بازدید 21488

اگر به جای «ذالنور»، فرد دیگری به رسانه‌های بیگانه خوراک داده بود، به خیانت محکوم می‌شد!

ده روز پیش، حجت الاسلام «مجتبی ذوالنور» نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با روزنامه اعتماد، با تکرار ادعایی که دو سال پیش یک ضد انقلاب مطرح کرده بود، گفته بود: «وقتی آقای اوباما در جریان بحث برجام تصمیم گرفت، به آقایان حال بدهد، به ٢٥٠٠ نفر از ایرانیان تابعیت اعطا کرد و برخی آقایان و مسئولان با یکدیگر مسابقه گذاشتند که فرزندانشان جزو این ٢٥٠٠ نفر باشند...
کد خبر: ۸۱۳۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳ 05 July 2018

یک سایت ضد انقلاب که در ماجرای اعتراضات دی ماه سال 96 مردم را به اقدام مسلحانه علیه کشور تشویق می کرد و با دروغ های خود، سعی در بحرانی نشان دادن اوضاع و شرایط کشور داشت، در 28 بهمن ماه سال 95 برای اولین بار، دروغ صدور گرین کارت برای برخی مسئولان ایرانی و آقازاده ها را منتشر کرد و نوشت: «یکی از اسناد محرمانه توافق هسته‌ای ایران با دولت «باراک اوباما»، اعطای گرین کارت به ۲۸۰۰ دارنده پاسپورت (ایرانی، عراقی و سوری) بوده است.»

به گزارش «تابناک»؛ هرچند دولت «دونالد ترامپ» تا قبل از بیان این مسأله توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هیچ اظهار نظری پیرامون موضوع صدور گرین کارت برای 2500 ایرانی در دولت اوباما نداشت، این سایت ضد انقلاب دو سال پیش نوشته بود: «گفته می‌شود افشای اسنادی در رابطه با برجام، باعث شد تا دولت ترامپ دارندگان پاسپورت جمهوری اسلامی را از ورود به خاک آمریکا منع کند.»

ده روز پیش، حجت الاسلام «مجتبی ذوالنور» نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با روزنامه اعتماد، با تکرار ادعایی که دو سال پیش یک ضد انقلاب مطرح کرده بود، گفته بود: «وقتی آقای اوباما در جریان بحث برجام تصمیم گرفت، به آقایان حال بدهد، به ٢٥٠٠ نفر از ایرانیان تابعیت اعطا کرد و برخی آقایان و مسئولان با یکدیگر مسابقه گذاشتند که فرزندانشان جزو این ٢٥٠٠ نفر باشند. امروز اگر این افراد از آمریکا اخراج شوند، مشخص می‌شود چه کسانی زد و بند دارند و منافع ملی را به آب‌نبات امریکا می‌فروشند.»

ذوالنور که گویا هدفش مقابله با خارج نشینی برخی آقازاده ها بوده است، در تکرار چنین ادعایی ـ آن هم پیش از سفر مهم رئیس جمهور به اروپا ـ با بیان اینکه ممکن است از هر جریانی در میان این مسئولان حضور داشته باشند، خاطرنشان کرد: باید دقیقا اعلام شود که فرزندان کدام مسئول در آمریکا زندگی می‌کنند و تابعیت و اقامت گرفته‌اند. آن هم در شرایطی که حدود ٣٠ تا ٤٠ نفرشان مشغول تحصیل هستند و باقی این جمعیت با پول مردم حال‌شان را می‌کنند و با هزینه منافع ملی، از رانت استفاده می‌کنند. اینها باید روشن شود. نمی‌توان مردم را با کله‌معلق‌بازی و پشتک‌زدن قانع کرد. کسی که دل در گروی خارج دارد، نمی‌تواند منافع ملی را تأمین کند.

البته این ادعای نماینده قم در مجلس شورای اسلامی که در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم عضویت دارد، با واکنش سخنگوی وزارت خارجه دولت اوباما روبه رو شد و از طرفی دو تن دیگر از مقامات دولت سابق آمریکا نیز این موضوع را بلافاصله تکذیب کردند، اما به هر حال این تکذیب ها نیز مانع بهره برداری «دونالد ترامپ» رئیس جمهور تند رو آمریکا از این مسأله نشد و او خیلی زود از این ادعا بهره گرفت.

«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، دولت قبلی کشورش را به اعطای ۲۵۰۰ شهروندی آمریکا به مقامات ایرانی متهم کرد و در توئیتی مدعی شد: «تازه مشخص شده که دولت باراک اوباما در جریان توافق وحشتناک هسته‌ای ایران، به ۲۵۰۰ ایرانی - از جمله مقام‌های دولتی (ایران)- شهروندی آمریکا را داده است. این مسئله چقدر مهم (و بد) است؟»

در این فاصله، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس علاوه بر تکذیب سخنان «مجتبی ذوالنور»، محتوای توئیت ترامپ درباره اعطای ۲هزار و ۵۰۰ گرین کارت به مقامات ایرانی و فرزندانشان را تکذیب کرد.

«حشمت الله فلاحت‌پیشه» در واکنش به توئیت «دونالد ترامپ» مبنی بر اعطای ۲هزار و ۵۰۰ گرین کارت و حق شهروندی آمریکا به مقامات ایرانی و فرزندانشان در جریان مذاکرات ۵+۱ گفت: «ترامپ بر اساس دروغ‌سازی‌ها سعی می‌‌کند، سیاست ضد ایرانی را پیش ببرد و متأسفانه برخی دروغ‌ها داخل ایران منتشر می‌شود.»

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: «تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها تنها کاری بود که در مورد دوتابعیتی‌ها در مجلس صورت گرفته و حدود ۱۰۰ نفررا شامل می‌شود و از این میان، حداکثر ۱۰ نفر از آنها تابعیت مضاعف آمریکایی داشتند که رقم ناچیزی در بین مدیران کشور است.»

وی با بیان اینکه ده نفر دارای تابعیت مضاعف آمریکایی قبل از برجام این تابعیت مضاعف را دریافت کردند، گفت: «آمار اعطای ۲هزار و ۵۰۰ گرین کارت و حق شهروندی به مقامات ایرانی در جریان مذاکرات برجام کذب محض است و از طرح چنین مباحثی در شرایط کنونی متأسفیم.»

فلاحت‌پیشه تأکید کرد: «ما به پاک دستی دیپلمات های ایرانی ایمان داریم و معتقدیم این افراد امانتداران سیاست خارجی کشور بوده و در برجام هم زحمات بسیاری کشیدند. کما اینکه مقام معظم رهبری هم از سیاست خارجی و دیپلمات‌های ایرانی در جریان مذاکرات برجام بارها قدردانی کردند. کارشکنی آمریکا در برجام سبب رسوایی ایالات متحده در جامعه جهانی شده، لذا آمریکا با طرح ادعاهای دروغین همانند آنچه در توئیت ترامپ آمد، سعی می‌کنند تا برجام را از ناحیه ایران زیر سؤال ببرند و جمهوری اسلامی را طرف ناصالح نشان دهند. حال آنکه ایران صالح‌‌ترین طرف برجام است و بازیگری که بالاترین تعهد را نسبت به برنامه جامع اقدام مشترک داشته است.»

جالب اینجاست که برخی چهره های سیاسی که مخالفت جدی با دولت دارند، علیرغم تکذیب این مسأله توسط مقامات ارشد کشورمان و همچنین بی توجه به منشأ این خبر که یک سایت ضد انقلاب بوده و سوء استفاده ای که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از این مسأله کرده است، باز هم بر طبل این خبر دروغ که در تضاد با منافع ملی جمهوری اسلامی ایران است، می کوبند و به نوعی در این زمینه با دشمن همنوا شده اند.

یکی از این چهره ها، «محمد جواد ابطحی»، نماینده خمینی شهر است که بدون توجه به منشأ اصلی خبر مذکور و تکذیب آن توسط مقامات کشورمان، بار دیگر این ادعا را تکرار و عنوان کرده که « اگر آقای ذوالنوری آن مطلب را بیان نمی‌کرد، ترامپ در نهایت می‌گفت و در این شکی نیست. اینکه ما اطلاع داشته باشیم که آنها چه کاری خواهند کرد، خوب است.»

او عنوان کرده که «واکنش توییتری ترامپ بعد از اظهارات آقای ذوالنوری، نشان از هم صدایی این دو ندارد و باید ناراحت هم شد و این موضوع باید نقد شود. اگر همان زمان که آقای ذوالنوری گفتند که 2500 نفری در زمان مذاکرات، تابعیت آمریکا گرفتند مسئولین واکنش نشان می دادند، ترامپ این حرف را نمی‌زد. دو تابعیتی‌ها و وابستگانشان که در خارج از کشور هستند، مانع تصمیم‌گیری برخی از مقامات دولتی ما شده‌اند.»

معلوم نیست که برخی در داخل کشور دنبال چه هستند، چون انتظار دارند مقامات کشورمان به هر شایعه یا حتی دروغی که از سوی سایت های ضد انقلاب که تکلیف شان در برابر جمهوری اسلامی کاملا مشخص است، واکنش نشان دهند و کشور را از این ناحیه درگیر و وارد یک مسأله ساختگی کنند که اتفاقا دشمن نیز دنبال آن است. ما هم معتقدیم حتما نباید آقازاده ها با رانت پدر در خارج از کشور به خصوص کشورهایی نظیر «آمریکا و انگلیس» زندگی کنند و درس بخوانند و اینجا پدران آنها داعیه مقابله با دشمن را داشته باشند، اما این دلیل نمی شود که به هر خبری دروغی در این رابطه واکنش نشان دهیم و در خط طراحی شده از سوی دشمن حرکت کنیم.

در حقیقت، اگر چنین موضوعی که مورد سوءاستفاده ترامپ و معاندان جمهوری اسلامی قرار گرفته، تنها به بهانه ضدیت و مخالفت نگاه و تفکرمان با دولت بیان شده باشد، بدون آنکه در آن اندکی به منافع ملی و منافع کشور توجه کرده باشیم، باید در نوع نگاه و تفکراتمان بازنگری جدی داشته باشیم، چون نمی توان برای به کرسی نشاندن مخالفت و ضدیتمان با یک گروه و جریان سیاسی و حتی دولت، بهای سنگینی علیه منافع ملی پرداخت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۶
در انتظار بررسی: ۱۴
انتشار یافته: ۷۵
هیچ دروغی در کار نبوده..با توجه به شناختی که مسئولان و آقازاده هاشون داریم این خبر هم کاملا درسته
پاسخ ها
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
احتمالا خیلی بیشتر از این هم باشن .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
چی میگی.
این آدم دروغ میگه.
ما ایرانی ها نباید به اینها آتو بدیم.مثل این میمونه یکی به شما بگه که دزدی کردی و شما تکذیب کنی و باز مردم بگن نه تو دزدی و دروغ میگی. چه حالی بهت دست میده . متاسفانه مثل یه عده خیلی راحت به دیگران تهمت میزنی.این آدم با این دروغ هاش به خیلی از ما و از جمله شخص شما خیانت کرده ولی جالبه باز ازش حمایت میکنی.
بااین دوستان دیگر ایران نیاز به دشمن ندارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
فراموش نکنید این شخص همونی هست که توی مجلس به صورت نمادین برجام رو آتش زد. و خیلی هم خوشحال بود. ولی با این کارش به تمام مردم ایران خیانت کرد.در صورتی که شخص رهبری به هیچ عنوان با این رفتارها موافق نبوده و نیست.بارها رهبر مواضع و دیدگاهشون رو بیان کردن ولی نمیدونم چرا یک عده مثل این آدم اسرار دارن به نفع خودشون رای صادر کنن و خودشون رو به رهبر بجسبونن.
چطور بقیه صحبت‌هایی ذوالنور وقتی. پرچم ونسخه برجام را آتش می زند جهت مصالح نظام است حالا که می خواهد روشن شود که چه زد و بندی طی مذاکرات صورت گرفته است. واقازادها دارند عشق وحال می کنند. بد است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
کی گفته آتش زدن پرچم در جهت منافع نظام هست ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
چی میگی تو.
این ادم داره دروغ میگه.
بعد میگی روشنگری.
متاسفم
منافع مآب؟
مگر اینها نماینده ملت هستند که به منافع ملی اهمیت بدهند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
مآب ؟؟؟؟؟؟
از کجا معلوم شاید واقعیت دارد؟؟ آقای ذوالنور آدم با لینکهای قوی می باشد و شاید مخالف دولت باشد اما دروغ به این بزرگی نمیگفت.
برخی در داخل کشور دنبال چه هستند ؟ تابناک جان ! تا الان متوجه نشدی کاسبان تحریم دنبال چه هستند ؟
امثال ذوالنور اول یه کمی تامل کنند بعد حرف بزنند
هر چیزی که برخلاف منافع عده ای !!!!!! مطرح بشه میشه دروغ؟؟؟؟!!! چرا باید دروغ گفته باشه؟؟؟!!!
دشمن دانا بهتراست از دوست نادان است .
((علیرغم تکذیب این مساله توسط مقامات ارشد کشورمان و همچنین بی توجه به منشاء این خبر که یک سایت ضد انقلاب بوده))
اولا" اینکه تجربه ثابت کرده که خیلی خیلی و خیلی از اخباری که مسئولین محترم تکذیب کردن...صحت داشته.... و تازه هر چه شدیدتر تکذیب کردن نشونه واقعیت بیشتر داشتنشه....
دوما" اینکه اکثرا" خبرهای اونور خیلی واقعی تر و راست تر بوده ...
پاسخ ها
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
دقیقا
تا نباشد چیزکی این همه ادم نگویند چیزها.
ایرانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
ازقدیم گفته اند حرف راست را باید از کودک نادان شنید
اقايان نماينده بفهمين منافع ملي كشك نيست بچه بازي نيست بزرگ بودن بزرگي مي خواد كه بعضي ازشماها ندارين .بابابفهمين الان سرنوشت يه ملت دست شماست به توليد افكار بدرد نخور مشغول نباشيد گوش به فرمان رهبري باشين چون بارها ايشون فرمودن منافع كشور مقدم بر منافع طيفي وجناحي است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
.اینها که شب و روز امریکای جنایت پیشه را محکوم می کنند فرزندانشان آنجا چه کار می کنند. باید همه را با تیپا بیرون اندازند و اموالشان را هم مصادره کنند تا دل ملت بیچاره ای چون ما کمی خنک شود.
چه عجب یه بار تابناک علیه جناح خودش حرفی زد افتاب از کدوم طرف دراومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا این قدر تقدس به بعضی افراد می دهید
حواستان باشد کسانی که به این افراد تقدس بخشیدند مردم بودند همان ها هم اگر احساس دیگری کنند می توانند هر کسی را از عرش به فرش بکشانند
امید وارم این نصیحت را هر مسئولی جدی بگیرد و مراقب رفتار و گفتارش باشد
تا اینجا که خیلی کوتاهی کردند
صد در صد درست است .مگر دولت ترامپ و شخص او بدون بررسی و موشکافی این خبر را تائید میکنند .کلیه مدارک و قرار داد های بر جام و نوار جلسات و اسامی افراد در وزارت امور خارجه امریکا موجود است . باید به حال مردم ایران گریست .این چه کاری بود که کردند مسئولین ما .تکذیب ها که فایده ندارد
همه نماینده های فعلی و قبلی مجلس و همه کسانی که در طول این چهل سال در مسندی بوده اند اعلام کنند که چه تعدادی از اعضای خانواده اشان اقامت خارج از کشور دارند تا آن موقع ملت قضاوت کنند که آیا حرفهای ایشان دروغ بوده و یا راست.
وقتی این خبرهارامیشنوم یادشعارهای اول انقلاب می افتم قراربودچی بشیم وچی شدیم !!!!
متاسفانه بعضی مثل این آقا مصونیت الهی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
گناه راست گویی چیه
خوراک یعنی چی!!!!!!!!

همه چیز باید از مردم مخفی بمونه!

تاثیر شعار مرگ بر امریکا بر زندگی مردم و عشق و حالش برای مسئولین و خوانواده و آقازاره ها!

حالا این وسط خیانت کار به ملت کیست؟؟؟
موسس کشور قم
با خودتون چند چندید؟
اصولا" وضعیت کنونی جامعه این موضوع را اثبات می کند متاسفانه
من فقط در این موضوع به این نتیجه رسیدم که مقامات امریکایی چقدر ریز شدن در جزییات تحولات کشور که سخنان یک نماینده موجب واکنش شخص ریس جمهور امریکا میشود یقینا همه مسولین باید توجه کنند منافع ملی کشور وپاسخ قاطع ویکنواخت به انها بخصوص جرکت درچهت تقویت وحدت ملی میتواند خواب های انها را پریشان نماید
من نمدانم این طرز برخورد چه معنی دارد. در غرب نمایندگان به هم در مجلس ناسزا می گویند و بعدش باهم میرند قهوه می خورند و صحبت می کنند. در ایران موضوع را غیرتی می بینند و ادامه می دند. نه عزیزم، حرفی که زده می شه نه خیانته نه به کسی ادرس دادنه. مهم عمل کرده حکوماتهاست. مبنای عمل کرد دواتها هم روی عمل کرده دولت انطرفه نه اینکه یک نفر چی مگه. بهتره کسی جوش نیاره و جواب همدیگر را با منطق و مدرک بده. وگرنه حکومتها سازمانهای اطلاعاتی دارند برای انالزیم عملها
زودتر راستشو بگید فقط اقامت آمریکا بوده یا چیزهای دیگه ای هم هست که به مردم نمیگید
من نمیدونم چه کسانی و با چه دیدگاهی به این آدم رای دادن.
پاسخ ها
سلطان شکر
| Australia |
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
دیدگاه چیه...همش جیره خوران خودشون بودن به اضافه هنرپیشه های سینما که تبلیغ میکردند...
واقعاً اگر کسی قصد حل این معضل و شفافیت را داشته باشد کاری ندارد خیلی راحت فراخوان بدهند مسئولینی که بستگانشان گرین کارت آمریکا را گرفتند و تاریخ دریافت آن را اعلام کنند. براحتی همه چیز مشخص میشه در ضمن در فقط همین یک مورد دولت می‌تواند از دولت آمریکا استعلام کند آنها هم راحت پته مسيولین خائن را روی آب خواهند گذاشت ولی از آنجائی‌که همه چیز برای مردم روشن خواهد شد و کسی دیگر پُز ضد امپریالیستی نمی‌تواند بدهد. چنین چیزی امکان پذیر نیست. پیشنهاد دیگر من اینست که میتوان استعلام کرد کدام مسئولین و خانواده محترمتان در بانکهای خارجی حساب دارند خیلی ساده و محترمانه! اونوقت سلاطین شکر و پنیر و ماشین و سایر مواد و محصولات مشخص میشه یا نه؟!!! یعنی این کارها به عقل قوه قضائیه ما نرسیده؟ اگه نه که وااسفا!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
همین الان هم همه چیز روشنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
شما چقدر ساده ای.فکر کردی الان فراخوان می دهند
در اواخر دوره شوروی عده ای از ارکان حکومتی تندترین و بی منطق ترین جبهه گیری ها رو در مقابل غرب داشتن. و بعد از فروپاشی معلوم شد همه توسط سرویسهای غربی خریده شده بودند.....
چهل ساله مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل میگید نه یه آمریکایی کشته شده نه یه اسراییلی، دست بردار هم نیستید
خوب این آقای نماینده قم گروه و دسته خود را نمایندگی می کند و نه منافع مردم ایران را. بر این اساس این توافق با آمریکا و برجام توافق بدی بوده چرا که آنها نتوانستند آنرا به سرانجام برسانند (رفتاری دقیقا مثل ترامپ )و از این رو باید خراب اش کرد با هر حربه ممکن اصلا اهمیت نمی دهند پیامد های چنین رفتاری چیست. بین رفتار این فرد و ترامپ تفاوتی در این باره وجود ندارد و هر دو همدیگر را تغذیه می کنند.
آقا ذوالنور فرد با اطلاعی هستند. حرف بی محتوا نمی زنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
آره دوبار
این خبر درست است
دشمن دانا به از نادان دوست !!!!
اقای مجتبی ذوالنور حتما پشت پرده را می دانسته چنین حرفی زده الان هم تمام خانم زاده ها امریکا هستند
ايشان مثل اون زبان بسته اي هستش كه خودش را از كوه پرت ميكنه تا به صاحب بار ضرر و زيان برسونه زياد سخت نگيرين
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
پس یعنی بوده
وااسفا وااسفا و بدا به حال ما که دلمان به این اقایی خوش است. مهدی بیا
خدا میدونه چه چیزهای دیگه ای در اون مذاکرات گذشته که ما نمی دونیم!
دوستان،ما از کی باید بخوایم جلوی این خائنین به ملت رو بگیره؟از قوه قضاییه ای که فقط حرف میزنه؟از کی بخوایم؟به عقلم نمیرسه!یکی به من بگه.
ترامپ رفرنسش ذوالنوره؟؟!! دیگه مسولان هم به اسم حفاظت از اموال ایران در آمریکا و ... باید دنبال جاپایی باشند و خوب حق دارن گرین کارت بخوان! من درک میکنم لزومی به تکذیب نیست
به هر حال اون کسی که با پول بیت المال اونور داره عشق و حال میکنه باید دیپورت شه هر کسی میخاد باشه
باید به حال کسی که در کسوت مقدس روحانیت به دروغگویی متوسل می شود تا رقیب خود را تخریب کند افسوس خورد. افسوس! افسوس!
من تو کشور چیزای دیدم که این گرین کارت فرزندان مسولین توش کوجیکش
شاید حرف آقای ذالنور درست باشد کما اینکه سیل ارز بگیرانی که نقشه ی فروش جنس خریداری شده با ارز 4200 را به8000تومان و بالاتر دا رند را دیدیم و متاسفانه از این دست مسائل فراوان در کشور وجود دارد «ولی هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد».این آقا هم به نباید به پشوانه ی مصونیت روحانی بودنش و نمایندگی، حرفهای نابجا بزند.پاس گل دادن به ترامپ دیگر افشاگری نیست تیشه به ریشه ی نظام زدن است.
ما نمی دونیم قسم حضرت ابوالفضل و باور کنیم یا دم خروس رو. چقدر بده زندگی در چنین مملکتی.
اینجا مرگ بر آمریکا سر می دهند اما همه فرزندانشون در آمریکا اقامت گرفته اند اصلا تکذیب کردن شما اهمیتی ندارد تا حالا کدام تریبون داخلی حرف راستی زده است که این بار بزنید؟ گرین کارت دروغ است؟ عکس های سلفی و لندن گردی آقازاده هایتان در انگلیس را چه می گویید؟
اولین بار یه رسانه خارجی موضوع گرین کارت ها رو افشاء کرد بعدش دیدند داره تابلو میشه خودشون زودتر فاش کردند...اگه راست میگن اسامی این دزدان و رانت خواران رو افشاء کنید تا آبروشون بره...همه ازخویشاندان و آشنایان مسئولین هیچکس گریت کارت گرفتند...
اونایی که دارن تکذیب میکنن همونایی هستن که گرین کارت گرفتن، تابناک تو هم مردم رو احمق فرض نکن.
این آقای ذوالنور احتمالا نسبتی بابرادرحاتم طایی ندارد؟
چه خیانتی؟! بحث واقعی بوده
اگر قرار شد یک روز به مهاجرت آقازاده ها رسیدگی بشه , لطفا آقا زاده ها را فقط فرزندان مدیران و مقامات ندانند , خواهر زاده و برادرزاده و ... سایر نزدیکان را هم مورد عنایت قرار بدهند.
با توجه به روحیات حضرات رانتخوار درستی این خبر از کذب بودن ان بیشتر است
واقعا جای تعجب داره که هرکسی تو کاره خودش یا بچش حتما مدتی تو امریکا زندگی کرده
اینکه مقامات ایرانی از اوباما گرین کارت بخواهند برای من قابل فهم است ولی اینکه اوباما بپذیرد را نمی تونم قبول کنم.
این موضوع کاملا واقعیت دارد برای مثال خاوری که میلیاردها دلار را دزدید و به راحتی از کشور خارج شد در زمانی که در ایران پست و سمت داشت تابعیت کانادا را هم گرفته بود و همه خانواده اش هم تابعیت گرفته بودند در همین اواخر هم بخث مدیران دو تابعیتی مطرح بود و سال گذشته اعلام شد دهها نفر از افرادی که پست و سمت دارند دو تابعیتی هستند یک نماینده معروف مجلس قبلی هم گرین کارت آمریکا داشت و شعار مرگ بر آمریکا سر می داد!! وقتی این همه مسئول داشته باشیم که دو تابعیتی باشند طبیعی است که دهها برابر آنها ( که خانواده و بستگانشان باشند) اقامت از آمریکا و اروپا و کانادا در جیبشان است چون این افراد تخصصی هم ندارند بدیهی است اقامت تجاری دارند و باز هم بدیهی تر است که با رانت پدارنشان پول و پله ای به هم زده اند و فرستاده اند آن ور تا اقامت تجاری دریافت کنند ذوالنور با علم به این قضایا صد در صد درست گفته واقعا باید خون گریست بر حال کشوری که نریبون ها هر روز مرگ بر آمریکا می گویند اما اقامت آمریکا هم در جیبشان است.
اینکه آقازاده های زیادی درفرنگ مشغول به تحصیلند یا خوش میگذرانند هیچ شکی نیست
وای گرین کارت. زندگی در کالیفرنیا با ماشین شاسی بلند کادیلاک اسکالید. منم گرین کارت می‌خوام...
اینها منافع ملی برایشان اصلا مهم نیست.منافع گروهی وجناحی انان در راس امور است.
به ادبياتش توجه كنيد اوباما به تيم ايراني ميخواهد حال بدهد هم خودش و هم نحوه بيان كلماتش در شان يك نماينده نيست باعث تاسف
اگر كس ديگري بود به اتهام دروغ وافترا واكاذيب وارد عمل ميشدند
خدایا هموطنان ما در کپر ویا چادر درس میاموزند و عده کثیری از خانواده های این بزرگان با سرمایه کشور بدیگر کشورها تحصیل میکنند وبا سرمایه ما ایرانیان در کشورهای دیگر زندگی انچنانی دارند ولی بیشتر استانهای ما حتی اب برای اشامیدن ندارند
صددرصد کشور ما از درون داره ضربه میخوره -چوب افرادی فاقد بلوغ سیاسی را می خورند.
اگر دروغ سند بیارین و آقای ذالنور هم سند بده
البته حرفشون دور از واقعیت نیست
باید آدم ها را زمان سختی شناخت
ببینیم جنگ بشه چندنفر میرن
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری