کد خبر: ۷۹۲۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸ 23 April 2018

مرد بابلی که سال گذشته هدف اسیدپاشی قرار گرفته بود در حالی دو ماه بعد جان باخت که راز این جنایت را با خود به‌گور برد.

به‌گزارش ایران، اوایل اسفند سال گذشته مرگ مرد 35 ساله‌ای که بر اثر اسید پاشی در بیمارستان سوانح سوختگی تهران بستری بود به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس محسن مدیر روستا آغاز شد.

پدر قربانی این حادثه به «ایران» گفت: چند سال قبل پسرم به خاطر اختلافاتی که داشت از همسر اولش جدا شد. مدتی بعد هم با یک زن که پسری 7 ساله داشت ازدواج کرد. شب حادثه - 4 دی - عروسم به خانه مادرش رفته بود و پسرم با بچه او در خانه تنها بود.

ساعت 2 بامداد مرد ناشناسی با من تماس گرفت و گفت پسرم تصادف کرده است. بعد عروسم تماس گرفت و گفت به پسرم اسیدپاشی شده است. به بیمارستان رفتم، 10 روز در یکی از بیمارستان ‌های ساری بستری بود و بعد از آن به تهران آمدیم و در تهران 48 روز بستری شد.

پسرم روزهای اول به هوش بود و می‌توانست حرف بزند. اما هر چه از او پرسیدم چه کسی این کار را کرده است گفت بگذارید از بیمارستان مرخص شوم و به خانه بیایم حتماً عامل اسیدپاشی را معرفی می‌کنم. اما چند روز بعد به کما رفت و یک ماه بعد نیز جان باخت.

او ادامه داد: پسر 7 ساله عروسم ابتدا گفت دو مرد اسید را پاشیدند و بعد از آن یکی از پنجره فرار کرد و دیگری از در، اما بعد حرف‌هایش را عوض کرد و گفت چیزی ندیده است.

باتوجه به اینکه محل حادثه در شهر بابل بود، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران با صدور عدم صلاحیت، پرونده را برای تحقیقات به دادسرای محل حادثه ارسال کرد.

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: