بازدید 1563

واکنش بغداد به خروج ترامپ از برجام

سخنگوی وزارت خارجه عراق با شاره به خروج رئیس جمهور آمریکا از برجام درباره تبعات آن و کشیده شدن منطقه به سوی جنگ هشدار داد.
کد خبر: ۷۹۷۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷ 09 May 2018

سخنگوی وزارت خارجه عراق با شاره به خروج رئیس جمهور آمریکا از برجام درباره تبعات آن و کشیده شدن منطقه به سوی جنگ هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، وزارت خارجه عراق درباره تبعات خروج ترامپ از برجام و سوق داده شدن منطقه به سوی جنگ هشدار داد.

احمد محجوب سخنگوی وزارت خارجه عراق در واکنش به خروج ترامپ از برجام گفت: وزارت خارجه عراق با نگرانی عمیق تحولات اخیر و خطرناک به ویژه تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره خروج از توافق هسته ای با ایران دنبال می کند و این تحولات در راستای افزایش بحرانی است که احدی از آن نفعی نمی برد و فقط ویرانی و جنگ که منطقه از آن رنج های زیادی کشیده است را به دنبال دارد.

وی افزود: وزارت خارجه عراق از همه طرفها می خواهد که تمام تلاش خود را به منظور ممانعت از تبعات احتمالی به کار گیرند و آنچه از نتایج مثبت در این پرونده پیچیده رسیده اند حفظ کنند به ویژه که عراق از اول کشورهایی بود که از امضای برجام و تاثیراتی که بر صلح در خاورمیانه می گذارد، استقبال کرد.

محجوب تاکید کرد: عراق از موضع ۵ کشور دیگر در موضع میانه و پایبندی و عدم خروج از برجام استقبال می کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# توماج صالحی # نمایشگاه کتاب # موسسه مصاف # صادق زیباکلام # سیل
وب گردی