بازدید 4233

ناراحتی شدیدهمسرپورحیدری ازتوفیقی:آن20میلیون راهم بدهیدصدقه

کد خبر: ۷۹۷۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱ 10 May 2018

همسر سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال در واکنش به ادعای معاون غیرفوتبالی این تیم گفت: اگر طلب پورحیدری بیست میلیون تومان است آن را صدقه سر منصور و استقلال به صندوق صدقات بیاندازند.

به گزارش تابناک ورزشی، فریده شجاعی در پاسخ به اظهارات خارج از ادب پندار توفیقی (معاون ورزشی باشگاه استقلال) که پس از ماهها تاخیر اعلام کرده بود «طلب مرحوم پورحیدری از باشگاه استقلال حدود بیست میلیون است»گفت: این بیست (میلیون) تومان را صدقه سر منصور (پورحیدری) و استقلال به صندوق صدقات بیندازند. 

وی با بیان اینکه «باشگاه استقلال هنوز جواب تماس‌های خانواده پورحیدری را نمی‌دهد» راجع به اینکه گفته شده این مبلغ در هیات مدیره باشگاه طبق محاسبات به دست آمده اظهار داشت: حتماً حساب و کتاب اعضای هیات مدیره ضعیف است و باید بروند حساب و کتاب یاد بگیرند. عملاً طلب پورحیدری این نیست ما که بی‌جهت مطالبه نمی‌کنیم. طبق قراردادی که داریم صحبت می‌کنیم اما اگر می‌خواهند مسئله را با رسانه‌ای کردن، لوث و آبروریزی کنند از قول من و پسرم بنویسید که این مبلغ را به صندوق صدقات بیندازند. ما این پول را نمی‌خواهیم. همسر پیشکسوت فقید استقلال تصریح کرد: واقعاً برای هیات مدیره و باشگاه استقلال متاسفم. اعضای هیات مدیره منصور را نمی‌شناسند که این حرف‌‌ها را پشت سرش می‌زنند اگر او را می‌شناختند و می‌دانستنند که این اسطوره چه کار‌هایی برای استقلال کرده سعی می‌کردند حرمتش را نگه دارند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل