بلیط پرواز عیدت رو با کمترین قیمت بخر
      
کد خبر: ۸۳۵۶۴۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹ 21 September 2018

نرخ سرویس مدارس شهر تهران با افزایش میانگین ۱۰ درصدی نسبت به سال گذشته و براساس میزان مسافت و منطقه شهری محاسبه شده است.

به گزارش فارس، در هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران آخرین جزئیات سرویس حمل و نقل دانش آموزان به تصویب رسید.

پیش از این در کارگروه ماده ۱۸ سرویس حمل و نقل دانش‌آموزی شهر تهران، که با حضور نمایندگانی از شهرداری تهران، انجمن اولیا و مربیان شهر تهران و آموزش و پرورش برگزار شد نحوه نرخ سرویس مدارس و حمل و نقل دانش‌آموزان در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۷ به تصویب رسیده بود.

افزایش ۱۰ درصدی نرخ سرویس مدارس نسبت به سال قبل

بر اساس مصوبه این کارگروه مقرر شد شهریه سرویس مدارس دریافتی از والدین بر اساس اطلاعات سامانه سرویس مدارس طراحی شده توسط آموزش و پرورش ملاک عمل قرار گرفته و به میزان نرخ تورم معادل ۱۰ درصد به طور متوسط نسبت به سال تحصیلی ۹۷-۹۶ افزایش یابد.

مقرر شد ۷۵ درصد مبلغ فیمابین مدیران مدارس و پیمانکاران سرویس مدارس به عنوان سهم راننده در نظر گرفته شود و از مبلغ قرارداد شهریه سرویس مدارس ۲۵ درصد به سایر عوامل اختصاص یابد.

در کارگروه ماده ۱۸ سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان شهر تهران استفاده از خودرو‌های ویژه (لوکس و نیمه لوکس) غیر از خودرو‌های عمومی در ناوگان حمل و نقل سرویس دانش‌آموزی، ارائه خدمات بیمه‌ای ویژه به دانش‌آموزان، ارائه خدمات رفاهی، حمایتی و درمانی به رانندگان و دانش‌آموزان، تک مسیره بودن و تعداد کم دانش‌آموز در خودروی حمل سرویس دانش‌آموزی و گواهی صلاحیت کار رانندگان بر اساس آیین‌نامه و دستورالعمل اجرایی از مواردی بود که مورد تصویب کارگروه ماده ۱۸ سرویس حمل و نقل دانش‌آموزی قرار گرفته است.

جدول هزینه خدمات پیمانکاران و آموزش و پرورش در حمل و نقل دانش‌آموزان سرویس مدارس

درجلسه علنی شورای شهر تهران نیز سرویس مدارس استثنایی با رای اعضای شورای شهر تهران رایگان شد و تمامی هزینه‌های سرویس مدارس استثنایی که ۱۷ میلیارد تومان در طول سال پیش‌بینی شده توسط شهرداری تهران پرداخت می‌شود.

نرخ شهریه سرویس مدارس براساس مسافت از یک تا ۳۰ کیلومتر برای سواری و ون مشخص شده است و از ۳۰ کیلومتر به بالا به صورت توافقی مابین پیمانکار و مدیر مدرسه است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: