کد خبر: ۷۹۹۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹ 16 May 2018

پسر ۷ ساله‌ای در آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در کوی ۱۳ آبان با کمک آتش‌نشانان از میان دود و آتش نجات یافت.

به گزارش آرمان، طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام آتش‌سوزی یك منزل مسكونی واقع در کوی 13 آبان، شهرك معراج، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌‌‌درنگ نیروهای آتش‌نشانی ایستگاه های 47، 82 و نجات 6 این سازمان به‌همراه تجهیزات لازم از جمله نردبان ایستگاه 14 و خودروی حامل تشك نجات ایستگاه 35 را به محل حادثه اعزام کرد.

بنابه اظهار فرامرز ثانی‌خانی افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش‌نشانی تهران، یك واحد مسكونی به وسعت 85 متر مربع در طبقه سوم مجتمع مسكونی 4 طبقه‌ای به‌علت نامعلومی طعمه آتش‌سوزی شد؛ به‌طوری که هنگامی که به محل حادثه رسیدیم دود و شعله آتش بسیار زیادی از پنجره‌های آن خارج می‌شد.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی و مجهز شدن به دستگاه تنفسی به دو گروه تقسیم شدند که در این میان، یك گروه به خاموش کردن آتش مشغول شده و گروه دیگر هم به جست‌وجوی محبوسان احتمالی در داخل ساختمان پرداختند.

ثانی خانی اظهارکرد: در حین جست‌وجو، نیروهای آتش‌نشانی توانستند یك پسر بچه 7‌ساله را از داخل منزل مذکور نجات داده و به‌همراه تعدادی از ساكنان، از داخل ساختمان خارج کنند و همچنین با استفاده از یك رشته لوله آبده، شعله‌های آتش را مهار کردند.

این افسر آماده آتش‌نشانی با اشاره به مهار به‌موقع آتش‌سوزی این منزل مسکونی تصریح كرد: تحقیقات در خصوص علت بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش‌نشانی منطقه در حال انجام است.

خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: