بازدید 24322
ین روزنامه اصول گرای حامی دولت در حالی سخنی از آیت الله لاریجانی را به صورت نقل قول مستقیم آورده که در متن خبر مربوط، هیچ اشاره ای به «سران فتنه» وجود ندارد.
کد خبر: ۷۹۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۴ 04 January 2010
روزنامه کیهان نقل قولی از آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه را تیتر یک خود کرده که اصلا در متن خبر مذکور هیچ اشاره ای به آن نشده است.

به گزارش «فردا» روزنامه کیهان در تیتر یک امروز خود نوشته است؛« آیت لله لاریجانی: پیام شما را شنیدم با سران فتنه برخورد می کنیم»

کیهان این نقل قول از رئیس قوه قضائیه را خطاب به مردم نوشته و در عکس یک خود نیز تصویری از راهپیمایی مردم را چاپ کرده که پلاکاردی را با این مضمون نشان می دهد« حرمت شکن عاشورا اعدام باید گردد»

این روزنامه اصول گرای حامی دولت در حالی سخنی از آیت الله لاریجانی را به صورت نقل قول مستقیم آورده که در متن خبر مربوط، هیچ اشاره ای به «سران فتنه» وجود ندارد.

تیترهای دیگر روزنامه ها هم گویای همین نکته است که برخورد با سران فتنه را فقط روزنامه کیهان دیده و از چشم آنها دور مانده است.

رسالت؛ با قاطعیت و سرعت اغتشاش گران را مجازات خواهیم کرد.
وطن امروز؛ اطمینان می دهیم قاطعانه برخورد کنیم
جام جم؛ با اغتشاش گران برخورد خواهیم کرد
همشهری؛ اطمینان می دهم قاطعانه برخورد کنیم
ایران؛ اطمینان می دهم که قاطعانه برخورد می کنیم
تهران امروز؛ پیام عاشورایی راهپیمایان را شنیدیم

با این حال ممکن است گفته شود تیتر مورد نظر کیهان، تیتری استنباطی است که از درون و فحوای خبر گرفته شده است، اما آوردن دو نقطه(:) به معنی نقل قول مستقیم است و در خبر مربوط به رئیس قوه قضائیه که خود کیهان کار کرده، نامی از سران فتنه برده نشده است.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری امام خمینی آتش سوزی جنگل های زاگرس قیام 15 خرداد طرح شفافیت آراء