4688بازدید
گزارش
تاریخ تولد پدر علی‌‌رضا سال ۵۸ بوده که با این شرایط در ۱۲ سالگی ازدواج کرده و سال بعدش صاحب اولین بچه شده که خودش در این باره گفت: سال ۵۱ به دنیا آمده‌ام و آن زمان چون عشایر بوده‌ایم، شناسنامه نگرفته و بعد از انقلاب برای من شناسنامه گرفته‌اند.
کد خبر: ۷۵۰۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲ 28 November 2017

در روزهای اخیر شایعاتی در خصوص علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس و بازی کردن این بازیکن با شناسنامه برادر کوچکترش منتشر شد که خود بیرانوند و وکیلش آن را رد کرده‌اند.

به گزارش تابناک ورزشی، خانه‌ پدر بیرانوند در پشته جزایری قرار دارد که نزدیک روستای سراب‌یاس خرم‌آباد است. مرتضی صفربیرانوند گفت: من سال ۱۳۷۰ ازدواج کردم و یک‌سال بعد، خدا اولین بچه را به ما داد و اسمش را علیرضا گذاشتیم. دو پسر و چهار دختر دارم که پسر کوچکم ۶ سال سن دارد و درباره اینکه گفته می‌شود، محمدرضا پسر من است، چنین چیزی صحت ندارد و برادرم پسری به اسم محمدرضا دارد که متولد ۷۰ است. شناسنامه من موجود است و هر کسی شک دارد می‌تواند استعلام بگیرد.
صفربیرانوند در پاسخ به اینپرسش که امکان دارد تصویری از شناسنامه‌ برادرزاده‌اش نشان دهد؟ گفت: الان برای کار به خارج استان رفته و مدتی است که از وی اطلاعی نداریم اما اگر بخواهید می‌توانم شماره‌ ملی او را بگویم تا از طریق ثبت احوال مشخصاتش را ببینید.

پدر علی‌رضا صغر سن است!
تاریخ تولد پدر علی‌‌رضا سال ۵۸ بوده که با این شرایط در ۱۲ سالگی ازدواج کرده و سال بعدش صاحب اولین بچه شده که خودش در این باره گفت: سال ۵۱ به دنیا آمده‌ام و آن زمان چون عشایر بوده‌ایم، شناسنامه نگرفته و بعد از انقلاب برای من شناسنامه گرفته‌اند. وی تأکید کرد: شایعاتی درباره اینکه بنده پسری به اسم محمدرضا دارم، درست نیست و افرادی قصد دارند برای علی‌رضا مشکل به‌وجود بیاورند تا او به جام جهانی نرود. پسرم خیلی ساده است و برخی از این سادگی سوءاستفاده کرده و برای علی‌رضا حاشیه ایجاد می‌کنند.

بعد از صحبت با پدر علی‌رضا برنامه نود با حدود ۱۰ نفر از اهالی پشته جزایری صحبت کرد که همگی ادعا می‌کردند، مرتضی تنها دو پسر به‌نام علی‌رضا و احمدرضا دارد. مستندات خانواده صفربیرانوند و صحبت‌های اهالی پشته جزایری هنوز نتوانسته بطور کامل شائبه ها را برطرف کند.

بجای بیرانوند،پدرش صغرسنی درآمد!/محمدرضا پسرعموی علیرضاست

 بجای بیرانوند،پدرش صغرسنی درآمد!/محمدرضا پسرعموی علیرضاست

 بجای بیرانوند،پدرش صغرسنی درآمد!/محمدرضا پسرعموی علیرضاست

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: