تائید همکاری CIA، موساد، عربستان، منافقین در اتفاقات اخیر؛
دست آخر هم منشاء گزارش «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مشخص شد. موضوعی که شاید به دلایل امنیتی و به صرف پاسخگویی به منتقدان بیان آن در رزوهای گذشته صحیح نبود. حجت الاسلام «غلامرضا مصباحی مقدم» دیگر عضومجمع تشخیص مصلحت نظام گزارش دبیرخانه شورای عالی امنیّت ملّی را حاوی نکات بسیار مهمی دانست که بیانگر همکاری مشترک CIA ، موساد، عربستان، منافقین و سلطنت طلب‌ها بود و برای این منظور جلساتی در "اربیل" کردستان عراق و "هرات" افغانستان تشکیل داده بودند. حالا پاسخ منتقدان چیست؟
کد خبر: ۷۶۳۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶ 10 January 2018

پس از اظهار نظر «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص عوامل به آشوب کشیده شدن اعتراضات مردمی و یادآور شدن اشراف اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران به نشست هایی که برای این مساله در کشورهای همسایه برگزار شده بود، برخی در داخل بدون اطلاع از این گزارش امنیتی سخنان و تحلیل سرلشکر رضایی را زیر سئوال برده و یا از آن خرده گرفتند.

به گزارش «تابناک»، این انتقادات به گزارش ارائه شده از سوی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره عوامل به آشوب کشیده شدن اعتراضات مردمی در حالی عنوان شد که طبیعتا افشای نقش آمریکایی ها، موساد، عربستان، منافقین و سلطنت طلب ها بیانگر توان و اشراف اطلاعاتی بالای کشورمان به تحرکات آنان است؛ لذا نباید حال که تحرکات آنان تحت رصد اطلاعاتی کشورمان قرار گرفته است، برخی زمینه فرار برای جلوگیری از آبروریزی آنان را فراهم کنند.

بر اساس همین گزارش های امنیتی نیز رهبر معظم انقلاب روز گذشته در جمع هزاران نفر از مردم قم به نقش عده ای در خارج از کشور در اعتراضات اخیر اشاره کرده و گفتند که «این بار هم ملت ایران با ایستادگی همچون سدی محکم و ملی با قدرت تمام به امریکا و انگلیس و لندن نشینان گفت که نتوانستید و بعد از این هم نخواهید توانست.

حضرت آیت الله خامنه ای سپس در تبیین ابعاد قضایای اخیر گفتند: قرائن و شواهد اطلاعاتی نشان می دهد که این قضایا سازماندهی شده بوده و در شکل گیری آن، یک مثلث فعال بوده است.

ایشان افزودند: یک رأس این مثلث، امریکا و صهیونیستها بودند که طراحی را انجام دادند و چند ماه برروی این طراحی کار کردند و بنای آنها این بود که حرکت ها از شهرهای کوچک شروع شود تا به مرکز برسد.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: رأس دوم این مثلث، یکی از دولتهای پولدار خلیج فارس است که هزینه این نقشه را تأمین کرد و رأس سوم نیز، پادوها بودند که مربوط به سازمان آدمکش منافقین هستند و از ماهها قبل آماده بودند.

کسانی که به گزارش اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تبیین ابعاد قضایای اخیر خرده گرفتند در مورد سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب از پشت پرده به آشوب کشاندن و به انحراف کشاندن اعتراضات مردمی چه نظری دارند؟ آیا مسائل مطرح شده از سوی ایشان را بر خلاف آنچه پیشتر اعلام شده ارزیابی می کنند و آن را حاصل اقدامات اطلاعاتی کشور و گزارش هایی که در این خصوص ارائه شده است، می دانند.

بیانیه اخیر وزارت اطلاعات در خصوص دستگیری برخی عوامل تاثیرگذار در به آشوب کشیده شدن اعتراضات مردمی اخیر نیز یکی دیگر از مسائلی است که موید سخنان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از پشت پرده تلاش خارجی ها و ضد انقلاب برای ایجاد اقدامات تخریبی در کشور در جریان اعتراضات مردمی است. از دستگیری برخی عوامل گروهک های تروریستی و ضد انقلاب تا کشف سلاح مهمات و ادوات تخریب نظیر کوکتل مولوتف تا چاشنی های انفجاری و ... همه نشان از درستی گزارش ارائه شده از سوی «محسن رضایی» است.

دست آخر هم منشاء گزارش «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مشخص شد. موضوعی که شاید به دلایل امنیتی و به صرف پاسخگویی به منتقدان بیان آن در رزوهای گذشته صحیح نبود. مهندس آقازاده درباره سخنان اخیر «محسن رضایی» ضمن تاکید بر آنچه که از سوی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست خبری بیان شده بود، جمع بندی نظر مجمع را وحدت همه­ عناصر داخلی نظام و تلاش برای رفع مشکلات مردم عزیز اعلام کرد.

همچنین حجت الاسلام «غلامرضا مصباحی مقدم» دیگر عضومجمع تشخیص مصلحت نظام گزارش دبیرخانه شورای عالی امنیّت ملّی را حاوی نکات بسیار مهمی دانست که بیانگر همکاری مشترک CIA ، موساد، عربستان، منافقین و سلطنت طلب‌ها بود و برای این منظور جلساتی در "اربیل" کردستان عراق و "هرات" افغانستان تشکیل داده بودند. حالا پاسخ منتقدان چیست؟ آیا آنها حاضرند در همان رسانه هایی که مصاحبه کرده و سخن از نادرستی نظرات دبیر مجمع زده اند؛ عذرخواهی کنند؟

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: