بازدید 2283
ديروز تلفن همراه علي کفاشيان از ظهر خاموش شد و رئيس دفترش اعلام کرد حاج آقا به جلسه يي رفته اند که البته مي توان تشخيص داد از چه درجه اهميتي برخوردار است چراکه کفاشيان در طول حضورش در فدراسيون تنها يک بار و آن هم بعد از انتخاب قطبي و براي دور ماندن از توصيه سازمان چنين کاري کرده است. اگرچه هم اکنون گزينه هاي بسياري براي جايگزيني عظيم زاده مطرح است اما شانس مسعود عنايت از همه بيشتر نشان مي دهد.
کد خبر: ۷۹۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۱ 04 January 2010
روزنامه اعتماد که اخیراً برخی مواضع حمایتی جالبی از فدراسیون فوتبال اتخاذ می‏کند، امروز نوشت؛ نظر يکي از بازديدکنندگان سايت تابناک درباره منصور عظيم زاده رئيس مستعفي کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال که در بحران نامه به يک اسرائيلي مجبور شد استعفانامه يي بنويسد بسيار جالب و عجيب است. «راستي، راست مي گن ايشون از طرفدارهاي پر و پا قرص خاتمي بوده؟» درباره اين عضو موثر فدراسيون فوتبال حرف و حديث هاي بسياري شنيده مي شود اما شايد قرابت او با سيدمحمد خاتمي به سال هاي حضورش در دانشگاه امام صادق(ع) بازمي گردد که پيش از انتخابات سال 76 و در بحبوحه جنگ تبليغاتي چپ ها و راست ها به عنوان نماينده سيدمحمد خاتمي در مقابل نمايندگان ناطق نوري و ري شهري در سالن همايش دانشگاه حاضر شد و در تريبون آزاد دانشگاه امام صادق(ع) که به دعوت بسيج دانشجويي شکل گرفته بود به دفاع از نظرات و آراي خاتمي پرداخت اما در فعاليت هاي اجرايي نشان داد در گروه اصولگرايان قرار مي گيرد.

شاگرد اول هفت ساله دانشگاه امام صادق که با معدل 48/88 از 100 فارغ التحصيل شد و به مدت دو سال رئيس انجمن صنفي اين دانشگاه محسوب مي شد از شهريور 83 رئيس دفتر مديرعامل و مدير روابط عمومي سازمان سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي شهر تهران، وابسته به شهرداري تهران بود که اعضاي هيات مديره اش افراد صاحب نامي در دولت هاي نهم و دهم شدند.

علي سعيدلو، محمد علي آبادي، سيدمهدي هاشمي و داوود مددي که نشان مي دهد دوستي عظيم زاده با آنها به پيش از انتخابات 84 باز مي گردد کمااينکه همين چند ماه پيش از او به عنوان جايگزين محمد آخوندي در سازمان تربيت بدني نام مي بردند که البته بنا به دلايلي از سوي عظيم زاده رد شد و او حضور در فدراسيون را پسنديد.

رئيس مستعفي کميته بين الملل فدراسيون البته از دي ماه 84 به سمت مديرعامل و رئيس هيات مديره موسسه فرهنگي - هنري آتيه و همچنين مديرمسوول نشريات آتيه (خورشيد) و تامين هم منصوب شد که البته در ماجراي درگيري مددي و مصري در دولت نهم طرف مددي را مي گيرد و در نشريات از مواضع وزير دفاع نمي کند تا بعد از چند روز از کار برکنار شود و جايش را به افرادي چون پارياب دبير شوراي اطلاع رساني دولت، جعفر بهداد رئيس سابق خبرگزاري ايرنا و کاوه اشتهاردي مديرمسوول موسسه ايران بدهد. البته عظيم زاده با علي آبادي در شهرداري هم همکار بوده است و مسوول ويژه بازرسي و پيگيري معاونت فني و عمراني شهرداري بوده و رياست روابط عمومي حوزه معاونت فني و عمراني را نيز برعهده داشته است.


فدراسيون تحت فشار

ديروز تلفن همراه علي کفاشيان از ظهر خاموش شد و رئيس دفترش اعلام کرد حاج آقا به جلسه يي رفته اند که البته مي توان تشخيص داد از چه درجه اهميتي برخوردار است چراکه کفاشيان در طول حضورش در فدراسيون تنها يک بار و آن هم بعد از انتخاب قطبي و براي دور ماندن از توصيه سازمان چنين کاري کرده است. اگرچه هم اکنون گزينه هاي بسياري براي جايگزيني عظيم زاده مطرح است اما شانس مسعود عنايت از همه بيشتر نشان مي دهد.

اينکه کفاشيان چگونه در حال تماس با سازمان تربيت بدني است تنها به بخشي از جريان بازمي گردد اما او شايد به اين نکته توجه نداشته باشد که ناخواسته قدم در راهي مي گذارد که به برکناري او ختم مي شود و البته خطر ديگري را بر فوتبال ايران تحميل خواهد کرد.

اگرچه تيم ملي براي بازي با سنگاپور آماده مي شود و هدف هم جام ملت هاي آسيا اعلام شده اما روند تحرکات دولتي و زمينه سازي رسانه هاي نزديک به دولت نشان مي دهد آنها مي خواهند سرنوشت قطبي و کفاشيان را به هم گره بزنند تا در صورت آماده شدن فضا و ايجاد بهترين فرصت ايده هايشان را پياده کنند و مقدمات برکناري کفاشيان را فراهم سازند. زمان نشان مي دهد مردم درباره عملکرد کفاشيان چه قضاوتي مي کنند چراکه در دوران صفايي و دادکان هم جو عمومي اين گونه بود که مردم ناراضي هستند. اما حالا همه حسرت مي خورند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سند همکاری 25 ساله ایران و چین سوال از رئیس جمهور رمدسیویر محسن صالحی
آخرین اخبار