دکتر رضایی در نشست صمیمی با پیشکسوتان دفاع مقدس در استان مازندران؛
دکتر محسن رضایی، امریکا را یکی از سرمنشأهای مشکلات کنونی کشور دانست و با اشاره به تلاش برخی برای معکوس وانمود کردن این واقعیت گفت: عده ای سعی دارند علت مشکلات را عدم ارتباط با امریکا معرفی کنند، در حالی که بیشترین فشارهای اقتصادی و مشکلات موجود زیر سر امریکاست.
کد خبر: ۷۶۵۷۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷ 18 January 2018

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ابراز خوشحالی از فرصت دیدار با یاران وفادار سال های دفاع مقدس و خدمت در سپاه پاسداران گفت: من هیچ گاه نمی توانم وفاداری شما عزیزان طی سالیان دراز مظلومیت ملت ایران را فراموش کنم.

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه‌اطلاع‌رسانی‌ محسن رضایی، فرمانده کل سپاه در سال های دفاع مقدس، امروز پنجشنبه در دیداری صمیمی با پیشکسوتان سپاه مازندران به گفت وگو نشست.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ابراز خوشحالی از فرصت دیدار با یاران وفادار سال های دفاع مقدس و خدمت در سپاه پاسداران گفت: من هیچ گاه نمی توانم وفاداری شما عزیزان طی سالیان دراز مظلومیت ملت ایران را فراموش کنم.

مردم بزرگ‌ترین سرمایه انقلاب هستند/ چگونه می‌توان دشمن را منجی و حلال مشکلات خواند؟ / برای انتقال ارزش های انقلاب به نسل نو نیازمند نهضت روشنگری هستیم

دکتر محسن رضایی، مازندران را سرزمین جهادگران رشید نامید و با اشاره به سابقه درخشان و رشادت های فرزندان این خطه ولایتمدار کشورمان گفت: لشکر 25 ویژه کربلا با پرچم امام رضا (ع) طلایه دار عملیات والفجر 8 و پیشگام بسیاری از عملیات های مهم دفاع مقدس بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران در سال های دفاع مقدس، شرایط کشور در دوران کنونی را بسیار حساس دانست و افزود: شما پیشکسوتان جهاد، همان گونه که در دوران دفاع مقدس بر اساس ایمان عمیق وارد عرصه دفاع از کشور شدید و از آن امتحان بزرگ سربلند بیرون آمدید، امروز هم با همان روحیه باید داوطلبانه و از سر اخلاص وارد عرصه دفاع از انقلاب، ولایت و خدمت به مردم عزیز در جهت رفع مشکلات عدیده موجود شوید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سپاه را شجره طیبه انقلاب نامید که اصل آن ثابت و فرع آن در آسمان ها و زمین همواره رو به گسترش و پیشرفت بوده است، و در همین رابطه افزود: سپاه از ابتدای انقلاب با ایثارگری بر توطئه های ضد انقلاب، شورش ها و جنگ تحمیلی غلبه کرد و اکنون توانسته است از مرزهای کشور گذشته و در سواحل مدیترانه از اهداف انقلاب دفاع کند و سایه امنیت را بر سر منطقه بگستراند.

فرمانده سال های دفاع مقدس، با اشاره به قدرت بلامنازع نیروهای مسلح کشور در منطقه، یکی از مهم‌ترین مباحث دشمنان ملت را کنترل سپاه و قدرت معنوی و موشکی آن دانست که با تشکیل ائتلاف و تحریم درصدد ممانعت از پیشرفت های چشمگیر این نهاد انقلابی هستند.

مردم بزرگ‌ترین سرمایه انقلاب هستند/ چگونه می‌توان دشمن را منجی و حلال مشکلات خواند؟ / برای انتقال ارزش های انقلاب به نسل نو نیازمند نهضت روشنگری هستیم

وی با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد سپاه تأکید کرد: کدام نهاد و سازمان آزادی بخش در دنیا چنین عظمت و پیشرفتی داشته است؟

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان اینکه امروز نیز انقلاب، رهبری و مردم شما را فرا می خوانند، افزود: شاید شما امروز در نقش عناصر اداری و حکومتی امکاناتی نداشته باشید، اما در نقش انقلابی مسئولیت دارید و جوسازی هایی که همواره علیه نیروهای انقلاب وجود داشته، نباید مانع از عمل به وظیفه انقلابی شما شود.

دکتر محسن رضایی با بیان اینکه نیروهای انقلابی هیچ گاه خود را فارغ از مسئولیت در قبال مردم و انقلاب نمی دانند، به تعبیر آتش به اختیار مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: هر جا لازم است باید برای گره‌گشایی از کار مردم و رفع مشکلات کشور پیش قدم شوید و دعوت مردم و رهبری را مانند سال های دفاع مقدس لبیک گویید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به حوادث اخیر کشور، نقش آفرینی نیروهای انقلابی را مهم خواند و گفت: حوادث اخیر در بستر مشکلات اقتصادی شکل گرفت که برخی روی موج آن سوار شدند تا از گرانی و بیکاری و بی عرضگی و بی انضباطی مدیریتی برای خود کلاهی بدوزند و به زعم خود با شعارهای ضد انقلابی، نظام را آسیب پذیر کنند.

وی به هشیاری مردم در قضایای اخیر اشاره کرد و گفت: مردم وقتی دیدند که شعارها از مشکلات اقتصادی به سمت ضدنظام سوق پیدا کرد و امکان سوءاستفاده سلطنت طلب ها، منافقین و امریکایی ها وجود دارد، خود را کنار کشیدند و توطئه ها به سرعت خنثی شد، ولی دولتمردان کشور نباید در حل مشکلات مردم بی توجهی کنند.

فرمانده سال های دفاع مقدس وجود مردم را بزرگ‌ترین سرمایه نظام و انقلاب دانست و با تأکید بر ضرورت همگرایی و هم افزایی همه نیروهای انقلاب به پیشکسوتان عرصه جهاد توصیه کرد: با ارتباط صادقانه و صمیمی با مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان برای پاسداری از ارزش های انقلاب نهضت روشنگری راه بیندازید.

دکتر محسن رضایی، امریکا را یکی از سرمنشأهای مشکلات کنونی کشور دانست و با اشاره به تلاش برخی برای معکوس وانمود کردن این واقعیت گفت: عده ای تلاش دارند علت مشکلات را عدم ارتباط با امریکا معرفی کنند، در حالی که بیشترین فشارهای اقتصادی و مشکلات موجود زیر سر امریکاست.

وی در همین رابطه افزود: چگونه می توان دشمن اصلی مردم ایران را که ده‌ها سال سابقه توطئه گری و بحران آفرینی در کشور دارد، منجی و حلال مشکلات معرفی کرد.

برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: