بازدید 4877

ترابی:‌ آقای گلی جهانبخش به تیم ملی روحیه داد

کد خبر: ۷۹۶۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰ 07 May 2018

ملی‌پوش تیم سایپا معتقد است تمرین سه نفره او همراه با محمدرضا خانزاده و علی قلی‌زاده، انگیزه آن‌ها را برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی افزایش داده است.

به گزارش تابناک ورزشی، مهدی ترابی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: در این چند روز کارهای بدنی انجام دادیم که می‌تواند در مسیر جام جهانی خیلی به ما کمک کند. باید تلاش خود را انجام دهیم تا بتوانیم در راه جام جهانی بهترین عملکرد خود را برای تیم ملی به نمایش بگذاریم. ما به جام جهانی نگاه می‌کنیم و انگیزه زیادی داریم. سه نفره بودن تمرین انگیزه ما را نگرفته و اتفاقا آن را دو برابر کرده است. امیدوارم این روند به ما کمک کند تا در مسیر جام جهانی به بهترین شکل آماده شویم.

ترابی اضافه کرد: لیگ ایران تمام شده است و ما نیاز داریم بیش از بقیه کار کنیم. بازی‌های جام جهانی بازی‌های سختی است و آمادگی خاصی هم می‌خواهد تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. امیدوارم بتوانیم تصمیمات کی‌روش را عملی کنیم و بتوانیم نتیجه خوبی در جام جهانی بگیریم.ملی‌پوش سایپا درباره بازی دوستانه تیم ملی برابر ازبکستان گفت: بازی با ازبکستان می‌تواند بازی خوبی برای بازیکنان جوان و حتی من باشد تا بتوانیم نگاه کی‌روش را به سمت خود جلب کنیم. امیدوارم بازی خوبی باشد که با برد تیم ملی همراه شود.: ما از هم شناخت داریم و این اولین بار نیست که در کنار هم قرار می‌گیریم. کارهای بدنی می‌تواند آمادگی ما را بیش از پیش افزایش دهد.

ترابی درباره هم‌پستی با لژیونرهای ایران و نقطه قوت تیم ملی در خط حمله گفت: خط حمله می‌تواند به تیم ملی ما کمک کند. آقای گل شدن علیرضا در لیگ هلند بازتاب خوبی داشته و سایر بازیکنان انگیزه خوبی گرفتند. امیدوارم با این روند آماده‌سازی بتوانیم نتایج خوبی در جام جهانی بگیریم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار