بازدید 2053

دستگیری متهم زجرکش کردن گراز

کد خبر: ۷۹۹۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲ 15 May 2018

در فیلمي كه در فضاي مجازي منتشر شده، یک گراز نیمه‌جان که پس از اصابت گلوله توانایی حرکت را از دست داده، به شکل وحشیانه‌ای توسط متهم هدف ضربات تخته‌سنگ قرار می‌گیرد.

به گزارش قانون، اين فیلم توسط متهم ضبط شده و نقطه عطف آن آمیختن قهقه‌های بیمارگونه وی با ناله‌های دلخراش گرازی نگون‌بخت است.چند روز پس از انتشار فیلم دلخراش و جنجال‌برانگیز کشتار دو پازن در میناب هرمزگان، فیلمی مشابه از شکنجه و کشتار بیمارگونه یک گراز در فضای مجازي منتشر و به عاملان کشتار دو پازن نسبت داده شد.

عاملانی که یکي از آن‌ها فردی از اعضای موسسه حیات وحش میراث پارسیان است که از اواخر سال گذشته تا کنون به اتهام جاسوسی در بازداشت به سر می‌برد.

سرهنگ جمشید محبت‌خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اعلام خبر دستگیری و بازداشت متخلفی که در فیلم مشاهده می‌شود، به تسنیم می‌گوید: پس از انتشار این فیلم، پیگیری‌های لازم انجام و متخلفی که در فیلم مشاهده می‌شود، شناسایی شد. «الف. ن» روز پنج‌شنبه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده و به جرم خود اعتراف کرده است.

وی ادامه می‌دهد: متهم دیگر که از این تخلف فیلمبرداری کرده، «م. الف» است که به اتهامات دیگر مدتی است در بازداشت به سر می‌برد.فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه فیلم کشتار این گراز در سال 92 اتفاق افتاده، می‌گوید: متهمان، گراز را با سلاح گلوله‌زنی هدف قرار داده و سپس با ضربات سنگ از پای درآورده‌اند.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل