بازدید 2337

معوقات فرهنگیان تا تیرماه 95، امروز پرداخت می‌شود

کد خبر: ۷۹۷۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳ 08 May 2018

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت بخش اعظم معوقات سال 95 فرهنگیان تا ظهر امروز خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره وضعیت پرداخت معوقات فرهنگیان اظهار کرد: با توجه به رایزنی‌هایی که داشتیم از 950 میلیارد تومان معوقات باقیمانده 600 میلیارد تومان اعتبار در سازمان برنامه و بودجه دریافت کردیم که نقدینگی آن هم انجام شده و بر این اساس نهایتا تا امروز ظهر مبالغ در حساب‌های فرهنگیان خواهد بود.

وی ادامه داد: نقدینگی به حساب استان‌ها واریز شده است و با توجه به این روند بخش اعظم معوقات سال 95 فرهنگیان که شامل حق‌ تدریس، حق‌الزحمه امتحانات، نیروهای خرید خدمات تسویه حساب خواهد شد.

وی درباره پرداخت بخش دیگری از معوقات گفت: معوقات شامل دو موضوع مطالبات و حساب‌های سال‌های گذشته است که مطالبات مبالغ باقیمانده طی یک سال گذشته را شامل می‌شود، بر اساس برآوردها 950 میلیارد تومان مطالبات از سال 96 داشتیم که 350 میلیارد تومان باقیمانده را تا دو ماه آینده پرداخت می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سعی داریم تا تمامی مطالبات سال 96 تا تیر ماه تسویه حساب شود، گفت: برای این کار برنامه‌ریزی و رایزنی‌های لازم را با سازمان برنامه و بودجه انجام دادیم.

الهیار ترکمن درباره سایر معوقات اظهار کرد: بخشی از معوقات شامل پرداختی‌های مربوط به فوت و ازدواج است که در حال رایزنی با دارایی برای رفع این مشکل هستیم.

وی درباره پرداخت پاداش پایان خدمت اظهار کرد: این مبلغ از محل یک درصد درآمد شرکت‌ها خواهد بود که در حال رایزنی‌ برای دریافت آن هستیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار