بازدید 8344

قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی تهران گفت: بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار قیمت فروش هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک برای ماه مبارک رمضان با ۲ هزار تومان افزایش قیمت ۱۴ هزار تومان و درجه ۲ ، ۱۲ هزار تومان اعلام شد.
کد خبر: ۷۹۸۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹ 13 May 2018

علی بهره‌مند رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران اظهار کرد: بر اساس افزایش قیمت مواد اولیه ازجمله تخم‌مرغ و روغن و هزینه‌های کارگری پیشنهاد ما به کارگروه تنظیم بازار درباره قیمت امسال هر کیلوگرم زولبیا و بامیه 17 هزار تومان بود اما این کارگروه با قیمت 14 هزار تومان موافقت کرد.

وی افزود: بر این اساس قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک به صورتخالص فروشی در شهر تهران 14 هزار تومان و درجه 2، 12 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران ادامه داد: قنادان باید قبل از فروش زولبیا و بامیه و سایر محصولات قنادی وزن جعبه را از کل محصول کم کرده و این محصول را به صورت خالص به فروش برسانند.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش تقاضای این محصول در ماه مبارک رمضان این محصول در مغازه‌های دیگری که اجازه فروش این محصول را ندارد به فروشمی‌رسد اما با توجه به اینکه نظارتی بهداشتی بر روی محصول تولید شده اینواحدها نیست به مردم توصیه می‌شود زولبیا و بامیه را از قنادی‌ها خریداری کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۱۴
دلار و یورو و غیره رو بی خیال. اساس همین زولبیا و بامیه است. اینارو که بتونند فیکس کنند بقیه حله.
عجب الان وضعیت مملکت در حالت خاص قرارگرفته شما فکر قیمت زولبیا و بامیه هستید
خدا را شکر تمام مشکلاتمان حل شد
خدا رو شکر... مشکلات معیشتی مردم در ماه مبارک رمضان حل شد..
خوبه با اين حركت دولت مشكلات اقتصادى كاملاء برطرف شد
تشكر مشكلاتمان حل شد
مردم زولبیا و بامیه نخورید که بیماری قند مهلک است.
خدا رو شکر. خیلی نگران بودیم
اصلا بشه 100 هزار تومان
هر كسي اين سم رو مصرف كنه به خودش و خانواده اش خيانت كرده
عجيبه چنين سمي مجوز توليد و عرضه داره............................
به نظر شما مشکات ما فقط زولبیا بامیه می باشد. این ماده مضر برای بدن احتیاج به اصلاح قیمت ندارد .نخرند. در سبد خانوار چه جایی دارد؟ به فکر گوشت و مایحتاج اصلی باشید.
خدا رو شکر از نگراني دراومديم. تنها مشکل ما مردم همين قيمت زولبيا و باميه بود که به همت مسئولان حل شد.
فکر نکنم و ندیدم که قنادی قبل از وزن شیرین جعبه را وزن کرده و یا وزن آنرا از وزن شیرینی کم کند . روش خوبی است برای فروش صحیح ولی این کار انجام نمی شود. یک مقداری از سود قنادی ها در همین مسئله نهفته است
خدا پدر مادرتون رو بیامرزه خیلی گیر قیمت زولبیا و بامیه بودیم.
ااااااای خدا خودت به ما رحم کن
همین قمیت و در نظر بگیرید و با سالهای گذشته مقایسه کنید متوجه اختلاف رشد قیمت آن میشود اما جالب اینکه دولت در آمار خودش باز هم تورم را تک رقمی اعلام و ادعا میکند که تورمی در کشور نداریم قسم حضرت عباس باور کنیم یا دم خروس.؟
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی