کد خبر: ۷۹۳۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸ 26 April 2018

پسر شيطان صفت موتورسواري كه پسر نوجواني را به بهانه رساندن او به مقصد مورد آزار و اذيت قرار داده بود، دستگير شد.

به گزارش جوان، چندي قبل مردي به اداره پليس رفت و از پسر شيطان صفتي به اتهام آزار و اذيت پسر 13‌ساله‌اش شكايت كرد.

پسر نوجوان به مأموران گفت: همراه يكي از دوستانم در خيابان طيب حوالي ميدان خراسان در حال رفتن به مسجد محل بوديم كه دوست مشتركمان با دوچرخه به ما رسيد. از آنجايي كه ديرمان شده بود آنها با دوچرخه رفتند و من هم پياده به راه افتادم تا اينكه دقايقي بعد پسر جوان موتور‌سواري به من نزديك شد و از من خواست سوار موتورسيكلتش شوم تا مرا به مسجد محل برساند.

من به او اعتماد كردم و سوار شدم كه او مرا به بيابان‌هاي اطراف تهران برد و مرا آزار و اذيت كرد و ساعتي بعد هم مرا نزديك ميدان خراسان رها و خودش فرار كرد.

با طرح اين شكايت تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي براي شناسايي و دستگيري پسر شيطان صفت وارد عمل شدند و مدتي بعد وي را شناسايي و دستگير كردند.

متهم پس از انتقال به اداره پليس به جرم خود اقرار كرد و گفت: 9‌سال قبل از شهرستان براي كار به تهران آمدم و در صافكاري مشغول به كار شدم. روز حادثه در حال رفتن به محل كارم بودم كه متوجه شدم پسر نوجواني در حال دويدن است. فهميدم او عجله دارد و از او خواستم سوار موتورسيكلتم شود تا او را به مقصدش برسانم. وقتي سوار موتور سيكلتم شد يك لحظه شيطان وسوسه‌ام كرد و اين نقشه شيطاني را طراحي و اجرا كردم.

متهم براي تحقيقات بيشتر در اختيار كارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: