بازدید 5152
۱

قلعه‌نویی: شفر به نفع تیم من تعویض کرد

کد خبر: ۷۹۷۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰ 08 May 2018

سرمربی ذوب آهن از نمایش تیمش در بازی برابر استقلال کاملا راضی به نظر می رسد. قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال تعویض های شفر را کمک به تیم خودش خواند!

مظاهری ما را نجات داد

واقعاً از رشید مظاهری تشکر می‌کنم که تیم ما را در نیمه اول نجات داد و با عکس‌العمل‌های خوبش باعث شد تا ذوب‌آهن گل نخورد. اگر استقلال به گل می‌رسید مطمئناً کار ما در بازی برگشت سخت می‌شد. اما نیمه دوم شرایط متفاوت بود و تیم ما خوب بازی کرد. به نظرم شاخصه‌های هر دو تیم دروازه‌بانان بودند که عملکرد خوبی داشتند. رشید مظاهری بازی را برای ما برگرداند و ما توانستیم در دقایق پایانی پیروز شویم.

بازی به خاطر من احساسی شده بود

ما همه بازی‌ها را با انگیزه وارد زمین می‌شویم و همیشه به بازیکنانم می‌گویم باید آماده همه چیز باشیم. اگر هم آماری مثبت می‌شود به لطف خدا و اهل بیت است. هر روزی که به زمین تمرین می‌روم و یا بازی داریم با تمام قوا برای برد به میدان می‌رویم. شاید این بازی مقداری به خاطر حضور من حساس و احساسی بود. ولی ما باید به روزهای آینده فکر کنیم.

تعویض‌های استقلال به نفع ذوب‌آهن شد

من از خیلی از بازیکنانم ناراحت هستم که اصلاً در حد و اندازه خودشان نبودند و در نیمه اول باید ۵ یا ۶ تعویض می‌کردیم. خدا را شاکرم که ۳ امتیاز را گرفتیم و فکر می‌کنیم تعویض‌های استقلال به نفع ذوب‌آهن شد. آن جابه‌جایی‌ها که برای اضافه کردن آوراژ قدی استقلال صورت گرفت به نفع ما شد و به ما کمک کرد.

دلیل نیمکت نشینی حدادی فر

قاسم حدادی‌فر بازیکن بزرگی است و یک بازیکن وزنی محسوب می‌شود. ولی ما خیلی از بازی‌ها را بدون حدادی‌فر را هم برده‌ایم من بخشی از صحبت شما را قبول ندارم. زمانی که حدادی‌فر به زمین آمد در ابتدا روند خوبی نداشتیم اما از دقیقه ۳۰ به بعد او با شوتی که زد بازی را به جریان انداخت و رحمتی واکنش خیلی خوبی داشت. یکی دو بازیکن ما خیلی بد کار کردند ولی من اسمی از آنها نمی‌برم چون یک ۹۰ دقیقه دیگر هم داریم. یکی دو بازیکن که قرار بود عصای ما باشند نزدیک بود بلای جان ما شوند اما قبول دارم که اگر حدادی‌فر در روز ایده‌آلش باشد تیم ما هم روان‌تر بازی می‌کند.

داور اسیر جو نشد

داوری در بیشتر صحنه‌ها نزدیک بود و پنالتی هم که پنالتی بود. معمولاً داوران ژاپنی و کره‌ای داوران بزرگی هستند و اسیر جو نمی‌شوند. در بیشتر صحنه‌ها نزدیک بود. اگر کسی بخواهد معترض باشد به داور این ما هستیم که باید معترض باشیم. وی در پایان در خصوص بگو مگویی که بین او و یک هوادار پشت نیمکت ذخیره به وجود آمد گفت: این چه سؤالی است که از من می‌پرسید؟ تیم برده و راجع‌به بازی بپرسید واقعاً اینجا جای این سؤال پرسیدن نیست! سؤالی ندارید من دیگر صحبتی ندارم.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حالا نتیجه چی بود؟
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل