بازدید 4512

خرید آنلاین بیمه آتش سوزی از بیمه ماهان

در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان می‌توانید بیمه آتش سوزی ایران، بیمه آتش سوزی رازی و بیمه آتش سوزی سامان را با هم مقایسه کنید و بهترین بیمه آتش سوزی کشور رو با تخفیف به صورت آنلاین خریداری کنید و آن را همراه با دو هدیه ویژه از فروشگاه بیمه ماهان دریافت نمایید.
کد خبر: ۷۹۷۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰ 10 May 2018
در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان می‌توانید بیمه آتش سوزی ایران، بیمه آتش سوزی رازی و بیمه آتش سوزی سامان را با هم مقایسه کنید و بهترین بیمه آتش سوزی کشور رو با تخفیف به صورت آنلاین خریداری کنید و آن را همراه با دو هدیه ویژه از فروشگاه بیمه ماهان دریافت نمایید.
خرید آنلاین بیمه آتش سوزی از بیمه ماهان
بیمه آتش سوزی چیست؟

شاید شما انسان محافظه کاری هستید و در زندگی بسیار احتیاط کنید و یا از بهترین و به روز‌ترین تکنولوژی‌های روز برای ایمنی استفاده کنید.
اما هیچگاه نمی‌توان احتمال حادثه را کاملا از بین برد و یا حتی آن را به صفر نزدیک کرد.
خرید بیمه آتش سوزی برای منازل و کسب و کار‌های شما امری ضروری است و این بر هیچ کس پوشیده نیست.
اما در اینجا به چند نکته اشاره می‌کنیم تا ضرورت خرید بیمه آتش سوزی را بیش از پیش توضیح دهیم.

خطر آتش سوزی، صاعقه و انفجار: هر کدام از این سه خطر به سادگی می‌توانند در مدتی کوتاه مایملک شما را به سادگی به کوهی از خاکستر تبدیل کنند و این می‌تواند مهم‌ترین خطری باشد که هر ساختمانی را چه مسکونی چه تجاری تهدید کند.
زلزله: شهر‌های بزرگی مانند تهران و کرمانشاه همواره در خطر آسیبی عظیم به نام زلزله هستند و این شهر‌ها بر روی گسل‌های عظیمی بنا شدند جبران آسیب‌های عظیمی همچون زلزله فقط از شرکت‌های بیمه بر می‌آید و بدون بیمه تقریبا جبران این خسارات غیر ممکن خواهد بود.
مسئولیت مالی در قبال همسایگان، طوفان گردباد و تندباد، سیل و طغیان آب و ضایعات برف و باران نیز از دیگر خطراتی است که همواره ساختمان‌های مسکونی و تجاری را تهدید می‌کند.

بهترین بیمه آتش سوزی کدام است؟

بیمه آتش سوزی از مهم‌ترین رشته‌های بیمه‌ای در کشور است و تمامی شرکت‌های بیمه‌ای بر روی آن خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
تمامی شرکت‌های بیمه که با فروشگاه آنلاین بیمه ماهان همکاری می‌کنند همواره مورد تایید بیمه مرکزی هستند و تنها در خدمات و پوشش‌های آن‌ها است که تفاوت‌هایی وجود دارد.
در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان شما می‌توانید بیمه آتش سوزی ایران، بیمه آتش سوزی رازی و بیمه آتش سوزی سامان و دیگر شرکت‌های معتبر بیمه‌ای را با هم استعلام بگیرید و از میان آن‌ها بهترین قیمت و بهترین خدمات آن‌ها را انتخاب نمایید.

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی از مهم‌ترین و جامع‌ترین رشته‌های بیمه‌ای کشور است، اما این بیمه نامه وقتی با در باب منازل مسکونی مطرح می‌شود دارای اهمیتی دو چندان می‌شود.
زیرا استفاده از بیمه آتش سوزی در منازل مسکونی اجباری بوده است و اگر خدای ناکرده در منازل مسکونی آتش سوزی‌ای رخ دهد مدیر ساختمان در صورت نداشتن بیمه آتش سوزی مسئول خسارات وارده به منازل خواهد بود.
پس اگر مدیر ساختمان هستید همین الان بیمه آتش سوزی برای ساختمان خود خریداری نمایید.

بیمه آتش سوزی مغازه

بیمه آتش سوزی در واحد‌های تجاری نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است و حوادثی مانند پلاسکو این مساله را تایید می‌کند که جبران خسارات در واحد‌های تجاری به مراتب دشوار‌تر از جبران خسارات در واحد‌های مسکونی می‌باشد
اگر مالک واحد تجاری هستید همین الان برای ملک خود بیمه آتش سوزی خریداری کنید.

بیمه آتش سوزی و زلزله

در زلزله کرمانشاه تنها حدود ۱۵۰۰ خانه بیمه زلزله و آتش سوزی بودند در صورتی که ۷۰ هزار خانه در این استان تخریب شدند و این می‌تواند سرآغازی برای رشد فرهنگ بیمه مخصوصا بیمه آتش سوزی در جامعه باشد.
بیمه آتش سوزی سه پوشش اصلی دارد که صاعقه انفجار و آتش سوزی می‌باشد و ما بقی پوشش‌های آن پوشش‌های اضافی می‌باشند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان زلزله را نام برد.
بیمه زلزله همان بیمه آتش سوزی است که پوشش زلزله به آن اضافه شده است.
خرید آنلاین بیمه آتش سوزی از بیمه ماهان
خرید آنلاین بیمه آتش سوزی

برای خرید بیمه آتش سوزی روش‌های بسیاری وجود دارد، اما ساده‌ترین این روش‌ها خرید آنلاین این بیمه نامه می‌باشد.
شما همواره می‌توانید با مراجعه به وبسایت بیمه ماهان به نشانی BIMEMAHAN.COM این بیمه نامه را با هدایا و تخفیفات ویژه در کمتر از ۵ دقیقه خریداری کنید.

همچنین فروشگاه آنلاین بیمه ماهان فروشگاه آنلاین بیمه مسافرتی، شخص ثالث و بیمه بدنه نیز می‌باشد.
شما می‌توانید با تماس با شماره ۸۸۶۹۹۰۸۶ بیمه شخص ثالث و بدنه خود را به صورت قسطی خریداری کنید و بیمه نامه خود را حتی در پنج شنبه و جمعه‌ها نیز خریداری نمایید.
فروشگاه بیمه ماهان تنها فروشگاه بیمه‌ای است که صدور و کارشناسی بیمه بدنه و ثالث را در هفت روز هفته تا ۹ شب انجام می‌دهد.
در خرید آنلاین بیمه مسافرتی و آتش سوزی نیز در صورتی که در مراحل خرید نیاز به پشتیبانی و مشاوره پیدا کردید با شماره ۸۸۶۹۹۰۸۶ تماس بگیرید.
ما تا ۹ شب حتی در پنج شنبه‌ها و جمعه‌ها هم پاسخگوی شما خواهیم بود.
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان
خرید آنلاین بیمه آتش سوزی از بیمه ماهان

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با هدف توسعه فرهنگ بیمه و بازار اینترنتی آن توسط شرکت دانش بنیان هیراد تاسیس گردیده است و تمامی فرآیند‌های آن، بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. شرکت هواپیمایی ماهان از سرمایه گذاران اصلی این فروشگاه بوده و کلیه کارمندان و خلبانان هواپیمایی ماهان نیز از خدمات این فروشگاه استفاده می‌کنند.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان در زمینه‌های مختلفی همچون: بیمه مسافرتی، بیمه حوادث، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی، بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و انواع بیمه مهندسی: بیمه‌های مهندسی پیمانکاران بیمه‌های مهندسی سازه‌ها بیمه‌های مهندسی کالا، ماشین آلات و تجهیزات انواع بیمه اشخاص: بیمه اشخاص (عمر) بیمه اشخاص (درمان) بیمه اشخاص (حوادث) انواع بیمه مسئولیت: بیمه مسئولیت عمومی بیمه عملیات ... بیمه مسئولیت شکارچیان و محیط‌بانان ... بیمه مسئولیت جامع شهرداری بیمه تمام خطر پیمانکاران بیمه مسئولیت آتش سوزی بیمه مسئولیت تابلو‌های تبلیغاتی بیمه مسئولیت حیوانات خانگی بیمه مسئولیت رایانه بیمه مسئولیت مجموعه‌های ورزشی بیمه مسئولیت مدیران اردو‌ها بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی بیمه مسئولیت مستأجر در مقابل موجر بیمه مسئولیت تولید کنندگان کالا بیمه مسئولیت ناشی از تولید شرکت ... بیمه مسئولیت ناشی از تولید (گارانتی ... بیمه مسئولیت ناشی از تولید (تولید ... بیمه مسئولیت حرفه‌ای بیمه مسئولیت حرفه‌ای شهربازی بیمه مسئولیت حرفه‌ای سردفتران و ... بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران و ... بیمه مسئولیت تعمیرکاران بیمه مسئولیت حرفه‌ای دلالان رسمی بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران رستوران ... بیمه مسئولیت حرفه‌ای مراقبین در منزل بیمه مسئولیت حرفه‌ای مهندسین بیمه مسئولیت حرفه‌ای نمایندگان بیمه بیمه مسئولیت حرفه‌ای هتل داری بیمه مسئولیت حرفه‌ای وکلای دادگستری بیمه مسئولیت حرفه‌ای پارکینگ بیمه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان بیمه مسئولیت حرفه‌ای پیرا پزشکان بیمه مسئولیت فنی بیمارستان بیمه مسئولیت مدنی تور‌ها بیمه مسئولیت مدنی نگهداری آسانسور بیمه مسئولیت مدیر سینما بیمه مسئولیت مهد کودک بیمه مسئولیت نگهبانان مسلح بانک‌ها سایر بیمه‌های مسئولیت بیمه مسئولیت تعمیرگاه‌های مجاز خودرو بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان بیمه اعتباری صداقت در امانت بیمه اعتباری فروش اقساطی بیمه طرح‌های خاص بیمه مسئولیت قراردادی انواع بیمه‌های آتش سوزی: انواع بیمه اتومبیل: بیمه ثالث و سرنشین اتومبیل بیمه بدنه اتومبیل بیمه کارت سبز بیمه اعتباری بیمه‌های آتش سوزی واحد‌های مسکونی بیمه‌های آتش سوزی مراکز غیر صنعتی بیمه‌های آتش سوزی مراکز صنعتی انواع بیمه باربری: بیمه حمل و نقل کالا بیمه هواپیما بیمه کشتی و شناور بیمه پول بیمه اشخاص و در این راه با شرکت ها‌ی معتبر و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همچون بیمه سامان، بیمه رازی، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان، بیمه سینا، بیمه ملت، بیمه ما، بیمه حافظ، بیمه ایران معین، بیمه معلم، بیمه میهن، بیمه نوین، بیمه کوثر، بیمه آرمان، بیمه تعاون، بیمه سرمد، بیمه پارسیان، بیمه دی، بیمه دانا، بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه کارآفرین، بیمه البرز و بیمه تجارت نو به صورت مقطعی همکاری می‌کند.
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات # رفح # حج