بازدید 14259

زمان پرداخت قسط اول پاداش فرهنگیان بازنشسته

آغاز پرداخت قسط اول پاداش فرهنگیان بازنشسته از ۱۰ روز آینده/ هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت ۹۶ کارکنان خود را نداده است
کد خبر: ۸۰۹۶۵۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۹ 20 June 2018

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت ۹۶ کارکنان خود را نداده است، گفت: پاداش فرهنگیان بازنشسته تا شهریور ماه در سه قسط پرداخت می‌شود که واریز قسط اول از ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

به گزارش فارس، فرهنگیان بازنشسته حدود ۱۰ ماه است که پیگیر پرداخت پاداش پایان خدمت خود هستند؛ آنها تاکنون چندین بار دست به تجمع زدند و نسبت به عدم پرداخت پاداش پایان خدمت گلایه‌مند هستنند.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، اظهار کرد: حدود ۶ نفر از معلمان بازنشسته به نمایندگی از بازنشستگان فرهنگی به دفتر بنده آمدند و به آنها توضیح دادم که هیچ وزارتخانه‌ای نیست که پاداش ۹۶ کارکنان خود را داده باشد.

وی با تأکید بر اینکه منظور شرکت‌ها نیست، گفت: اولین وزارتخانه‌ای که بنا بر تأکید دولت، پاداش پایان خدمت‌‌شان پرداخت می‌شود، آموزش و پرورش است.

بطحایی ادامه داد: پاداش پایان خدمت معلمان نسبت به بقیه کارمندان تا حدودی پایین‌تر است؛ مثلا ممکن است کارمندی در یک وزارتخانه‌ای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش بگیرد ولی معلمی داریم که ۷۰، ۸۰ میلیون تومان پاداش دارد.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: تأکید می‌کنم منظور بنده از عدم پرداخت پاداش‌ پایان خدمت، وزارتخانه‌هاست؛ ممکن است فردی بگوید برادر خانمم در بانک بوده است و پاداش پایان خدمتش را گرفته است ولی بنده صرفا درباره وزارتخانه‌ها صحبت می‌‌کنم.

وی با بیان اینکه پاداش پایان خدمت فرهنگیان تا شهریور ماه پرداخت می‌شود، گفت: ما نظرمان این بود حالا که قرار است تا شهریور ماه پرداخت کنیم، به ترتیب اولویت به آن‌هایی که زودتر بازنشسته شدند، صد درصد پرداخت شود اما خود نمایندگان معلمان بازنشسته گفتند که سه قسط کنید ولی به همه سه قسط پرداخت شود.

بطحایی در پاسخ به این پرسش که اولین بخش پاداش پایان خدمت فرهنگیان چه زمانی پرداخت می‌شود، اظهار کرد: فکر می‌کنم از ۱۰ روز آینده اولین قسط پرداخت شود.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۹
انتشار یافته: ۱۲
پرداخت پاداش پایان خدمت یا همون حق سنوات بصورت قسطی؟

مگه داریم؟
مگه میشه؟

اصل و روح این پاداش به مفهوم پرداخت یکباره و تمام و کمال این مبلغه

آخه این چه وضعیتیه
مگرپرداخت پاداش هم قسطی می شود!!!؟ چرا بقیه دستگاهها قسطی پرداخت نمیکنند؟ اینقدر میخواهند این حق و حقوق معلم را خرد خرد کنند که بدبخت معلم چشمش چیزی نبینه!!بعذ انتظار داریم معلمان خوب درس بدهند کیفیت آموزشی بره بالا!
بعد از یک سال در سه قسط؟! برای کارهای دیگر پول دارید برای حق بازنشسته ایی که بعد از 30سال خدمت کرده پول ندارید؟ برداشت میلیاردی از صتدوق فرهنگیان چه شد؟
این که هیچ وزارت خانه ایی پرداخت نداشته افتخار نیست جناب وزیر
جناب آقای وزیر ,معلم بعد از 30سال خدمت ,پاداش تقسیطی دریافت می کند در کدام وزارتخانه پاداش بازنشسگی بصورت قسطی پرداخت شده است ؟!!
قسطی؟واقعا ظلم است
اقاي بطحايي چرا تفاوت پاداش وزارتخانه ها با اموزش و پرورش اينقدر فاحش است اين عدالت اسلامي نيست...
چرا باید در ارگان دیگر که به قول خودشان حقوقشان از معلمان کمتر است 200 ملیون یعنی دو یا سه برابر معلمان پاداش بگیرند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد از یک سال حالا با قسط بندی می خواهید پاداش را پرداخت کنید؟!
کارمندی در یک وزارتخانه‌ای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش بگیرد ولی معلمی داریم که ۷۰، ۸۰ میلیون تومان پاداش دارد.
از کی تاحالا دوبرابر شده تاحدودی!!!!!!!!!!!!!!
از اقوام نزدیک ما چندروزه بازنشسته شده حدود۳۰۰ میلیون پاداش دریافت کرده بگفته خودش.مخابراتی هست.
بايد پاداش معادل قيمت روز پرداخت محاسبه و پرداخت شود. چراكه قدرت خريد آن در پارسال دو برابر امروز بوده. تازه اگر تمام و كمال امروز پرداخت شود، نه سه ماه ديگر. قيمت سكه پارسال 1/2 ميليون بوده و امروز 2/5 ميليون. چطور اقساط بانك حتي بانك هاي دولتي اگر يك روز عقب بيافتد ديركرد آن را محاسبه مي كنند ولي براي اين پاداش اندك نه .
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی