بازدید 1270
سجادی در مجمع دوومیدانی:
از فدراسیون دوومیدانی می خواهیم تا برای کسب میزبانی مسابقات خارج از سالن و فضای باز نیز اقدام کند و میزبانی مسابقات بین المللی را منحصر به دوومیدانی داخل سالن نکند. قطعا با توجه به اینکه زمینه اعزام تمامی ورزشکاران این رشته به رقابتهای برون مرزی مهیا نیست با دریافت امتیاز میزبانی مسابقات مختلف فرصت خوبی به تمامی ورزشکاران داده می شود.
کد خبر: ۷۹۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۶:۴۶ 29 December 2009
رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی گفت: استعدادیابی در دوومیدانی نباید به صورت گلخانه ای و تک ستاره ای ادامه داشته باشد.

به گزارش مهر، مجمع فدراسیون دوومیدانی امروز(سه شنبه) به ریاست حمید سجادی معاون و رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی و با حضور رئیس، نایب رئیسان، دبیر، روسای هیئت های دوومیدانی استانها، نماینده ورزشکاران، مربیان، داوران و نهادهای دولتی در محل آکادمی کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این جلسه حمید سجادی با بیان اینکه دو پیست تارتان آزادی و شیرودی را به دوومیدانی کاران داده ایم، گفت: فدراسیون دوومیدانی ایران موفق شده چندین کرسی بین المللی و آسیایی را بدست آورد و باید با برنامه ریزی بهتر از این کرسی های بین المللی به سود خود استفاده کند.

وی با بیان اینکه سازمان تربیت بدنی به موفقیت های دوومیدانی واقف بوده و علاقمند توسعه این رشته است، افزود: قطعا سازمان هرکاری بتواند برای توسعه این رشته انجام می دهد بطوریکه اگر یک درصد بودجه سازمان سال آینده افزایش یابد ازاین اعتبار بودجه فدراسیون دوومیدانی نیز افزایش خواهد یافت.

رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی با اشاره به اینکه استعدادیابی در دوومیدانی اهمیت بسزایی در موفقیت های این رشته دارد، گفت: در نشستی که در کمیته ورزشهای پایه و پرمدال داریم به دوومیدانی اهمیت ویژه ای می دهیم و معتقدیم باید استعدادیابی این رشته از حالت گلخانه ای و تک ستاره ای خارج شود.

سجادی خاطرنشان کرد: از فدراسیون دوومیدانی می خواهیم تا برای کسب میزبانی مسابقات خارج از سالن و فضای باز نیز اقدام کند و میزبانی مسابقات بین المللی را منحصر به دوومیدانی داخل سالن نکند. قطعا با توجه به اینکه زمینه اعزام تمامی ورزشکاران این رشته به رقابتهای برون مرزی مهیا نیست با دریافت امتیاز میزبانی مسابقات مختلف فرصت خوبی به تمامی ورزشکاران داده می شود.

سید مصطفی کریمی رئیس فدراسیون دوومیدانی کشورمان هم در ادامه این نشست با تاکید بر اینکه باید از حضور سجاد در سازمان استفاده کنیم گفت: قطعا دریافت امتیاز استفاده از این دو استادیوم ورزشی برای دوومیدانی بخش عمده ای از مشکلات ما حل می شود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم شاهد حضور 10 باشگاه جدید در لیگ دوومیدانی کشور باشیم افزود: ما به اعتبار ناچیز هیئت های دوومیدانی واقف هستیم و باید برای حل این مشکل تلاش کنیم قطعا اگر اعتبارات خوبی را از سازمان دریافت کنیم می توانیم کمک های خوبی به هیئت ها کنیم.

مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی در ادامه با صحبت های علیجانی نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی و جلسه پرسش و پاسخ توسط هیئت ها و حاضرین تا ظهر امروز ادامه یافت.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری امام خمینی تعلیق فوتبال ایران اعتبارنامه نمایندگی آتش سوزی جنگل های زاگرس