کد خبر: ۷۹۳۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰ 27 April 2018

رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح اختصاص کد به معتادان متجاهر از طریق اسکن عنبیه آن ها در همه استان ها خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فاطمه عباسی رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح اختصاص کد به معتادان متجاهر از طریق اسکن عنبیه آن ها در کشور خبر داد.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر طرح کددار شدن معتادان متجاهر از طریق اسکن عنبیه این افراد، به صورت پایلوت در شهر تهران آغاز شده است و از این پس در سایر استان های کشور نیز عملیاتی خواهد شد.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد: اغلب معتادان متجاهر، به دلایل گوناگون اوراق هویتی ندارند و در مواقع نیاز نمی توانند از خدمات ارائه دهنده مراکز درمانی بهره مند شوند.

عباسی یادآور شد: اجرای طرح کددار شدن معتادان متجاهر از طریق اسکن عنبیه آن ها، گام بزرگی برای تسهیل استفاده این افراد از خدمات درمانی مورد نیاز در مراکز درمانی با استفاده از کد اختصاص داده شده به آن ها است.

وی اضافه کرد: مجری طرح فوق سازمان بهزیستی کشور است و تمام هزینه های مربوط به آن از محل اعتبار اختصاص داده شده به مراکز ماده 16 تامین خواهد شد.

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: