بازدید 3719

رییس باشگاه پرسپولیس:با بیرانوندبرخورد می‌شود

بازیکنان پرسپولیس باید قدر موقعیت و جایگاهی که پیدا کرده اند را بدانند. آنها در پرسپولیس می توانند یک شبه مشهور شوند اما باید قدر این شهرت را هم بدانند. پیراهن پرسپولیس اندازه پیراهن تیم ملی می ارزد
کد خبر: ۷۴۹۱۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶ 21 November 2017
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با انتقاد از حرکت دروازه‌بان این تیم در بازی با پدیده گفت: رفتار علیرضابیرانوند مورد تایید نیست و با این دروازه‌بان برخورد می‌کنیم.

به گزارش تابناک ورزشی، جعفر کاشانی درباره تساوی شب گذشته پرسپولیس مقابل پدیده مشهد در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم. تنها موضوعی که باید دنبال کرد تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم است که روز به روز بهتر می شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره رفتار حاشیه ساز بیرانوند در واکنش به اعتراض هواداران پرسپولیس نسبت به مصاحبه هایش اظهار داشت: رفتار بیرانوند را تایید نمی کنم. با او هم برخورد می کنیم. بازیکنان پرسپولیس باید قدر موقعیت و جایگاهی که پیدا کرده اند را بدانند. آنها در پرسپولیس می توانند یک شبه مشهور شوند اما باید قدر این شهرت را هم بدانند. پیراهن پرسپولیس اندازه پیراهن تیم ملی می ارزد. با این حال باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که او یک گلر جوان است و نباید رفتاری را داشته باشیم که از فوتبال دلزده شود.از او که پیراهن تیم ملی را هم بر تن دارد انتظار بیشتری داشتیم. با این وجود او را دعوت می کنیم و پدرانه نصیحتش خواهیم کرد. بازیکنان اینچنینی را باید با اخلاق حرفه ای بیشتر آشنا کرد.

کاشانی درباره تعیین تکلیف مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: تمام هدفمان این است که باشگاه را فرهنگی ورزشی کنیم و این باشگاهداری را باید رو به سمت خصوصی سازی ببریم. علی اکبر طاهری انسان پاک و مدیر خوبی است. نتایج خوبی هم در دوره مدیریتی اش حاصل شده است که نباید کتمان کنیم. من فکر می کنم به زودی این مشکل حل خواهد شد و آقای طاهری به جایگاه خود در باشگاه باز می گردد.
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اختلاف به وجود آمده میان این باشگاه و اسپانسر فعلی سرخپوشان گفت: آنقدر برند پرسپولیس بزرگ است که هر شرکت تجاری آرزو می کند روی پیراهن پرسپولیس تبلیغ کند! باید درباره مشکلی هم که با اسپانسر فعلی پیش آمده است بگویم که سوءتفاهماتی وجود دارد که هر دو طرف باید آنها را بررسی کند. در موارد این‌چنینی مشکلی وجود ندارد و می توانیم به آن امیدوار باشیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم