1409بازدید
کد خبر: ۸۲۴۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷ 12 August 2018

بازی‌های آسیایی 2018 از روز جمعه با برگزاری رقابت‌های فوتبال آغاز شده و تا 11 شهریور ادامه خواهد داشت. از کشورمان نیز 378 ورزشکار راهی اندونزی خواهند شد تا بتوانند با کسب مدال‌های رنگارنگ، جایگاه خوبی را برای ایران در جدول نهایی رقم بزنند.

به گزارش تابناک ورزشی، ملی‌پوشان فوتبال و هندبال اولین ورزشکاران ایرانی هستند که تلاش خود را در بازی‌های آسیایی آغاز خواهند کرد. هر دو تیم ساعت 16 روز چهارشنبه به ترتیب به مصاف عربستان و مالزی می‌روند. همچنین اعضای تیم ملی والیبال در صورت صعود به فینال، آخرین کسانی هستند که از کاروان ایران در بازی‌ها حضور خواهند داشت.

به دلیل اینکه کمیته برگزاری مسابقات به صورت لحظه‌ای برنامه و ساعت‌ بازی‌ها را تغییر می‌دهد، این احتمال وجود دارد که ساعت برخی از بازی‌ها تغییر کند ولی به نظر می‌رسد روزهایی که ورزشکاران کشورمان باید به مصاف حریفان بروند، بدون تغییر خواهد بود. ساعت‌ها به وقت محلی و اختلاف ساعت ایران و اندونزی دو ساعت و نیم است. به این ترتیب که ساعت 8 صبح ایران، ساعت 10:30 اندونزی خواهد بود.

 

14 آگوست (23 مرداد)

 

رشته ورزشی

ساعت

توضیحات

 

15 آگوست (24 مرداد)

 

هندبال

شروع از: 11

ایران ـ مالزی ( مردان )

 

فوتبال

شروع از: 16

ایران ـ عربستان  ( ورزشگاه wibawa – mukti )

 

17 آگوست (26 مرداد) بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

 

هندبال

شروع از: 16

ایران ـ قطر

 

فوتبال

شروع از: 16

ایران ـ کره شمالی

 

18 آگوست (27 مرداد)

روز اول بازی های آسیایی

افتتاحیه

 

19 آگوست (28 مرداد) شهادت امام محمد باقر (ع)

 

تیراندازی

شروع از: 9

مقدماتی و فینال 10 متر تفنگ بادی میکس

مقدماتی تراپ مردان و زنان

 

شنا

شروع از: 9 تا 16

200 متر آزاد:   1- علیرضا یاوری

 

تکواندو

شروع از:  9 تا 16

( پومسه ) مقدماتی و فینال تیمی و انفرادی مردان و زنان

 

کشتی آزاد

 شروع از:  13 مقدماتی

عصر از 21-19

مقدماتی تا فینال اوزان

1-     86 حسن یزدانی       2-      74 مصطفی حسین خانی

3-   54 حسن مرادقلی   6-  57 رضا اطری    5-  97 علیرضا گودرزی

 

ووشو

شروع از:  9 تا 13  تالو

شروع از: 19:30 تا 21:30  ساندا

تالو مردان و زنان:     1- هانیه رجبی  2- فاطمه حیدری  3- زهرا کیانی

مقدماتی ساندا مردان و زنان

 


قایقرانی ـ روئینگ

شروع از: 9 تا 12

قایقرانی رویینگ تک نفره سنگین:  1-مجتبی شجاعی  2- مهسا جاور

دو نفره روئینگ سنگین آقایان:  1-محسن شادی  2-عادل حبیبیان

دو نفره روئینگ سنگین بانوان:  1-پرسیا احمدی 2-  مریم کرمی

4 نفره سبک وزن بانوان:

1- مهسا جاور  2- مریم امیدی پارسا   3- مریم کرمی     4- نازنین رحمانی

 

شمشیربازی

شروع از: 9 اپه مردان

شروع از: 18 سابر زنان

سابر انفرادی زنان و اپه انفرادی مردان

مردان انفرادی:  1- محمد اسماعیلی  2- محمد رضایی

سابر زنان  انفرادی:  1- نجمه سازنچیان  2-  فایزه رفیعی

 


سپک تاکرا

شروع از: 12 تا 15

مقدماتی ماده (team event)

ایران ـ اندونزی

 

کبدی

شروع از: 9

مرحله گروهی مردان و زنان

 

والیبال ساحلی

 

هنوز قرعه کشی اعلام نشده

 

20 آگوست (29 مرداد)

تیراندازی

شروع از: 8:30 تا 16

مقدماتی و فینال  تفنگ 10متر مردان و زنان

روز دوم و فینال تراپ آقایان و بانوان


دوچرخه سواری

شروع از:  10 تا 15

کوهستان (دانهیل)  مقدماتی تا فینال:   1- حسین زنجانیان

تکواندو

شروع از: 9 تا 12 مقدماتی

شروع از: 16 تا 19 نیمه نهایی و نهایی

1-     58- فرزان عاشورزاده     2-   53 -  الهه شیدانی

3-  67- ملکیا میرحسینی

           

 

کشتی آزاد

شروع از: 13

شروع از: 19

وزن 125 کیلوگرم :

1-     پیوند هادی

ووشو

شروع از:  6:30 تالو

شروع از: 17  ساندا

1-  فاطمه حیدری   2- هانیه رجبی


قایقرانی ـ روئینگ

شروع از: 9 تا 12

تک نفره سبک وزن مردان:  1- محسن شادی

تک نفره سبک وزن زنان:  1- نازنین ملایی

دو نفره سبک وزن مردان:  1- امیرحسین محمود پور  2- رضا قهرمانی

دو نفره سبک وزن زنان:  1- نازنین رحمانی    2-  مریم امیدی پارسا

چهار نقره سبک وزن مردان:

1-     بهمن نصیری  2-  مجتبی شجاعی  3-  مسعود محمدی   4-  سیاوش سعیدی

شمشیربازی

 

شروع از: 9  تا 16

شروع از: 18    نیمه نهایی و فینال

سابر مردان انفرادی:  1- محمد اسماعیلی  2- محمد رضایی

سابر دختران انفرادی:  1- نجمه سازنچیان  2- فائزه رفیعی

ژیمناستیک

شروع از: 13

مقدماتی تیمی


سپک تاکرا

شروع از:  9 تا 12

ماده (team event)

ایران ـ هند

پاراگلایدر

شروع از:  8 تا 17

 

کبدی

شروع از:  9

مرحله گروهی

سوارکاری

شروع از:  8 تا 15

درساژ:

1-     لیتا سهیلا سهی

هندبال

شروع از: 14

در صورت صعود

والیبال ساحلی

شروع از: 9:30

 

فوتبال

شروع از: 16

ایران ـ میانمار


21آگوست (30 مرداد) روز عرفه روز نیایش

تیراندازی

شروع از: 9 تا 17

مقدماتی و فینال تفنگ 50متر سه وضعیت

مقدماتی و فینال تپانچه بادی 10مترمردان

مقدماتی و فینال میکس تراپ


شنا

شروع از: 9

50 متر ازاد

1-     سینا غلامپور   2- بنیامین قعله حسنلو


تکواندو

شروع از: 9 تا 14 مقدماتی

شروع از: 15 تا 18 نیمه نهایی و نهایی

1-     57- پریسا جوادی    2- 80+ سعید رجبی

3-     67+ زهرا پور اسماعیلی

کشتی فرنگی

شروع از: 13

اوزان:  60  و 67  کیلوگرم :

1-     مهرداد مردانی  2- محمدرضا گرایی

ووشو

شروع از: 6:30 تالو

       شروع از: ....       عصر ساندا

1-     زهرا  کیانی

قایقرانی

شروع از: 9 تا 17:30

شروع از: 10 تا 17 

کانواسلالوم:

1-     شقایق سید یوسفی  2- محمد مهدی کنارنگ

کایاک اسلالوم :

1-     رکسانا رزاقیان   2- امیر محمد فتاح پور

شمشیربازی

شروع از: 9  تا 16

شروع از: 18 تا 20  نیمه نهایی و فینال

اپه انفرادی زنان

فلور مردان

       

 

سپک تاکرا

شروع از: 15 تا 18

در صورت یک برد در دو بازی قبل


تیروکمان

شروع از: 8

شروع از: 13 

ریکرو زنان

ریکرو مردان

بسکتبال

شروع از: 15 تا 21

سه نفره

دوچرخه سواری

شروع از: 9 تا 11 بانوان

شروع از: 13 تا 15 مردان

کوهستان

1-     فرانک پرتو آذر 2- فراز شکری 3- محمد پورشریف

پاراگلایدر

شروع از:  8 تا 17

 

کبدی

شروع از: 9

مرحله گروهی

سوارکاری

شروع از: 8 تا 15

درساژ انفرادی:

1-     لیتا سهیلا سهی

والیبال ساحلی

 

 


22  آگوست (31 مرداد ) عید سعید قربان

تیراندازی

شروع از: 9 تا 16

مقدماتی و فینال تپانچه 25 متر بانوان

مقدماتی و فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان


شنا

شروع از: 9

100 متر پروانه:   1- مهدی انصاری 2- علیرضا یاوری

100 متر قورباغه:  1- مهدی انصاری

تکواندو

شروع از: 10 تا 12 مقدماتی

شروع از: 16 تا 18 نیمه نهایی و نهایی

1-     63- میرهاشم حسینی                 2-   80-  مهدی خدابخشی


کشتی فرنگی

شروع از: 13

اوزان   77  و  87   و  97  و 130 کیلوگرم

1-     77 محمد علی گرائی        2-  85 حسین نوری

3-   97 علی اکبر حیدری       4-   130 بهنام مهدیزاده



ووشو

شروع از: 6:30

ساندا نیمه نهایی


قایقرانی

شروع از: 10:30 تا 17:30  

شروع از : 10 تا 17  

نیمه نهایی و فینال کایاک اسلالوم آقایان

نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم بانوان

(روئینگ)


شمشیربازی

شروع از: 9 تا 17

شروع از: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال

تیمی سابر زنان

تیمی  اپه مردان


ژیمناستیک

شروع از:  14

 

سپک تاکرا

شروع از:  12 تا 15

فینال ماده  team event

تیروکمان

شروع از:  8:30

شروع از: 13

کامپوند  زنان

کامپوند مردان

بسکتبال

شروع از:  15 تا 21

3نفره

هندبال

شروع از:  18

(در صورت صعود)

دوچرخه سواری

شروع از: 10 تا 13

استقامت جاده زنان:

1-     سمیه یزدانی

والیبال

شروع از:  16:30

ایران ـ پاکستان  (کورت 2 )

پاراگلایدر

شروع از:  9 تا 17

 

کبدی

شروع از:  9

مرحله گروهی مردان و زنان

بسکتبال

شروع از: 12:30

ایران امارات     ( 5 نفره )

23 آگوست ( 1 شهریور ) روز پزشک

 

شنا

شروع از:  9

50 متر پروانه:   1- مهدی انصاری

  100 متر آزاد:   1- سینا غلامپور  2- بنیامین قعله حسنلو

تکواندو

شروع از:  9 تا 12 مقدماتی

شروع از: 15 تا 17 نیمه نهایی ونهایی

1-   49- ناهید کیانی        2-    68- امیر محمد بخشی


ووشو

شروع از:  6:30

فینال


قایقرانی

شروع از:  9 تا 12

شروع از: 10 تا 17  

نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم آقایان

نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم بانوان 

روئینگ ـ فینال گروه A

اسکواش

شروع از:  10

شروع از : 16

یک شانزدهم و یک هشتم نهایی انفرادی مردان و زنان

بدمینتون

شروع از:  12

دور اول انفرادی مردان


شمشیربازی

شروع از: 9 تا 17

شروع از: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال

فلور تیمی زنان

سابر تیمی مردان

ژیمناستیک

شروع از:  13:30

 

پنجاک سیلات

شروع از:  8:30

ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد

تیروکمان

شروع از: 8

شروع از: 8:50 

شروع از : 14:40

شروع از : 16:40

ریکرو زنان

ریکرو مردان

نیمه نهایی زنان

نیمه نهایی مردان

فوتبال

شروع از:  19:30

 ( در صورت صعود ) مرحله یک هشتم نهایی

کوهنوردی

شروع از:  5:30

 

دوچرخه سواری

شروع از: 10 تا 14

استقامت جاده مردان:

1-     آروین معظمی گودرزی  2- مهدی سهرابی 3- میرصمد پور سیدی

4- سعید صفرزاده 5- بهنام آرین

والیبال سالنی  و ساحلی

شروع از:  9:30

 


پاراگلایدر

شروع از:  8 تا 17

شروع از : 9 تا 21 توزیع مدال

 



کبدی

شروع از:  10

نیمه نهایی مردان و زنان


سوارکاری

شروع از:  8 تا 12

درساژ انفرادی فینال:

1-     لیتا سهیلا سهی


24 آگوست (2 شهریور ) آغاز هفته دولت

تیراندازی

شروع از:  9

فینال : شروع از: 13

مقدماتی  و فینال تپانچه بادی 10متر زنان

شنا

شروع از:  9

شروع از: 11:30

شروع از: 18:30

50 متر قورباغه:   1- مهدی انصاری

4 در100 متر مختلط تیمی 

قایقرانی

شروع از:  9 تا 12  روئینگ

 

شروع از: 12 بادبانی

فینال تک نفره و دو نفره سبک وزن آقایان و بانوان

روئینگ:

بادبانی:  1- محمد جامی نصب  2-  نیما رهبری


اسکواش

شروع از:  14 تا 18

یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

 


وزنه برداری

شروع از:  11

گروه A     85 کیلوگرم

1-     علی مکوندی

بدمینتون

شروع از:  12

شروع از: 18

دور اول انفرادی زنان

انفرادی مردان


بوکس

شروع از:  11:30

49- امید احمدی صفا

شمشیربازی

شروع از: 9 تا 17

شروع از: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال

اپه تیمی زنان 

فلور تیمی مردان

ژیمناستیک

شروع از: 16

 


جوجیتسو

شروع از:  8

اوزان:

1-     49- ناهید پیرهادی     2-   56- مهران ستار

3-   69- امیرحسین خادمیان


پنجاک سیلات

شروع از:  6:30

ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد

تیروکمان

شروع از:  8

شروع از: 10

میکس ریکرو

میکس کامپوند

بسکتبال

شروع از:  15 تا 21

سه نفره

فوتبال

شروع از:  16

( در صورت صعود ) مرحله یک هشتم نهایی

هندبال

شروع از:  18

(در صورت صعود)

کوهنوردی

شروع از:  6:30

 

دوچرخه سواری

شروع از: 9 تا 11 بانوان

شروع از: 14 تا 16 آقایان

جاده ؛ تایم تریل انفرادی مردان و زنان

1-     سمیه یزدانی  2- آروین معظمی گودرزی

والیبال ساحلی

-

 

کبدی

شروع از:  17

فینال  مردان و زنان

سوارکاری

شروع از:  8 تا 12

رویداد 3 روزه تیمی درساژ

1-     طوفان ترابی

والیبال

شروع از: 9

ایران ـ  مغولستان  ( کورت 2 )

تیراندازی

شروع از:  9 تا 17

مقدماتی اسکیت مردان


25 آگوست (3 شهریور )


قایقرانی

شروع از:  12 

بادبانی:  1-محمد جامی نصب  2-  نیما رهبری


اسکواش

شروع از:  14

نیمه نهایی انفرادی مردان و زنان



وزنه برداری

شروع از:  11:30

گروه A    94  کیلوگرم

1-  سهراب مرادی  2-  کیانوش رستمی

بدمینتون

شروع از:  13

شروع از:18

دور دوم انفرادی زنان

دور دوم انفرادی مردان

دوومیدانی

شروع از:   11:10       

 شروع از:  18:30

شروع از: 19

شروع از: 20

مقدماتی 400 متر مردان :  1- علی خدیور

پرتاب وزنه :  1- علی ثمری 2- شاهین مهردلان

مقدماتی 100 متر  مردان : 1- حسن تفتیان

نیمه نهایی 400 متر :  1- علی خدیور

جوجیتسو

شروع از:  8

اوزان

1-    62-  نسیم محمدی   2-    62- احمد عیدی      3-     94- مسعود جلیلوند

کاراته

شروع از:  6:30

کومیته

1-     84+ سجاد گنج زاده      2-  68+ حمیده عباسعلی

 

پنجاک سیلات

شروع از:  6:30

ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد

تیروکمان

شروع از:  8 ریکرو تیمی زنان

شروع از : 8:55 ریکرو تیمی مردان

ریکرو تیمی مردان و زنان

( تا نیمه نهایی)

بسکتبال

شروع از:  12:30

سه نفره: شروع از: 15 تا 21

5  نفره    ؛   سه نفره

ایران - سوریه  مردان

کوهنوردی

شروع از:  6:30

 

واترپلو

شروع از:  10

ایران ـ سنگاپور

والیبال

شروع از:  9:30

مرحله پلی آف

والیبال ساحلی

سوارکاری

شروع از:  9 تا 12

مسابقات صحرایی:

1-     طوفان ترابی

26آگوست ( 4 شهریور ) روز کارمند

تیراندازی

شروع از:   9 تا 14

فینال: شروع از 16

روز دوم و فینال اسکیت مردان

قایقرانی

شروع از:  12

بادبانی:  1- محمد جامی نصب  2-  نیما رهبری

اسکواش

شروع از:  16

فینال انفرادی مردان و زنان

تنیس

شروع از:  10

مقدماتی تیمی مردان و زنان

وزنه برداری

شروع از:  14:30

گروه  A   105 کیلوگرم

1-     محمدرضا براری    2-   علی هاشمی

بدمینتون

شروع از:  13 تا 17

یک چهارم نهایی انفرادی زنان


بوکس

شروع از:  11:30

1-     69-  سجاد کاظم زاده         2-    75- شاهین موسوی

دوومیدانی

شروع از:   11       

شروع از:  18:45

شروع از: 19:10

شروع از: 20:35

شروع از: 21

مقدماتی تا فینال  400 متر  با مانع  مردان  :  1- رضا ملک پور

نیمه نهایی 100 متر  مردان  :       1- تفتیان

فینال 400 متر  مردان:  1- خدیور  

فینال پرتاب چکش:   1-  رضا مقدم

فینال 100 متر :   1- حسن تفتیان



جوجیتسو

شروع از:  8

اوزان:

85-  کیلوگرم:      1- محسن حمیدی    2-  حبیب رنجبر

77-   کیلوگرم:      1- محمد منصوری داور   2-  حمید امرایی

کاراته

شروع از:  6:30

کومیته

1-     55  طراوت خاکسار         2-    61   رزیتا علیپور

3-      60-   امیر مهدیزاده

پنجاک سیلات

شروع از:  6:30

 

تیروکمان

شروع از:  : 8

شروع از:  : 8:55

کامپوند تیمی زنان

کامپوند تیمی مردان (تا نیمه نهایی)

بسکتبال

شروع از:  15 تا 21

سه نفره (توزیع مدال)

کوهنوردی

شروع از:  5:30

 


واترپلو

شروع از:  17

ایران ـ کره جنوبی

پینگ پنگ

شروع از:  10

مرحله حذفی تیمی مردان و زنان

والیبال

شروع از:  9:30

والیبال سالنی: مرحله پلی آف

والیبال ساحلی: یک چهارم نهایی

 


سوارکاری

شروع از:  13 تا 15

فینال

هندبال

شروع از: 11

سوم , چهارمی

27 آگوست ( 5 شهریور ) شهادت امام علی النقی  الهادی (ع)

اسکواش

شروع از:  10

شروع از: 12:30

دور اول تیمی زنان

دور اول  تیمی مردان

تنیس

شروع از:  7:30

یک چهارم و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان

وزنه برداری

شروع از:  11:30

گروه A     105 + کیلوگرم

1-     بهداد سلیمی      2-  سعید علی حسینی

بدمینتون

شروع از:  13 تا 17

شروع از:18

یک چهارم نهایی  مردان و زنان

نیمه نهایی مردان و زنان


بوکس

شروع از:  11:30

 ( در صورت صعود) روزی یک بازی  


دوومیدانی

شروع از:   9:15       

شروع از: 10:30

شروع از:  19

شروع از:  19:30

شروع از: 20: 20

مقدماتی پرش ارتفاع بانوان : 1- سپیده توکلی

مقدماتی 800 متر :  1- امیر مرادی

فینال 400 متر با مانع : 1- رضا ملک پور

3000فینال متر با مانع مردان :  1- حسین کیهانی

نیمه نهایی 800 متر: 1- امیر مرادی


کاراته

شروع از:  6:30

کومیته 68-  و  75-  و 84- مردان

1-     68- پگاه زنگنه         2-    75- بهمن عسگری

3-   84- ذبیح اله پورشیب

تیروکمان

شروع از:  : 9:30 ریکرو تیمی زنان

شروع از:  : 15  توزیع مدال  

رده بندی و فینال کامپوند و ریکرو تیمی مردان و زنان و میکس ریکرو و کامپوند

فوتبال

شروع از:  16

( در صورت صعود ) مرحله یک چهارم نهایی

هندبال

شروع از:  11

 

کوهنوردی

شروع از:  12:30

 

پینگ پنگ

شروع از:  10

مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان


دوچرخه سواری

شروع از:  9 تا 16

پیست (تیم اسپرینت):

1-     محمد دانشور  2- احسان خادمی  3- علی علی عسگری

والیبال سالنی:

شروع از:  9:30

مرحله پلی آف

سوارکاری

شروع از:  8 تا 10

احراز شرایط

بسکتبال

 

5 نفره مرحله حذفی ( یک چهارم نهایی)

28 آگوست (6 شهریور)

قایقرانی

شروع از:  12

بادبانی:  1- محمد جامی نصب  2-  نیما رهبری

اسکواش

شروع از:  10

شروع از: 13

دور دوم و سوم تیمی

تنیس

شروع از:  11:30

فینال تیمی مردان و زنان

بدمینتون

شروع از:  12

فینال انفرادی مردان و زنان

بوکس

شروع از:  11:30

مرحله یک چهارم نهایی  ( در صورت صعود )

 


دوومیدانی

شروع از:   9:45 تا 18:50

شروع از : 10  تا 20     

شروع از:  9 تا 21

شروع از: 19:40

شروع از : 20:20

مقدماتی 200 متر : 1- الهام کاکلی

مقدماتی 200 متر :  1- حسن تفتیان

7 گانه بانوان : 1- سپیده توکلی

فینال 800 متر مردان : 1- امیر مرادی

فینال 5000 متر مردان : 1- حسین کیهانی


کوراش

شروع از:  11:30

اوزان:   66-   و  52-   و   90+

1-     66- بهزاد وحدانی     2-  قنبرعلی قنبری

2-   52 -  طاهره آذر پیوند

3-   90+  جعفر پهلوانی    4-  محمدعلی ذاکری


تیروکمان

شروع از:  9:30

شروع از:  12:20

ریکرو و کامپوند انفرادی زنان و مردان

کامپوند تیمی زنان و مردان


واترپلو

شروع از:  17

ایران ـ قزاقستان

شیرجه

ساعت 20

3 متر دو نفره

پینگ پنگ

شروع از:  10

فینال تیمی مردان و زنان

والیبال ساحلی

 

نیمه نهایی و فینال

دوچرخه سواری

شروع از:  16 تا 17

پیست (مدیسون):

1-     مهدی سهرابی  2- محمد رجبلو

والیبال

شروع از:  10

یک چهارم نهایی

سوارکاری

شروع از:  8 تا 16

فینال راند اول و دوم تیمی

1-     داود پور رضایی  2- مسعود مکاری نژاد   3- فرهنگ صادقی

4- آریانا روانبخش

بسکتبال

 

5 نفره یک چهارم

29 آگوست (7 شهریور)

قایقرانی

شروع از:  9 تا 17 

شروع از: 12 

مقدماتی تا فینال

کانو تک نفره آقایان :  1- محمد نبی رضایی

کایاک دو نفره آقایان:  1- امین بوداغی  2- علی اقا میرزایی

کایان 4 نفره:

1-     امین بوداغی   2-علی آقای میرزایی     3- احمدرضا طالبیان    4-پیمان قوی دل

کایاک تک نفره بانوان :  1- هدیه کاظمی  

کانو دو نفره بانوان:   1- آتنا رئوفی       2- فاطمه کرمجانی

بادبانی:  1- محمد جامی نصب  2-  نیما رهبری

اسکواش

شروع از:  10

شروع از: 13

دور چهارم تیمی

بوکس

شروع از:  11:30

مرحله یک چهارم نهایی

( در صورت صعود)

دوومیدانی

شروع از:   9 تا 20       

شروع از:  18:50

شروع از: 19

شروع از: 19:20

7 گانه سپیده توکلی

فینال 200 متر بانوان : الهام کاکلی

فینال 200 متر مردان : 1-حسن تفتیان

فینال پرتاب دیسک  : 1- احسان حدادی 2-  بهنام شیری

جودو

شروع از:  6:30

اوزان

66-   علیرضا خجسته

 

کوراش

شروع از:  11:30

اوزان:       81- مردان  و   63- زنان

1-     81-  الیاس علی اکبری     2-  امید تیزتک

2-   63 زهرا نادری نبی        3-  آذر کولیوند


سپک تاکرا

شروع از:  14 تا 15

مقدماتی ماده quad

ایران ـ پاکستان

فوتبال

شروع از:  16

نیمه نهایی


هندبال

شروع از:  18

مقام های پنجم تا دوازدهم

دوچرخه سواری

شروع از:  9 تا 16:30

پیست (اسپرینت):

1-     احسان خادمی

والیبال

شروع از:  9:30

یک چهارم نهایی

شیرجه

شروع از:  20

10 متر هماهنگ

بسکتبال

 

5 نفره  مرحله حذفی ( نیمه نهایی)


30آگوست (8 شهریور) عید سعید غدیر خم روز مبارزه با تروریسم

قایقرانی

شروع از:  9 تا 17

فینال آبهای آرام (اسپرینت)

فینال کایاک دو نفره بانوان:  1- آرزو حکیمی  2- هدیه کاظمی

بادبانی


اسکواش

شروع از:  10

یک چهارم نهایی تیمی

تنیس

شروع از:  11:30

دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان

دوومیدانی

شروع از:   19:35

فینال 1500 متر مردان: 1-  امیر مرادی


جودو

شروع از:  6:30

اوزان:

1-     57- مبینا عزیزی      2-   70- دنیا آقایی      3-    73-  محمد محمدی بریمانلو

4-    81- سعید ملایی


کوراش

شروع از:  11:30

اوزان:

1-     78-  زهرا باقری       2-     90-  محمد ملک محمدی

3-  قاسم احمدی

سپک تاکرا

شروع از:  13 تا 14

شروع از:  16 تا 17

مقدماتی ماده  quadrant    ایران ـ ویتنام

ایران ـ نپال

واترپلو

شروع از:  17

یک چهارم نهایی ( در صورت صعود )

پینگ پنگ

شروع از:  10

دور اول  و دوم انفرادی مردان و زنان

شیرجه

شروع از:  14 تا 16

شروع 21 تا 22:30

مقدماتی تخته 1 متر

فینال

دوچرخه سواری

شروع از:  9 تا 19

پیست (اومنیوم):

1-     محمد گنج خانلو

والیبال

شروع از:  9:30

مقام های نهم تا شانزدهم


سوارکاری

شروع از:  9 تا 16

انفرادی راند اول و دوم

31 آگوست (9 شهریور)

قایقرانی

شروع از:  9 تا 17 

 شروع از : 12 تا 16

مقدماتی و نیمه نهایی کایاک تک نفره آقایان:  1- علی آقا میرزایی

کانو دو نفره آقایان : 1- پژیمان دیوسالار   2- عادل مجللی

کایاک تک نفره :  1- آرزو حکیمی

بادبانی (توزیع مدال)

 

اسکواش

شروع از:  11

نیمه نهایی تیمی


تنیس

شروع از:  7:30

دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

بوکس

شروع از:  11:30

نیمه نهایی ( در صورت صعود)

شیرجه

شروع از:  13:45

شروع از: 21

مقدماتی تخته 3 متر مردان

فینال

جودو

شروع از:  6:30

100+  جواد محجوب

سامبو

شروع از:  12:30

اوزان:

1-     52- سهیل جمال آبادی        2-      48-   لیلا سیاوشی

3-     48-   الهام بهرامی

سپک تاکرا

شروع از:  11 تا 12

ایران ـ سنگاپور

بسکتبال

شروع از:  12:45

مقام های پنجم تا هشتم  5 نفره

هندبال

شروع از:  16

رده بندی و فینال

واترپلو

شروع از:  9

نیمه نهایی


پینگ پنگ

شروع از:  10

دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

دوچرخه سواری

شروع از:  9:30 تا 17:30

پیست (کایرین):

1-     محمد دانشور


والیبال

شروع از:  9:30

نیمه نهایی



1سپتامبر(10  شهریور) ولادت امام موسی کاظم (ع)

قایقرانی

شروع از:  9 تا 17

فینال مسابقات کایاک تک نفره آقایان ـ کانو دو نفره آقایان و کایاک تک نفره بانوان  اسپرینت

اسکواش

شروع از:  14

شروع از: 16:30

فینال زنان

فینال مردان

تنیس

شروع از:  7:30

نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان

سه گانه

شروع از:  7:30 تا 10

انفرادی مردان

بوکس

شروع از:  11:30

فینال  (در صورت صعود)


سپک تاکرا

شروع از: 11 تا 12

شروع از: 16 تا 17

نیمه نهایی

فینال

شیرجه

شروع از:  10:30

 

سامبو

شروع از:  12:30

اوزان:

1-     90-   ایرج امیرخانی          2-     68-  اکرم خانی

بسکتبال

شروع از:  12:45

فینال پنج نفره

فوتبال

شروع از:  15

رده بندی و فینال

واترپلو

شروع از:  9 تا 17

مقام های پنجم تا هشتم  و رده بندی و فینال

پینگ پنگ

شروع از:  11:30

نیمه نهایی  و فینال انفرادی مردان و زنان


والیبال

شروع از:  12

رده بندی و فینال

2 سپتامبر (  11 شهریور )

روز آخر بازی های آسیایی

اختتامیه

 

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: