جشنواره باورنکردنی77 روزه در پاییز 97

      
کد خبر: ۷۷۱۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸ 06 February 2018

جشنواره ملی «هنرهای تجسمی در آموزش دامپزشکی» در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، جشنواره ملی «هنرهای تجسمی در آموزش دامپزشکی» از سوی دانشکده دامپزشکی، انجمن علمی- دانشجویی آناتومی، جنین‌شناسی و تکنولوژی تولید مثل دامپزشکی دانشگاه تهران و اتحادیه انجمن‌های علمی- دانشجویی کشور، از ۱۴ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ در دانشکده دامپزشکی دانشگاه برگزار می‌شود.

این جشنواره با اهدافی چون جمع‌آوری تولیدات مختلف دانشجویان و استادان در زمینه آموزش دروس دانشگاهی دامپزشکی و رشته‌های مرتبط و هم‌افزایی آنان با ایجاد ارتباط بین گروه‌های مختلف، افزایش سطح کیفی تولیدات آموزشی و معرفی فعالیت‌های آموزشی از دانشگاه‌های مختلف برگزار خواهد شد.

آثار اعلام‌شده جهت ارسال به جشنواره می‌توانند در قالب طراحی و نقاشی، اینفوگرافی، مجسمه‌سازی، عکاسی و کاریکاتور (بخش ویژه) ارائه شوند. مهلت ارسال آثار تا ۱۰ اسفند اعلام شده است.

همچنین بخش حضوری جشنواره که ۱۴ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود، شامل نمایشگاهی جهت ارائه آثار ارسال شده و مسابقه نقاشی روی دیوار و همچنین کارگاه‌های تخصصی خواهد بود.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، برنامه‌ریزی و برگزاری این جشنواره وام‌دار پیشینه موفق اجراکنندگان آن در برگزاری جشنواره‌ها و دیگر رخدادهای ملی و بین‌المللی است که موید این امر، کسب عنوان جشنواره برگزیده کشور برای «جشنواره ملی فیلم‌های آموزشی ۳۰۰ ثانیه‌ای انجمن‌های علمی- دانشجویی دامپزشکی ایران»، انجمن برگزیده کشور برای «انجمن علمی- دانشجویی آناتومی، جنین‌شناسی و تکنولوژی تولیدمثل دامپزشکی دانشگاه تهران»، اتحادیه علمی- دانشجویی برتر برای «اتحادیه انجمن‌های علمی- دانشجویی دامپزشکی ایران» و پرافتخارترین دانشگاه برای «دانشگاه تهران» در دهمین جشنواره ملی حرکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان بزرگ‌ترین مصاف رقابت علمی- دانشجویی کشور در تمامی سطوح و رشته‌ها، بوده است.

برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: