بازدید 1662
با شماري از اهالي فوتبال درمورد پيشنهاد ابومسلم صحبت كردم همه آنها مي‌گفتند كار بسيار سخت و مشكلي است كه بتواني ابومسلم را در ليگ برتر نگه داري. حتي يكي دو نفر از مشهد با من تماس گرفتند و گفتند نيا اما من به خاطر اعتقاد قلبي‌ام به امام رضا (ع) و شهر خوب مشهد اين پيشنهاد را پذيرفتم.
کد خبر: ۷۹۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۸۸ - ۰۹:۱۶ 29 December 2009
سرمربي تيم فوتبال ابومسلم گفت: سيستم بازي اين تيم را تغيير خواهم داد.

به گزارش فارس، پرويز مظلومي در نشست خبري شب گذشته خود در مشهد كه در هتل آبان اين شهر برگزار شد اظهار داشت: خوشحالم كه بار ديگر در مشهد هستم و اميدوارم بتوانيم موفقيت‌هاي 2 سال پيش را با ابومسلم با حمايت شما خبرنگاران كسب كنم. 2 سال پيش شما حاشيه‌ها را از تيم دور كرديد و حمايت شما در موفقيت ابومسلم تاثير دارد.

وي ادامه داد: من يكي، دو پيشنهاد ديگر داشتم اما به دليل اينكه در مس كرمان فشار زيادي تحمل كردم اين پيشنهاد‌ها را نپذيرفتم اما زماني كه نام ابومسلم به ميان آمد، زانوهايم سست شد.
سرمربي جديد ابومسلم افزود: با شماري از اهالي فوتبال درمورد پيشنهاد ابومسلم صحبت كردم همه آنها مي‌گفتند كار بسيار سخت و مشكلي است كه بتواني ابومسلم را در ليگ برتر نگه داري. حتي يكي دو نفر از مشهد با من تماس گرفتند و گفتند نيا اما من به خاطر اعتقاد قلبي‌ام به امام رضا (ع) و شهر خوب مشهد اين پيشنهاد را پذيرفتم.

مظلومي با اشاره به مديرعامل باشگاه عنوان كرد: پس از اينكه چند دقيقه با مهدي زمان صحبت كردم متوجه شدم او آدم صادقي است. او پيش از هر صحبتي و بدون آنكه از او چيزي بخواهم طلب دو سال پيش من را از اين باشگاه پرداخت كرد. اين موضوع در تصميم‌گيري من نيز تاثير زيادي داشت. هر چند زماني كه با بازيكنان صحبت كردم، متوجه شدم آنها مشكلات زيادي دارند و به زمان گفتم كه از پذيرفتن پيشنهاد ابومسلم پشيمانم و حاضرم پولي كه به من داده‌ايد پس بدهم اما او من را متقاعد كرد كه با ابومسلم كار كنم و با بازيكنان اين تيم صحبت كرد.

وي يادآور شد: در صورتي كه آرامش در كار ما باشد من از پس كار برمي‌آيم. همه بايد دست به دست هم بدهيم تا اين تيم را به جايگاه گذشته‌اش برگردانيم. ابومسلم اكنون به يك ريسمان باريك آويزان است و بايد همه كمك كنند تا در ليگ برتر بماند.

مظلومي در مورد شرايط قراردادش گفت:مسائل مالي برايم مطرح نبوده و اگر مفاد قراردادم را برايتان بگويم، تعجب مي‌كنيد كه با چه شرايطي به تيم ابومسلم آمدم. من فقط هدفم كمك به اين تيم است.

وي در مورد برنامه‌ كاري‌اش در ابومسلم اظهار داشت: اردوي يك هفته‌اي در مشهد برگزار خواهيم كرد تا بدن بازيكنان را به شرايط ايده‌آل برسانيم. آن طور كه تيم مسابقات ابومسلم را ديدم بازيكنان در نيمه دوم از نظر بدني كم مي‌آوردند. در 12 روز فرصتي كه داريم 5 روز پس از اردو را به كارهاي تاكتيكي اختصاص مي‌دهم.

وي افزود: سيستم بازي ابومسلم را تغيير خواهم داد زيرا بازيكنان نتوانستند با سيستم 4-4-2 كنار بيايند.

سرمربي جديد ابومسلم در مورد دستيارانش عنوان كرد: من با اصغر جانداري،‌ آرمين رهبر و نخوديان كار مي‌كنم و يك بدنساز و آناليزور به اين جمع اضافه خواهم كرد.

سرمربي سابق مس در مورد پيشنهاد باشگاه استقلال تهران به وي گفت:‌ با من صحبتي در اين زمينه نشده است. فقط با واعظ آشتياني خصوصي حدود 40 دقيقه صحبت كردم اما صحبت خاصي در مورد باشگاه استقلال نشد.

وي در مورد بازيكنان ابومسلم و شرايط قراردادش تاكيد كرد: ما به يك بازيكن طراح و بازيساز احتياج داريم و در قراردادم نيز تاكيد شده در صورتي كه شرايط برايم مهيا نبود، از ابومسلم جدا مي‌شوم اما در صورت مهيا بودن شرايط در ابومسلم اگر از تمامي تيم‌ها پيشنهاد داشته باشم از اين تيم جدا نمي‌شوم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری امام خمینی آتش سوزی جنگل های زاگرس قیام 15 خرداد طرح شفافیت آراء