بازدید 1577
هاشمی طبا:
البته بسياری از افراد در سن 45 سالگي به اوج كار مي رسند و كارآيي و توانايي هاي زيادي براي مديريت در راس يك نهاد را خواهند داشت اما از آنجايي كه طبق قانون پرداخت حقوق از محل اعتبارات دولتي ممنوع مي باشد پس بايد پيرو دستور قانون بود.
کد خبر: ۷۹۰۹۱
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۷ 29 December 2009
رئيس اسبق سازمان تربيت بدني گفت: استفاده از نيروهاي بازنشسته در نهادهاي مختلف دولتي و عمومي غير دولتي اگر از بودجه دولت پرداخت شود، مشكل دارد.

مصطفي هاشمي طبا در گفتگو با ايپنا، در خصوص ماده 41 قانون الحاق و عدم بكارگيري نيروهاي بازنشسته در نهادهاي عمومي غير دولتي، اظهارداشت: اين مسئله در ديوان محاسبات دولتي از حساسيت بالايي برخوردار است و تاكيد كرده كه نيروهاي بازنشسته از محل بودجه دولتي حقوقي ندارند.

وي ادامه داد: به هر حال در قانون ما نيز اين مسئله عنوان شده كه پرداخت از محل اعتبارات دولتي مشكل دارد و با اين شرايط هرجا كه قانون دستور دهد بايد اجرا كرد.

هاشمي طبا اضافه كرد: البته بسياري از افراد در سن 45 سالگي به اوج كار مي رسند و كارآيي و توانايي هاي زيادي براي مديريت در راس يك نهاد را خواهند داشت اما از آنجايي كه طبق قانون پرداخت حقوق از محل اعتبارات دولتي ممنوع مي باشد پس بايد پيرو دستور قانون بود.

رئيس اسبق سازمان تربيت بدني در خصوص گرفتن مجوز براي حضور بازنشستگان در راس كار گفت: دولت به صورت عام مجوز صادر نمي كند و بايد مسئولين مورد به مورد را به دولت گوشزد كنند كه بازگشت كارمندان براي حضور در امور دولتي است و در صورتي كه منع قانوني وجود نداشته باشد ديوان محاسبات ايراد نمي گيرد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری امام خمینی قیام 15 خرداد طرح شفافیت آراء بیماری کاوازاکی اردشیر مطهری