس درخواست های ارائه شده، خوابگاه تخصیص و اجاره بهاء ثبت شده، در صورتی که دانشجو قصد سکونت در خوابگاه را نداشته باشد حتما تا تاریخ ۸ مهر ۹۷ مراتب انصراف خود را به مسئول خوابگاه مربوطه اعلام یا از طریق پیشخوان خدمت مندرج در سیستم گلستان انصراف خود را ثبت کند.

بدیهی است عدم مراجعه و پرداخت اجاره بهاء تا تاریخ مذکورعلاوه بر اینکه بمنزله انصراف از اسکان خوابگاه تلقی نشده، فضای در نظر گرفته شده به سایر متقاضیان اختصاص داده خواهد شد واجاره بهاء با احتساب جریمه در سیستم محفوظ خواهد بود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
رسول دانیال زاده قیمت بنزین حسن حیدری آنفولانزا غزه بولیوی اعتراضات کویت فردو خانه پدری آلودگی هوا