شمخانی:
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اتحاد و اجماع در مسئولان جمهوری اسلامی و ارتباط وثیق حاکمیت با مردم ضامن حفظ استقلال و افزایش انگیزه و تلاش ملی برای پیگیری اولویت های اصلی کشور در ابعاد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و امنیتی است.
کد خبر: ۷۸۵۱۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵ 25 March 2018

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اتحاد و اجماع در مسئولان جمهوری اسلامی و ارتباط وثیق حاکمیت با مردم ضامن حفظ استقلال و افزایش انگیزه و تلاش ملی برای پیگیری اولویت های اصلی کشور در ابعاد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و امنیتی است.

به گزارش ایرنا «علی شمخانی» صبح امروز - یکشنبه- در جمع مدیران و کارکنان دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با تبریک فرا رسیدن سال نو افزود: قدرت، ابتکار عمل و تدبیر هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران درحفاظت از حریم امنیت ملی وعقیم گذاردن راهبرد غربی-عبری- عربی برای بی ثبات سازی منطقه در سال جاری با شتاب و ابعاد گسترده تری تداوم خواهد یافت.
وی دستاوردهای مهم سال گذشته را از جمله برگزاری امن و پرشور انتخابات، رشد اقتصادی قابل قبول، استمرار کاهش تورم، اشتغالزایی، نابودسازی داعش و حماسه های حضور مردم در تجدید پیمان با آرمان های انقلاب در 9 دی و 22 بهمن ویاری رسانی شور انگیز به زلزله زدگان غرب کشور نام برد و بر تلاش و عزم مضاعف برای تقویت استحکام ساخت درونی نظام تاکید کرد.
شمخانی از لزوم مقابله با جنگ نرم نظام سلطه برای ضربه زدن به انسجام داخلی ایران به دلیل برنامه ریزی دشمن برای ناامن سازی مرزها و ایجاد بی ثباتی در داخل سخن گفت و اضافه کرد که تمرکز دشمن بر جنگ اقتصادی و عملیات روانی برای القاء ناکارآمدی در نظام، ضرورت بسیج ظرفیت های ملی برای حل مشکلات اصلی کشور را مضاعف نموده است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به مشی ثابت دولت های مختلف آمریکا در پیگیری راهبرد تضعیف و ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران افزود: وجود کیش شخصیت و علاقه جنون آمیز به مطرح شدن در رئیس جمهوری فعلی آمریکا موجب شده که اقدامات و تصمیمات ضد ایرانی وی از رفتارهای پیچیده گذشتگان فاصله بگیرد و متناسب با خلق و خوی کودکانه او برای دیده شدن، بروز و ظهور یابد.
شمخانی گفت: برای یک کشور به ظاهر ابرقدرت مایه شرمساری است که مقام مسئول امنیت ملی آن حقوق بگیر یک فرقه ی تروریستی با سابقه کشتار 17 هزار نفر از شهروندان بیگناه ایران باشد.
وی صرف میلیون ها دلار از سوی آمریکا به صورت مداخله نظامی، تحریم های اقتصادی، تضعیف قدرت دفاعی، ایجاد بحران‌های سیاسی و امنیتی برای متوقف کردن ایران یاد و تاکید کرد: لیکن این اقدامات نه تنها موجب دستیابی آنها به اهدافشان نگردیده بلکه زمینه ساز تقویت اقتدار و نفوذ معنوی ایران شده است.
شمخانی با اشاره به اهمیت و جایگاه دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در طراحی و اجرای سیاست های کلان امنیت ملی و ایجاد هماهنگی میان دستگاه های مختلف بر ارتقاء کیفی برنامه های این نهاد متناسب با ضرورتهای امنیت ملی تاکید کرد و اظهارداشت: اتحاد و اجماع در مسئولین جمهوری اسلامی و ارتباط وثیق حاکمیت با مردم ضامن حفظ استقلال و تافزایش انگیزه و تلاش ملی برای پیگیری اولویت های اصلی کشور در ابعاد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و امنیتی است.

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: