کد خبر: ۸۲۵۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴ 15 August 2018

بر اساس آمارهای منتشر شده، شمار مهاجرانی که در سال ۲۰۱۶ از فلسطین اشغالی مهاجرت کرده اند بیش از شمار مهاجرانی بوده که به این اراضی منتقل شده اند.

به گزارش مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، آمارهای منتشر شده از سوی اداره مرکزی آمار رژیم صهیونیستینشان می دهد که در سال ۲۰۱۶ تعداد افرادی که از فلسطین اشغالی به خارج مهاجرت کرده اند، ۶۳۰۰ نفر بیشتر از مهاجران به این اراضی اشغالی بوده است.

در این گزارش همچنین آمده است که مهاجران جدید به فلسطین اشغالی بیش از مهاجران قدیمی علاقه مند به ترک اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ فلسطین هستند؛ به طوری که ۲۶ درصد از افرادی که در سال ۲۰۱۶ فلسطین اشغالی را ترک کرده اند، در یک دهه اخیر به این اراضی مهاجرت کرده بودند.

علاوه بر این، ۴۲ درصد از افرادی که در سال ۲۰۱۶ به فلسطین اشغالی بازگشته اند، قبلا به این اراضی مهاجرت کرده و یا به مدت بیش از یک سال آنرا ترک کرده بودند.

این آمارها همچنین نشان می دهد که در سال ۲۰۱۶ تقریبا ۱۵.۲۰۰ نفر فلسطین اشغالی را ترک کرده و یا به مدت بیش از یک سال متوالی در خارج اقامت داشته اند و در میان آنها ۱۱.۱۰۰یهودی و ۴۲۰۰ غیر یهودی دیده می شوند. این در حالی است که در سال ۲۰۱۵ نیز ۱۶.۷۰۰ نفر فلسطین اشغالی را ترک کرده بودند که ۹ درصد از آمار سال ۲۰۱۶ بیشتر بوده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
محمد مرسی حادثه چرنوبیل شیرمحمدعلی بلندی های جولان میشل پلاتینی فرودگاه امام خمینی جیسون رضائیان ترمینال سلام