بازدید 1855
در دور چهارم مسابقات استقلال تهران حريف ذرت‌كاران پارس‌آباد شد و پرسپوليس بايد به مصاف ايران‌جوان بوشهر برود.
کد خبر: ۷۸۷۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۳:۵۸ 25 December 2009
با اتمام بازي‌هاي ديروز، برنامه دور چهارم مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي ايران مشخص شد و تيم‌هاي ليگ برتري حريفان خود را شناختند.

به گزارش باشگاه‌ خبري فارس، با پايان 4 ديدار امروز از دور سوم جام حذفي، برنامه دور چهارم اين رقابت‌ها مشخص و تيم‌هاي ليگ برتري حريفان خود را شناختند.

در دور چهارم مسابقات استقلال تهران حريف ذرت‌كاران پارس‌آباد شد و پرسپوليس بايد به مصاف ايران‌جوان بوشهر برود.

*برنامه كامل دور چهارم به شرح زير است:
ذرت كارات پارس‌آباد اردبيل - استقلال
استيل‌آذين - سپاهان نوين اصفهان
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)

راه‌آهن - صنعت نفت ابادان
‌سايپا - ذوب‌آهن اصفهان
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)
مس سرچشمه كرمان - شاهين بوشهر
(برنده اين ديدار با برنده راه‌آهن و صنعت نفت و سايپا و ذوب‌آهن بازي خواهد كرد)

گسترش فولاد - تراكتورسازي تبريز
مقاومت سپاسي - داماش گيلان
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)

اتكا گلستان - ابومسلم مشهد
پاس همدان - مس رفسنجان
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)

پتروشيمي تبريز - پيكان قزوين
استقلال اهواز - برق شيراز
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)

آلومينيوم هرمزگان - فولاد خوزستان
پرسپوليس - ايران‌جوان بوشهر
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)

سپيدرود رشت - ملوان انزلي
مس كرمان - نساجي مازندران
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)

نفت كاوه تهران - سپاهان اصفهان
صباي قم - فولاد نوين اهواز
(برنده اين 2 ديدار در مرحله بعد به مصاف هم مي‌روند)

پس از قرعه‌كشي تيم‌هاي ميزبان دور چهارم مشخص خواهند شد، ضمن اينكه زمان برگزاري اين ديدارها از سوي كميته برگزاري فدراسيون فوتبال هنوز اعلام نشده است.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
ال پالیتو محمد باقر قالیباف علی نیکزاد مجلس یازدهم دریای کارائیب قتل رومینا اشرفی