بازدید 9729
‌شما امروز پرچمدار نهضت حسینی در جهان هستید و اگر ملت ایران امروز در جهان عزیز، دارای استقلال، دارای امنیت است و در راه رشد و كمال در حال حركت است، و اگر وحدت ملی ما امروز در اوج خود قرار دارد و اگر صدها و هزاران فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن در هم می‌شكند همه و همه به خاطر این است كه ما همچنان همدل، پیوسته و متحد پیرو نهضت حسینی و در خط نورانی ولایت و امامت حركت می‌كنیم.
کد خبر: ۷۸۴۰۳
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۳ 22 December 2009
بر اساس گزارش‌های مخابره شده از سوی خبرگزاری‌های ایرنا و فارس، محمود احمدی‌نژاد امروز در شیراز خطاب به مردم گفت: شما با تمسك به امام حسین (ع) و برای تحقق آرمان‌های حسینی قیام كردید و شما با شعار "یاحسین " حركت خود را آغاز كردید و شعار اصلی شما این بود كه نهضت ما حسینی است و رهبر ما خمینی است.

وی ادامه داد: والاترین آرمان امام حسین (ع) تحقق عدالت و برچیده شدن ظلم از عالم و احقاق حقوق مظلومان، اصلاح وضعیت بشر است و این آرمان آنقدر عظیم است كه همه پیامبران الهی در راه آن مجاهدت كردند و امام حسین و یارانش همه موجودیت خود را فدای تحقق این آرمان كردند، آرمانی كه در مكتب ولایت و امامت متجلی است و ضامن تحقق آن پیوستن آحاد بشریت به این مسیر نورانی است.

احمدی‌نژاد در ادامه با توجه به شرایط امروز كشور و وفاداری مردم به امام حسین (ع) گفت: ‌شما امروز پرچمدار نهضت حسینی در جهان هستید و اگر ملت ایران امروز در جهان عزیز، دارای استقلال، دارای امنیت است و در راه رشد و كمال در حال حركت است، و اگر وحدت ملی ما امروز در اوج خود قرار دارد و اگر صدها و هزاران فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن در هم می‌شكند همه و همه به خاطر این است كه ما همچنان همدل، پیوسته و متحد پیرو نهضت حسینی و در خط نورانی ولایت و امامت حركت می‌كنیم.

وی افزود: 30 سال حركت ملت ایران یك تاریخ و خلاصه تاریخ بشر است و ببینید كه همه فتنه‌ها و توطئه‌ها و طراحی‌هایی كه در طول تاریخ علیه نهضت انبیا به عمل آمد، در این 30 سال علیه ملت ایران سازماندهی شد.

رئیس‌دولت با اشاره به ملاقات خود با یكی از روسای جمهور یكی از كشورها گفت: ‌آن رئیس‌جمهور به من گفت كه ما از بیرون شرایط ملت ایران را رصد می‌كنیم و حواس‌مان هست و توطئه‌ها را می‌بینیم. برخی از این توطئه‌ها كه توسط مستكبران و ایادی فاسد آن طراحی می‌شود ظرفیت آن را دارد كه صد حكومت را از بین ببرد و شما چگونه ایستاده‌اید؟ و چرا قادر نیستند ملت ایران را به زانو دربیاورند؟ و من برای آنها توضیح می‌دهم كه در ایران چه خبر است و در یك جمله به آنها می‌گوییم این ملت عاشق اهل بیت، در خط ولایت و امامت قرار دارد و این ملت پیرو نهضت حسینی است و تا آخر بر همین صراط مستقیم باقی خواهد ماند.

احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: این راه، راه نجات است و به فضل الهی باید این پرچم برافراشته را آنچنان مستحكم و مستقر نگه داریم تا همه ملت‌های عالم با نشانه پرچم حسینی راه نجات را پیدا كند.

وی همچنین گفت: گروهی را مامور كردم خسارت‌های جنگ اول جهانی و اشغال ایران توسط انگلیس را حساب كرده و این را بصورت سند رسمی به سازمان ملل متحد داده و مطالبه می‌كنیم.

احمدی‌نژاد با اشاره به خسارات جنگ جهانی دوم گفت: دولت تازه نفس آمریكا كه می‌خواست جایگاه انگلیس را بگیرد به جای اینكه از ما تشكر كند كه پل پیروزی شده‌ایم و به ما هم حق وتو، امتیاز و خسارتی بدهند، وارد شد و با یك كودتا، نفتی كه ملت از دست انگلیس درآورده بود دوباره به دست آمریكایی‌ها افتاد.

وی افزود: آنها 25 سال دیكتاتوری را بر ملت ما حاكم كردند و از روزی كه ملت ما پیروز شده است هر روز مزاحمت ایجاد می كنند اما به شما می‌گویم انها هم بشنوند كه بنده جمعی را مامور كردم كه خسارت‌های جنگ اول جهانی و اشغال ایران توسط انگلیس را حساب كنند و ما این را بصورت سند رسمی به سازمان ملل متحد می‌دهیم و مطالبه می‌كنیم و با پشتیبانی ملت خسارت ها را از گلوی استعمار گران بیرون می‌كشیم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
محمد باقر قالیباف مجلس یازدهم دریای کارائیب منطقه حفاظت شده خاییز سیروس مشفقی