بازدید 3799
سفیر فلسطین در ایران:

اسرائیل برای نسل‌های بعد خاطره‌ای بیش نخواهد بود

صلاح الزواوی گفت: ما ایمان داریم که وعده خداوند به حقیقت خواهد پیوست و این رژیم صهیونیستی جز خاطره‌ای برای نسل‌های آینده نخواهد بود.
کد خبر: ۷۹۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳ 14 May 2018

صلاح الزواوی گفت: ما ایمان داریم که وعده خداوند به حقیقت خواهد پیوست و این رژیم صهیونیستی جز خاطره‌ای برای نسل‌های آینده نخواهد بود.

به گزارش فارس صلاح الزواوی سفیر کشور فلسطین در جمهوری اسلامی ایران گفت‌وگویی را با روابط عمومی دبیرخانه جشنواره بین‌المللی ساعت شنی انجام داده است که در ادامه می‌خوانید.

نظرتان درباره ی نام گذاری این جشنواره با عنوان ساعت شنی و موضوع اسرائیل ستیزی چیست؟

هر کار تبلیغاتی بایستی به اهداف خودش برسد هر چقدر هم که زمان ببرد. ولی مسئله مبارزه علیه دشمن صهیونیستی یک وظیفه ملی، قومی، اسلامی و انسانی است و محض فکر کردن به این امر یک وظیفه مذهبی می‌باشد

 

برگزاری جشنواره‌هایی نظیر ساعت شنی چه تأثیری در نشان دادن مظلومیت فلسطین و روشن گری جنایات رژیم صهیونیستی دارد؟

نبرد ما با دشمن صهیونیستی یک نبرد طولانی است که پایان آن به امید خدا آزادسازی هر وجب از خاک فلسطین و مقدسات آن است.
خداوند کوشش‌های شما را برکت بخشد و آرزوهای مشترک‌مان را محقق سازد.

نقش جمهوری اسلامی ایران را در صلح منطقه‌ای و مبارزه با اسرائیل را چگونه می‌بینید؟

حضرت امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) یک مرد عرفانی بودند و رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای (دامت برکاته) در خط امام راحل گام بر می‌دارند و پرچم‌دار آرمان های حضرت امام هستند، که در رأس آنها آزادی فلسطین و مسجد مبارک الاقصی و متحد کردن مسلمانان است، تا سعادت دنیا و اخرت را داشته باشند و دشمنان امپریالیستی و صهیونیستی خود را شکست دهند.

حضرت امام راحل بت ها را شکستند و جمهور اسلامی عزیز را به ما هدیه دادند. ایران با عزت و اقتدار در این جهان ایستاده است و به سوی بر آورده کردن اهداف دور و نزدیک خود در حال حرکت است.

با توجه به تهدیدات اخیر ایران و منطقه که از سوی نخست‌وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی صورت گرفته، آینده ی این صحبت ها را چگونه ارزیابی می‌کنید ؟

نبرد ما یک نبرد تاریخی است که از سیصد سال پیش شروع شده و هنوز ادامه دارد. هدف دشمنان ما از این نبرد تشکیل اسرائیل بزرگ در وطن اسلامی مان می‌باشد. اسرائیل بزرگ شامل بخشی از سینا و قسمت‌هایی از سوریه و لبنان و اردن و کل فلسطین و بخشی از عراق و یک سوم عربستان سعودی تا مدینه منوره است.

بسیاری از اهداف دشمنان ما به دلیل درگیری ها و اختلافات داخلی جهان اسلام و پراکندگی صفوف مسلمانان به موفقیت رسیده است و متأسفانه نتانیاهو و وزیر جنگش مثل خروسی روی زباله دانی ایستاده‌اند و کرکری می‌خوانند، چرا که شرایط جهان اسلام تفنگ ها را از سوی سینه ی دشمن صهیونیستی به سوی سینه برادر ها خودی نشانه رفته است. ولی ما ایمان داریم که وعده خداوند به حقیقت خواهد پیوست و این رژیم صهیونیستی جز خاطره‌ای برای نسل‌های آینده نخواهد بود.

ان‌شاالله آینده‌ی این رژیم عقب نشینی از خاک فلسطین یا نبودی بر روی خاک مقدس آن می‌باشد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار