بازدید 1662
سمت اين فرد در نساجي مازندران چيست
سرمربي نساجي نيز در خصوص بحث استعفاي خود اظهار داشت: همان‌طور كه گفتم استعفا نداده‌ام و به نشانه اعتراض به وضعيت موجود در قائمشهر و داوري در جمع خبرنگاران اعلام كناره‌گيري كردم. نادر دست‌نشان در مورد اينكه اميررضا شجاعي خبر از قبول استعفاي وي و مذاكره با چندين مربي ديگر داده است؛ خاطرنشان كرد: شجاعي در باشگاه سمتي ندارد. معاون اجرايي و قائم‌مقام باشگاه محمدحسن حيدرزاده است و پس از مهدي پرهام مالك باشگاه، وي در جريان امور است.
کد خبر: ۷۹۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۸ 04 January 2010
در باشگاه نساجي مازندران مدير اقتصادي باشگاه بعنوان مدير اجرايي با مربيان و بازيكنان مذاكره مي‌كند؛ اما تمام مسئولان معتقدند وي سمت اجرايي ندارد.

به گزارش فارس، پس از اينكه نادر دست‌نشان بعد از ديدار نساجي قائمشهر و شن‌ساي ساوه در جمع خبرنگاران اعلام كناره گيري كرد، اميررضا شجاعي كه خود را معاون اجرايي باشگاه معرفي كرده است، در مصاحبه‌اي از قبول استعفاي دست‌نشان و مذاكره با چندين مربي سرشناس از جمله منصور پورحيدري و جواد زرينچه خبر داد، البته مهدي پرهام مالك باشگاه نيز در ابتدا استعفاي دست‌نشان را پذيرفت؛ اما مسئولان نساجي روز گذشته اعلام كردند هيأت مديره باشگاه استعفا را نپذيرفته و سرمربي در تمرينات حاضر خواهد شد، ضمن اينكه آنها اذعان داشتند با هيچ مربي مذاكره انجام نداده‌اند.

* پرهام: باشگاه براي جانشيني دست‌نشان با كسي مذاكره نكرد
مالك باشگاه در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس در مورد اتفاقات اخير اظهار داشت: دست‌نشان استعفا نكرده و در جمع خبرنگاران به نشانه اعتراض اين حرف را بيان كرد و در تماس تلفني اين موضوع را مورد تائيد قرار داد كه اعلام استعفايش به دليل عصبانيت بوده است.‌
مهدي پرهام ادامه داد: هيأت مديره باشگاه پس از جلسه‌اي كه روز گذشته برگزار كرد تصميم به ماندن دست‌نشان گرفت و وي سر تمرينات تيم حاضر شد.
مالك باشگاه نساجي در مورد مذاكرات شجاعي با مربيان خاطرنشان كرد: من و اعضاي هيأت مديره با هيچ مربي صحبت و مذاكره‌اي انجام نداده‌ايم. به علت اينكه تيم در وضعيت بحراني قرار داشت، شجاعي با برخي از دوستان خود صحبت كرده و مذاكرات رسمي انجام نشده است.
وي تاكيد كرد: شجاعي معاون اقتصادي باشگاه نساجي است و اگر صحبتي با برخي مربيان انجام داده به دليل دوستي با آنها بوده است.

* حيدرزاده: شجاعي در باشگاه سمت اجرايي ندارد
قائم‌مقام باشگاه نيز در اين زمينه اظهار داشت: شجاعي بدون اختيار با برخي مربيان صحبت كرده است. متأسفانه وي منتظر تصميم هيأت مديره نشده و اين اقدام را انجام داد. اين انتقادي است كه به شجاعي وارد است چراكه كار درستي انجام نداد.
محمد حسن حيدرزاده افزود: نادر دست‌نشان به مربي‌گري خود ادامه خواهد داد. شجاعي معاون اقتصادي باشگاه است و من قائم‌مقام بوده و مسئوليت اجرايي با من است.
وي در مورد اظهارات شجاعي مبني بر انجام مذاكره با برخي بازيكنان از جمله پروين، كلاه كج و... خاطرنشان كرد: با محمد پروين مذاكراتي انجام داديم و شجاعي نيز در اين جلسات حضور داشت؛ اما نه به عنوان معاون اجرايي باشگاه بلكه به عنوان يك دوست.
قائم مقام باشگاه ادامه داد: هيچ صحبتي با عادل كلاه‌كج انجام نداده‌ايم. شجاعي به علت ارتباطي كه با بازيكنان داشته دست به چنين كاري زده است و اميدوارم در آينده چنين مسائلي تكرار نشود.
حيدر زاده راجع به سمت شجاعي يادآور شد: در جلسه‌اي كه برگزار كرديم قرار بود كه وي به عنوان مدير اجرايي انتخاب شود، اما تصميم گرفته شد كه همچنان به كار اقتصادي خود ادامه دهد. شجاعي سمت اجرايي در باشگاه ندارد.

*مهريزي: شجاعي را نمي شناسم
عضو هيأت مديره باشگاه نساجي به فارس گفت: اطلاعات دقيقي از باشگاه ندارم و به عنوان يك دوست به پرهام كمك مي‌كنم. تا جايي كه من مي دانم حيدرزاده، قائم‌مقام باشگاه است و شجاعي را نمي‌شناسم.
امير مهريزي ادامه داد: باشگاه معمولاً يك قائم‌مقام يا معاون اجرايي دارد و اگر بخواهد هر سمتي را يك شخص به عهده بگيرد دودستگي به وجود مي‌آيد.

*شجاعي: با دستور پرهام با مربيان و بازيكنان مذاكره مي‌كنم
در حالي كه پرهام مديرعامل باشگاه تاكيد كرده است كه شجاعي سمت اجرايي نداشته و بدون هماهنگي اقدام به مذاكره با مربيان و بازيكنان كرده است، شجاعي اظهاراتي متناقض مطرح كرد.
وي در گفت‌وگو با باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: در جلسه‌اي كه روز گذشته هيأت مديره برگزار كرد تصميم گرفت تا 2 بازي ديگر به دست‌نشان فرصت دهند.
وي ادامه داد: دست‌نشان در تماس‌هاي متعدد با پرهام اعلام كرد كه استعفا نداده است، در صورتي كه تمام دوربين‌ها چنين امري را نشان دادند. دست‌نشان اعتقاد دارد كه تيم به رتبه‌هاي بالاي جدول باز خواهد گشت و از اين حالت بحراني خارج مي‌شود.
معاون اقتصادي باشگاه نساجي درباره قرارداد دست‌نشان خاطرنشان كرد: وي تاكنون 220 ميليون تومان دريافت كرده است و 20 درصد قراردادش را در آينده خواهد گرفت.
وي درباره سمت خود افزود: من هم مدير اجرايي باشگاه و هم معاون اقتصادي هستم و حيدرزاده قائم‌مقام است. با دستور پرهام مذاكرات با بازيكنان و مربيان بر عهده من است. پس از پايان بازي برابر شن‌سا و پذيرفتن استعفا دست‌نشان، پرهام مذاكرات با مربيان را به من سپرد.
شجاعي عنوان كرد: رفتن نادر دست‌نشان شوك مناسبي به تيم بود. تيم مريض و ضعيف شده است و اميدوارم به جايگاه اصلي خود بازگردد. شيرين‌فراز كرمانشاه با تغيير در تيم خود و آوردن يك مربي معمولي توانست خود را به رده‌هاي بالاي جدول برساند.

*دست نشان: او يك دلال است
سرمربي نساجي نيز در خصوص بحث استعفاي خود اظهار داشت: همان‌طور كه گفتم استعفا نداده‌ام و به نشانه اعتراض به وضعيت موجود در قائمشهر و داوري در جمع خبرنگاران اعلام كناره‌گيري كردم.
نادر دست‌نشان در مورد اينكه اميررضا شجاعي خبر از قبول استعفاي وي و مذاكره با چندين مربي ديگر داده است؛ خاطرنشان كرد: شجاعي در باشگاه سمتي ندارد. معاون اجرايي و قائم‌مقام باشگاه محمدحسن حيدرزاده است و پس از مهدي پرهام مالك باشگاه، وي در جريان امور است.
وي درباره مذاكرات شجاعي با برخي مربيان يادآور شد: با اين حساب بايد گفت اين آقا يك دلال است نه معاون باشگاه. مذاكره با مربيان و بازيكنان به معاون اقتصادي ارتباطي ندارد و برخي اشخاص دوست دارند در يك شب شهرت پيدا كنند.
سرمربي تيم فوتبال نساجي افزود: هم‌اكنون من سر تمرينات تيم نساجي حاضر شده‌ام و در باشگاه با پرهام و حيدرزاده طرف هستم و شخص ديگري را نمي‌شناسم.
دست‌نشان در مورد اين مسئله كه برخي اشخاص در باشگاه جذب بازيكناني را به وي تحميل مي كنند، خاطرنشان كرد: اگر روزي اجازه دهم كه شخص ديگري بخواهد بازيكن جذب كند و براي تيم تصميم بگيرد در همان روز مربي‌گري را كنار مي گذارم.

شجاعي در حالي خود را معاون اجرايي باشگاه معرفي مي‌كند كه هيچ مقام مسئولي در اين باشگاه چنين موضوعي را قبول ندارد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
ال پالیتو محمد باقر قالیباف علی نیکزاد مجلس یازدهم دریای کارائیب قتل رومینا اشرفی