بلیط پرواز عیدت رو با کمترین قیمت بخر
      
کد خبر: ۸۳۶۰۲۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵ 22 September 2018

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر فرید یوسفی را به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اسدآباد منصوب کرد.

به گزارش مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر فرید یوسفی استادیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی جندی شاپور اهواز است.

وزیر بهداشت در حکم انتصاب یوسفی تاکید کرده است: «از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش های حوزه ماموریت خود و در چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های ارائه شده در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زیر را انجام دهید.»

تشویق، ترغیب و توجه ویژه به اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی، اقدام لازم در زمینه تامین، حفظ و ارتقای سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان، عملیاتی کردن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم، اقدامات لازم در زمینه استمرار طرح تحول نظام سلامت از جمله این اقدامات است.

حمایت و تقویت پژوهش و نوآوری و تلاش برای جهت دهی به پژوهش و طرح های مهم تحقیقاتی به منظور تقویت فرآیند محصولات و ارتقای سلامت، ارتقای برنامه های جاری حوزه های بهداشتی، درمانی، فرهنگی و دانشجویی، صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی و توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت خود نیز از دیگر اقدامات اعلام شده است.

تلاش در جهت تحقق راهبرد اجتماعی شدن نظام سلامت در تمام حوزه ها و رعایت اعتدال، توانمندی و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه سلامت از دیگر مواردی است که وزیر بهداشت از رئیس جدید این دانشکده خواسته است.

همچنین دکتر سیدحسن هاشمی در پیامی از خدمات دکتر محمد محبوبی در مدت تصدی سرپرستی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی اسدآباد قدردانی کرد.

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار