تکنیک های بازاریابی و فروش در ایران
      
1645بازدید
کد خبر: ۸۳۵۷۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴ 21 September 2018

وینفرد شفر در نشست خبری گفت: فضای مجازی مهم نیست و مهم نظر من است، من می‌توانم بگویم یک بازیکن خوب بوده یا نه.

به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی آلمانی آبی ها در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل نساجی در هفته هفتم لیگ برتر گفت: بابت تاخیرم عذرخواهی می‌کنم . بعداز سفر زمینی طولانی، خیلی خوشحالم به شمال ایران آمده‌ام. نکات خیلی خوبی در مورد قائمشهر شنیده‌ام. می‌دانم نساجی بعد از مدت طولانی به لیگ برتر آمده و بازی‌های این تیم را دیده‌ام و می‌دانم تیم قدرتمندی است. به نکونام سلام می‌کنم، ما شش ماه در الوحده با هم کار کردیم. مسیر حرکت و پیشرفت او را پس از اینکه به اوساسونا رفت دیده‌ام. خیلی خوشحالم هواداران پر شماری از استقلال در قائمشهر دیدم. 

شفر ادامه داد: شاید می‌گویند استقلال هر جا می‌رود باید پیروز شود اما این موضوع درست نیست. هر تیمی مقابل استقلال بازی می‌کند با بیشتر از صددرصد توان خود کار می‌کند و فردا هم حریف ما بسیار قدرتمند است و امیدوارم پس از بازی از عملکرد خودمان راضی باشیم. از یک بابت دیگر خوشحالم که فردا یک داور ایرانی داریم نه داوری از سنگاپور و دیگر کشورها. پیرمرد ژرمن افزود: شما دیدید در بازی با العین و السد داوری خیلی به ضرر ما بود. گل اولی که از السد دریافت کردیم آفساید بود و یک پنالتی هم روی روح‌الله باقری گرفته نشد. بهترین داوران آسیا را داریم و مطمئنم فردا هم داور ما یکی از بهترین‌های آسیا خواهد بود. 

شفر:خوشحالم که باپرسپولیس بازی داریم اما اول نساجی

شفر در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد هواداران چیست و بازی این تیم مقابل نساجی را پیش از بازی با پرسپولیس چطور می‌بیند؟ گفت: اول از همه باید بگویم تماشاگران نساجی بسیار مشتاق هستند برای حمایت از تیم خودشان. امیدوارم فردا همه از فوتبال زیبا لذت ببرند. امیدوام نه تنها در اینجا بلکه در هیچ ورزشگاه دنیا خشونتی نباشد و همه بعد از فوتبال خوشحال به خانه‌های خود بروند. فوتبال یکی از بهترین ورزش های دنیاست، مخصوصا برای کودکان. خوشحال می‌شوم هواداران نساجی از تیم خودشان حمایت کنند. بازی فردای ما با پرسپولیس نیست، شما دیدید در بازی با السد ما دقایقی ۹ نفره بازی کردیم و داور هم یک بازیکن حریف را اخرج نکرد، فکر می‌کنم اگر اسماعیلی خوش‌شانس نبود شاید پای او می‌شکست، روزبه چشمی هم در تمرینات ضربه‌‌ای خورد و فردا در تیم نیست، اما ما بازیکن به اندازه کافی داریم و نگران نیستم. بازهم می‌گویم بازی فردای ما با پرسپولیس نیست و با نساجی است، ضمن اینکه خوشحالم بزودی با پرسپولیس بازی داریم، اما فردا تمام تمرکزمان را روی بازی با نساجی می‌گذاریم.

شفر افزود: ما با یک تیم ریشه‌دار و با سابقه بازی می‌کنیم، اما سوال من این است که چرا این تیم ۲۵سال در لیگ برتر نبوده؟ قطعاً بازگشت این تیم به لیگ برتر می‌تواند به این استان و منطقه کمک کند. ما فردا برای برد به زمین می‌رویم. حریف ما مطمئناً ۹۰ دقیقه می‌جنگد، ما هم باید با فکر بازی کنیم. نساجی تیم دونده‌ای است، اما ما هم باید کارمان را کنیم و آن چیزی که در تمرینات کار کرده‌ایم را به زمین بیاوریم و کارمان را انجام دهیم.

وی در واکنش به نظر خبرنگاری مبنی بر هواداران تیم شاکله و دورتموند در آلمان و شباهت هواداران نساجی به این تیم‌ها گفت: شالکه یک منطقه کارگری است، مثل دورتموند،‌ بازی این دو تیم هم به نوعی دربی آلمان است. من می‌دانم شرایط اینجا چطور است. فردا صبح هم این موضوع را بهتر می‌فهمم. هوادارن شالکه سنتی و تقریبا مثل ما هستند. در بازی هم طبیعی است هواداران از هر تیمی که خوب بازی کنند حمایت می‌کنند، شالکه و دورتموند هم همین وضعیت را دارند. مثل بازی اولی که من سرمربیگری استقلال را بر عهده داشتم مقابل پرسپولیس که ما بازی را روی یک پنالتی باختیم، اما همه حمایت کردند. من بالای ۴۰۰ بازی در آلمان انجام دادم و الان خوشحال می‌شوم که از تیم ما حمایت می‌کنند. این را هم به بازیکنان یادآوری می‌کنم که این وظیفه ما است که آنها را خوشحال کنیم. بازی فردا هم سخت است و اینطور نیست که خودمان را از پیش برنده بدانیم، باید سخت کار کنیم و پیروزی حاصل همین سخت کار کردن است، داور خوبی هم در بازی فردا داریم، من همیشه گفته‌ام داوران ایرانی یکی از بهترین‌ها هستند و امیدوارم بعد از بازی هم با هم دوستانه در مورد مسائل فنی حرف بزنیم.

شفر تصریح کرد: سال گذشته بعد از اینکه یک تیم جوان ساختیم،‌ آن بازیکنان رفتند. ما فصل‌ گذشته تیم‌مان را به ۹۹ درصد رساندیم، اما الان باید این فصل دوباره تیم‌مان را بسازیم. امیدوارم بتوانیم هواداران هم خوشحال کنیم. امیدوارم قهرمان و بعد در آسیا موفق شویم. این شانس را فصل گذشته در لیگ قهرمانان داشتیم که خوشحال شویم،‌ اما با رفتن بازیکنانی مانند ابراهیمی این شانس را از دست دادیم. مثل اینکه شما یک سنگ سنگین را تا نزدیکی یک هدف می‌آورید اما دوباره می‌افتد. فصل پیش قرار بود کاری انجام شود، اما نشد، الان باید دوباره باید آن کار را انجام دهیم. هدف‌مان این است که به همان سطح فصل گذشته بازگردیم و بتوانیم در لیگ قهرمانان فصل آینده یک عملکرد خوب داشته باشیم.

وی در واکنش به اینکه تیمش خطاهای زیادی انجام می‌دهد و هنوز با جذب بازیکنان زیاد نتوانسته جای خالی بازیکنانی مانند امید ابراهیمی را پر کند،‌ گفت: مشکل این نیست،‌ مشکل زمانی است که شما خطا می‌کنید. اینکه شما توپ دارید و می‌خواهید از دفاع حریف عبور کنید، فرق دارد با اینکه دفاع کنید. شما هیچ بازی را نمی‌توانید ببرید به جز اینکه محکم بازی کنید. ما روی این موضوع کار می‌کنیم. علی کریمی را داریم، اما باید بعضی‌ بازیکنان جای خود را در زمین پیدا کنند. الان فرشید اسماعیلی مصدوم شده است،‌ شاید لازم باشد برخی بازیکنان را جا به جا کنیم. مشخص است ابراهیمی یک بازیکن ویژه برای ما در میانه زمین بود. امیدوارم سایر بازیکنان هم در تیم ما همین روند را از لحاظ صحبت کردن و رهبری در زمین پیدا کنند. شاید برخی بازیکنان خوب باشند اما مهم برقراری ارتباط در وسط زمین است.

شفر خاطرنشان کرد: بازی تیم‌های دیگر را می‌بینیم و بازی همه حریفان را بارها و بارها آنالیز می‌کنیم. بارها بازی نساجی را دیده‌ و آنالیز کرده‌ایم. این یک احترام برای همه حریفان است. اینطور نیست که ما کاری به آنها نداشته باشیم و همینطور برویم و با آن‌ها بازی کنیم. کادرفنی خوبی داریم و روی این مسائل کار می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا غیبت روزبه چشمی برابر السد به دلیل مصدومیت بوده یا به خاطر اشتباهاتش در دیدار مقابل السد؟ گفت: مشکل چشمی اخطار اول او بود. کافی است نام شما ژاوی باشد و بخواهید با داور صحبت کنید. بهتر است کسی با داور صحبت کند که کاپیتان باشد و با ادبیاتی مناسب و حرفه‌ای با داور حرف بزند. در تهران بازیکن کره‌ای السد روی نویمایر خطای شدیدی مرتکب شد. داور می‌خواست این بازیکن را از زمین اخراج کند،‌ اما ژاوی به داور گفت این صحنه کارت زرد داشت و داور به بازیکن السد کارت زرد نشان داد. بهتر است فقط کاپیتان با داور صحبت کند. اگر هر مربی، هر بازیکنی را که اشتباه می‌کند، کنار بگذارد، دیگر همه بازیکنان باید کنار گذاشته شوند و هیچ بازیکنی نباید بازی کند.

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار