بازدید 10722
کد خبر: ۸۰۹۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴ 19 June 2018

به دنبال یک حادثه دلخراش دیگر در مشهد، زنی پسر 2.5 ساله خود را با لگد به قتل رساند.

به گزارش روزنامه خراسان، اختلافات شدید خانوادگی بین زوج شیشه ای در مشهد موجب شد تا چهار کودک خردسال آن ها درگیر کشمکش ها و کتک کاری پدر و مادرشان شوند. در این گیر و دار، با صدور دستور قضایی، کودکان این زوج برای مدتی به بهزیستی سپرده شدند. درحالی که کودکان چندین ماه از زندگی شیرین دوران کودکی خود را در مرکز بهزیستی سپری می کردند، پدر و مادر آن ها مدعی شدند اعتیاد به مواد مخدر صنعتی (شیشه) را ترک کرده و به زندگی عادی خود بازگشته اند. بنابر گزارش خراسان، این گونه بود که زوج جوان، از حدود سه ماه قبل دوباره سرپرستی فرزندان خود را به عهده گرفتند و با اجاره منزلی در منطقه طرحچی مشهد به زندگی زیر یک سقف ادامه دادند.

هنوز مدت زیادی از ادعای ترک اعتیاد این زوج نمی گذشت که شب دوشنبه گذشته دو تن از فرزندان خردسال، داخل خانه با یکدیگر درگیر شدند. مادر 31 ساله که از درگیری و دعوای دو کودک به شدت عصبانی شده بود، ناگهان چنان لگد محکمی به شکم پسر 2.5 ساله اش کوبید که او کنار اپن آشپزخانه بی حال روی زمین افتاد. دقایقی بعد وقتی شوهر این زن از سرکار به منزل بازگشت، علت بی رمقی فرزندش را سوال کرد اما زن 31 ساله با مخفی کردن علت اصلی ماجرا چنین وانمود کرد که سرکودک به گوشه دیوار اپن اصابت کرده است. آن ها کودک را در گوشه اتاق خواباندند تا شاید وضعیت جسمی او بهتر شود اما نه تنها هیچ گونه علایمی از بهبودی در چهره کودک ظاهر نشد بلکه هر لحظه وضعیت او وخیم تر می شد به طوری که کودک از شدت درد بیهوش شده بود.

شب به نیمه نزدیک می شد که پدر نگران از وضعیت وخیم فرزندش، او را در آغوش گرفت و به درمانگاه محل رساند ولی پزشکان با معاینه مقدماتی، جان کودک را در خطر دیدند و بلافاصله او را به بیمارستان رضوی مشهد اعزام کردند. پدر که با دیدن شرایط و اوضاع ارسلان کوچولو احتمال مرگ او را می داد، مضطرب و نگران به بیمارستان رضوی رفت اما دیگر دیر شده بود و کاری از دست کادر درمانی ساخته نبود. خونریزی داخلی و پارگی روده، موجب شد تا ارسلان به طرز دلخراشی جان دهد و مرگ را در آغوش بگیرد. از سوی دیگر پزشکان با دیدن آثار کبودی هایی که روی پیکر ارسلان وجود داشت، پی به ماجرای کودک آزاری بردند و بدین ترتیب مراتب را به نیروهای انتظامی اطلاع دادند. عقربه های ساعت 5 بامداد را نشان می داد که مرگ دردناک کودک 2.5 ساله، به سریال کودک آزاری ها پیوست و قاضی ویژه قتل عمد مشهد، برای بررسی موضوع وارد عمل شد. کالبدشکافی پزشکان قانونی که با صدور دستوری از سوی قاضی احمدی نژاد صورت گرفت، بیانگر آن بود که کودک مذکور با اصابت ضربه ای سخت به پهلو یا ناحیه شکم به قتل رسیده است چرا که وجود خونابه ها و همچنین پارگی روده این نظریه پزشکی را به اثبات می رساند.

گزارش خراسان حاکی است، این گونه بود که قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به بازجویی از مادر ارسلان پرداخت اما او باز هم ادعا کرد سر فرزندش به تیغه اپن آشپزخانه خورده است. در پی اظهارات این زن، مقام قضایی به همراه کارآگاهان اداره جنایی عازم محل سکونت زوج جوان شد تا از نزدیک ادعای مادر کودک را مورد تجزیه و تحلیل های کارشناسی قرار دهد اما هیچ کدام از اظهارات زن جوان با واقعیت های موجود در منزل و بازسازی صحنه اصابت سرکودک به اپن آشپزخانه مطابقت نداشت. زن جوان وقتی در تنگنای بازجویی های قضایی قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و راز قتل ارسلان را فاش کرد.

او گفت: از حدود سه ماه قبل و درحالی که استعمال مواد مخدر صنعتی (شیشه) را ترک کرده بودیم، فرزندانمان را از بهزیستی تحویل گرفتیم اما آن ها مدام در خانه با یکدیگر مشاجره می کردند و درگیر می شدند. آن روز هم حدود ساعت 7 بعداز ظهر ارسلان و یکی دیگر از فرزندانم با هم دعوا کردند، من که عصبانی بودم لگد محکمی به شکم ارسلان زدم که او روی زمین افتاد و بیهوش شد. از ترس این که همسرم مرا کتک نزند ماجرا را درحالی پنهان کردم که او از سرکار به منزل بازگشته بود.

بنابر گزارش خراسان، هم اکنون نگهداری از فرزندان این زوج که یک دختر و دو پسر هستند، درحالی به یکی از بستگان نزدیک آن ها سپرده شده که دیگر کوچک ترین پسر آن ها زیر خاک آرام گرفته است. تحقیقات بیشتر درباره این جنایت هولناک همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۱۱
ناشناس
|
-
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
اینا پدر و مادر نیستن جانی هستن باید اعدام بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
دوستان بدتون نیاد یه وقت... اما هر چی نگاه میکنم ما هم کم کودک کش نیستیم!!!
تازه ما بچه های خودمون را میکشیم!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
بابا اعصابمون خرد شد با این خبر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
آفرین به قانونی که به همچین پدر مادری اجازه نگهداری از بچه هاشونشو میده، شرم آوره
بچه محل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
وای به حال سازمان بهزیستی که بچه های را به این پدر و مادر بی لیاقت معتاد شیشه ای برگردونده بدون هیچ نظارتی، مگر اینکه خدا وند مهربان خودش کمکی بحال مردم کند چرا که از سازمانهای عریض و طویلی مانند بهزیستی نمی شود توقع کمک و مساعدتی داشت.
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
با سلام . بنظرم بهزیستی در این امر کوتاهی کرده ، چون با علم به اینکه پدر مادر اعتیاد به مواد داشته و فقط سه ماه از ترک فقط فیزکی مواد گذشته بود دلیل بر توانایی سرپرستی مجدد و یا آزمایشی سرپرستی نمیشود این پدر مادر حداقل بایستی یک سال تحت نظر می بودند و بقیه مراحل رایج پزشکی بعد به تحویل فرزندان اقدام میکردنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
ای بابا . دیگه تکراری شده این خبرا . همین که زنده ایم تا الان خودش جای تعجبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
از اين به بعد جانوران شيشه اي بهتر است خودشان بميرند تا كودكان معصوم و افراد دور و برشان! اين زن اگر اعدام شود حداقل فرزندانش در امان خواهند بود!
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
پناه بر خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
طفلک بچه مرد و از شر زندگی در فضای نکبت بار اون خانواده نجات پیدا کرد. خدا اگر نعمتی میده لیاقتش رو هم بده.
ناشناس
|
Thailand
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
ضمن درود، تقدیم احترام و عرض ارادت به همه ی مادران واقعی، این مادران عزیز می دانند که حتی یه جاندار چهار پا هم با فرزندی که بدنیا آورده چنین نمی کند.
حیرت آور و بسیار عجیب است که یه مادری چنان لگد محکمی به شکم طفل معصوم می کوبد که روده ی او پاره و دچار خونریزی احشاء شکمی میشود، حال کودک ناگهان دگرگون و بیحال بر زمین می افتد اما مادر او را به اورژانس نمی رساند !؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
یارانه ارز 4200 تومانی سامانه یکپارچه فروش خودرو عثمان محمدپرست سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران
وب گردی