بازدید 4436

مدیرعامل ذوب آهن مذاکره با نکونام را تایید کرد!

کد خبر: ۷۹۸۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴ 12 May 2018

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در واکنش به شایعه مذاکره با جواد نکونام آن را تایید کرده اما گفته است که با این چهره برای قبول سرمربیگری این تیم در سال گذشته مذاکره کرده بود و این ماجرا مربوط به امسال نیست.

به گزارش تابناک ورزشی، با وجود اینکه ذوب آهن در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل استقلال به برتری رسید و شانس خوبی برای صعود به دور بعد دارد، شایعاتی درباره مذاکره این باشگاه با جواد نکونام عجیب به نظر می رسید. از این رو مدیران ذوب آهن هرگونه مذاکره با نکونام و گزینه های دیگر برای سپردن سرمربیگری تیم به آنها را تکذیب می کنند.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره شایعه مذاکره با نکونام گفت: « خودم قهرمان ملی بوده ام و با همه بازیکنان از جمله علی دایی و جواد نکونام رفیق هستم. با بازیکنان هم در ارتباطم. من سال گذشته از نکونام برنامه گرفته بودم که برنامه خوبی هم بود. خوشحالم دست روی کسی گذاشته بودم که با نساجی به لیگ برتر صعود کرد؛ کاری که ۲۴ سال هیچ مربی ای نتوانسته بود انجام بدهد. زمان نشان داد که انتخابم درست بوده... »

وی ادامه داد: «جواد دوست خوبم است ولی نمی دانم باید چندبار بگویم اولویت اول و آخر ذوب آهن، قلعه نویی است. ما به گزینه دیگری فکر نکرده ایم. اینها شیطنت ها و جنگ های روانی پیش از مسابقات است که همه را بلد هستم. کانالی هم که این شایعه را مطرح کرده بود، شناسایی کرده ایم. عده ای دنبال بر هم زدن تمرکز امیر قلعه نویی و سعید آذری هستند که این حربه ها نخ نما شده است. جواد دوست خوبم است و کاپیتان تیم ملی بوده. حتی زمانی که رباط صلیبی پاره کرده بود، یک روز او را در هتل المپیک دیدم و گفتم از همین حالا دوره های مربیگری را در اسپانیا بگذران چون این کشور به مربیان جوانی مثل تو نیاز دارد.»

مدیرعامل ذوب آهن در پایان افزود: «رفاقتم را با هیچکس پنهان نمی کنم ولی سر اصولم هستم و معامله نمی کنم. امیر قلعه نویی تا روزی که خودش بخواهد با ذوب آهن همکاری می کند. او بزرگ ما است. به شایعاتی هم که مطرح می شود، گوش نمی دهیم. به عنوان مدیرعامل ذوب آهن می گویم که این جنگ ها را خوب می شناسم و در عرصه رسانه، جنگ را نمی بازم.»

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل