بازدید 1921

دو عضو جریان المستقبل توسط «سعد حریری» برکنار شدند

بعد از استعفای رئیس دفتر نخست وزیر لبنان و مرد شماره دو جریان المستقبل، سعد حریری دو تن دیگر از اعضای المستقبل را برکنار کرد.
کد خبر: ۷۹۸۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲ 13 May 2018

بعد از استعفای رئیس دفتر نخست وزیر لبنان و مرد شماره دو جریان المستقبل، سعد حریری دو تن دیگر از اعضای المستقبل را برکنار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، دبیرکلی جریان المستقبل لبنان اعلام کرد که «سعد حریری» نخست وزیر لبنان، «وسام الحریری» هماهنگ کننده عمومی انتخابات را از مسئولیت اش در هیأت امور انتخابات حزب برکنار کرده است.

حریری همچنین امروز «ماهر ابو الخدود» یکی از مدیران دفتر نخست وزیری و عضو جریان المستقبل را برکنار کرده است. پیشتر «نادر الحریری» رئیس دفتر نخست وزیر لبنان و مرد شماره دو جریان المستقبل نیز از سمت خود استعفا کرده بود.

جریان المستقبل بعد از ائتلاف حزب الله وجنبش امل و جریان میهنی آزاد «تیار الوطنی الحر» در انتخابات پارلمانی اخیر لبنان تنها ۲۰ کرسی را از آن خود کرد. این در حالی است که المستقبل در انتخابات پیشین لبنان ۳۳ کرسی در پارلمان به دست آورده بود.

حریری بعد از انتخابات اعلام کرده بود که جریان المستقبل نتیجه بهتری را پیش بینی می کرد و افزوده بود که شکاف هایی در جریان المستقبل وجود داشته و هر کسی که مسئول این وضعیت باشد تاوان آن را پرداخت خواهد کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل