بازدید 16038
متاسفانه می بینیم بعضی از دوستانمان چنان آرمانگرایی، جنبش دانشجویی و مطالبه خواهی را فراموش نموده اند و چنان از بیرون از دانشگاه به این بزرگواران ایده و دیدگاه تزریق می گردد كه انسان شرمش می آید اسمی از جنبش دانشجویی بیاورد. شانزده سال است كه جنبش های دانشجویی استقلال خود را از دست داده اند ...اینان یادشان نمی آید كه نامه محرمانه شما به حضرت امام راحل(ره) و این كه وقتی از شما درخواست می گردد كه آن نامه چیست؟ صحبتی از جنس پاك شهیدان همت ها و باكری ها می گویید كه ما باید فدای انقلاب شویم و نه انقلاب فدای ما شود .
کد خبر: ۷۹۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۰ 04 January 2010
در پی حملات شدید چند اتحادیه كاملا مستقل! دانشجویی به محسن رضایی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ایرانی مقم فیلیپین بیانیه ای پیرامون نامه اخیر محسن رضایی به رهبر معظم انقلاب صادر كرد كه متن كامل آن در ادامه می آید:بنام آنكه پنهان ز دیده ها و همه دیده ها از اوست

و اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحونعلمدار امام راحل (ره) و یار رهبر و فرمانده اصلی جنگ

آقای دكتر محسن رضایی (برادر محسن)

سلام علیكم

زنگار جهل، نادانی، فقر و واپس ماندگی جز با نور دانش و آگاهی زدوده نمی شود، از این رو نهاد دانشگاه در دنیای پیشرفته امروزی علاوه بر تولید علم و تربیت نیروهای متخصص، نقش بسیار اساسی در تولید فرهنگ و تصمیم گیری های جامعه نیز بر عهده دارد.

دانشجو محصول این نهاد علمی و فرهنگی در عرصه زندگی و عمل یعنی جامعه، با ظاهری آراسته، باطنی پیراسته سرای دل و دیده خود را با آینه های معرفت و طاعت آزین بسته است و با باور اینكه رمز ماندگاری و رستگاری در عرضه هستی وابسته به تغییر و تحول، تلاش و پویای، خلاقیت و اندیشه ورزی ، نوخواهی و نو اندیشی و نفی استفاده ابزاری از دین با دین گریزی می باشد، نگریسته و تصمیم گیری می نماید.

این مرقوم اگر ارسال می گردد فقط یادآور تاریخ انقلاب اسلامی می باشد. متاسفانه روزگار چنان با مردمان می كند كه گذشته را به آسانی فراموش می كنند چه برسد به رشادت ها و ایثارها.

در این عصر پرآشوب و یكه تازی های قدرتمداران جبّار كه چهره خود را زیر هاله دلپذیر انسان دوستی و عدالت جویی اجتماعی مخفی می كنند و در حالی كه آوای امواج گوش نواز تبلیغات اغواگر صاحبان رسانه های زر و زور و تزویر با مهارت تمام خود باختگی و تسلیم پذیری را تا عمق جان انسان ها نفوذ می دهند و با وجودیكه دام های خنّاسانه شب نورد حرمت و كرامت انسان را به اسارت می كشانند حفظ اصالت بومی و ملی كاریست بس حیاتی و خطیر.

در این گیر و دار اصالت دانشجو به عنوان قشر متفكر و بالنده اجتماع با اهداف آرمانگرایی، مطالبه خواهی، احقاق حق، نقد منصفانه فقط در زیر سایه رهبر فرزانه انقلاب كه از سلاله زهرای اطهر می باشد اصل واحد و لازم الواجب می داند. اما متاسفانه می بینیم بعضی از دوستانمان چنان آرمانگرایی، جنبش دانشجویی و مطالبه خواهی را فراموش نموده اند و چنان از بیرون از دانشگاه به این بزرگواران ایده و دیدگاه تزریق می گردد كه انسان شرمش می آید اسمی از جنبش دانشجویی بیاورد. شانزده سال است كه جنبش های دانشجویی استقلال خود را از دست داده اند و تفكّر اسلامی دانشجو كه هر وقت از دانشگاه به جامعه ارسال می گردید شاهد توسعه و رشد می بودیم، فراموش شده است.

و در جواب نامه ی این دوستان

بی شك این دوستان ما گناهی ندارند چون ما دانشجویان، همگان سابقه انقلابی شما را در منصورون و هشت سال فرماندهی جنگ نابرابر و دفاع مقدس یادمان نیست و متاسفانه شاید بعضی از ناقلان به ما خاطره خوب و خوشی از مدیریت انقلابی شما نداشته باشند.

اینان نمی دانند هشت سال فرماندهی جنگ و سپاه پاسداران با حكم امام راحل(ره) ، هشت سال فرماندهی سپاه پاسداران بعد از جنگ با حكم رهبر فرزانه انقلاب و بعد از آن تا به امروز با حكم مقام معظم رهبری دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام! اینان یادشان نمی آید مدیران و فرماندهان از زمانی كه در حوزه مدیریت شما در بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند هیچ كس ثروتمند نگردید. اینان یادشان نمی آید كه نامه محرمانه شما به حضرت امام راحل(ره) و این كه وقتی از شما درخواست می گردد كه آن نامه چیست؟ صحبتی از جنس پاك شهیدان همت ها و باكری ها می گویید كه ما باید فدای انقلاب شویم و نه انقلاب فدای ما شود . اینان حتی ایده های شما در بحث اقتصاد را نیز رد می نمایند، چون دوست ندارند فرمانده اصلی جنگ در دیروز، منادی آرامش و اقتصاد امروز كشور گردد.

در اینجا ضمن محكوم نمودن قاطع كلیه حركات اغتشاشگران و منافقین بعد از انتخابات تا به امروز و توهین های بعضی از مسئولین و زدن تهمت و افترا به هم، درخواست شدیدانه از قوه قضاییه در جهت برخورد با اغتشاشگران، منافقین و متخلفین داریم و حمایت خود را از رویه نظر حضرتعالی و درخواست خاضعانه تان از مقام معظم رهبری در راستای وحدت و همدلی اعلام می نماییم.

در پایان بیان می نماییم حمایت از دولت حمایت از نظام می باشد و نقد از دولت در راستای بهبود امور دولت می باشد و دولت نیز می بایست آستانه تحمل خود را در مقابل منتقدین بالا ببرد. ما همگان فصل الخطاب و مطیع الامر ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی می باشیم.

بیعت ما با علی مرتضی است چون خمینی این علی روح خداست

خاك شهر كوفه بر سرهایتان پس چه شد ایمان و باورهایتان

پشت بر مولا و قرآن كرده اید هیچ شرم از این شهیدان كرده اید

حرفی از اعماق ایمان می زنم با لب و حرف شهیدان می زنم

مكر داخل كفر خارج را ببین رونق كار خوارج را ببین

چاره ای ما را نباشد جز وفاق جنگ مرصاد است و پایان نفاق

نائب مهدی ولی داریم و بس شیعیان سید علی داریم و بس

پاینده باد ایران اسلامی

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان جمهوری اسلامی ایران مقیم فیلیپین
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سایت غنی سازی نطنز پرونده اکبر طبری هشام الهاشمی سند همکاری 25 ساله ایران و چین
آخرین اخبار