بازدید 4251
گزارش بازی

سیاه‌جامگان0-استقلال0/دوامتیازمیان10فرصت گل گم شد

استقلالی ها که تا لحظات پایانی دروازه حریف را زیرفشار گذاشته بودند در نهایت موفق به گلزنی نشدند که در این بین سهم دو مهاجم اصلی آبی پوشان بیش از سایر بازیکنان بود. استقلال با این تساوی 13 امتیازی شد و در رتبه یازدهم جدول قرار گرفت.
کد خبر: ۷۴۸۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵ 20 November 2017
تیم‌های سیاه‌جامگان مشهد و استقلال در ادامه دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 14:45 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش تابناک ورزشی، با این نتیجه استقلال 13 امتیازی و سیاه‌جامگان 8 امتیازی شد تا شاگردان شفر آلمانی و علیرضا مرزبان که مدتی در آلمان فعالیت کرده و اندیشه‌های آلمانی دارد، امتیازات را تقسیم کنند. این اولین امتیاز سیاه جامگان با مربیگری مرزبان است.

محمدرضا کرمی دروازه بان جوان سیاه جامگان که جانشین رضا ناصری شده بود با اعتماد به نفس نمایش فوق العاده ای مقابل مهاجمان استقلال داشت و بارها آنها را در مرز گلزنی متوقف کرد. کرمی که تغییر غیرمنتظره مرزبان در این بازی بود زیرفشار شدید حملات استقلال خم به ابرو نیاورد که این موضوع از یک دروازه بان جوان کمی بعید به نظر می رسید.
استقلالی ها که تا لحظات پایانی دروازه حریف را زیرفشار گذاشته بودند در نهایت موفق به گلزنی نشدند که در این بین سهم دو مهاجم اصلی آبی پوشان بیش از سایر بازیکنان بود. استقلال با این تساوی 13 امتیازی شد و در رتبه یازدهم جدول قرار گرفت.

سیاه‌جامگان0-استقلال0/دوامتیازمیان10فرصت گل گم شد

ترکیب سیاه‌جامگان: محمدرضا کرمی، رضا شربتی، محسن آقایی، محمدرضا خرسندنیا، کیوان امرایی، مصطفی احمدی، گوران یرکوویچ، سبحان خاقانی (62- سیف اللهی)، حسین بادامکی(78 - پیام ملکیان)، سجاد دانایی باغکی(46- میرهانی هاشمی)، وحید عسگری

ترکیب استقلال: حسین حسینی، مجید حسینی، پادوانی، خسرو حیدری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، جپاروف، فرشید اسماعیلی (66- مهدی قائدی)، جابر انصاری و سجاد شهباززاده (74- علی قربانی)

دقیقه یک: جابر انصاری ارسالی روی دروازه سیاه‌جامگان داشت که ضربه سر فرشید اسماعیلی به بیرون رفت.

دقیقه 2: ارسالی که از سوی جپاروف صورت گرفته بود با ضربه سجاد شهباززاده همراه شد که این بار هم ضربه استقلالی‌ها راهی اوت شد.

دقیقه 6: ارسال‌های استقلالی‌ها ادامه داشت که این بار نورافکن توپ خطرناکی برای شهباززاده ارسال کرد که توپ پس از برخورد به زمین مقابل دروازه سیاه‌جامگان، از منطقه خطرناک دور شد.

دقیقه 18: فرشید اسماعیلی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 30: امید نورافکن با پاسی پشت مدافعان سیاه‌جامگان سجاد شهباززاده را در موقعیت تک به تک قرار داد که ضربه او پس از برخورد به دست دروازه‌بان سیاه‌جامگان توسط مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه 48: سرور جپاروف از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 53: سجاد شهباززاده که با ارسال فرشید اسماعیلی در موقعیت خوبی قرار گرفته بود، این بار هم نتوانست برای تیمش گلزنی کند.

دقیقه 56: میرهانی هاشمی جای سجاد دانایی را در ترکیب سیاه‌جامگان گرفت.

دقیقه 58: گوران یرکوویچ روی پاس حسین بادامکی صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد که سیدحسین حسینی موفق به مهار این موقعیت شد.

دقیقه 62: سبحان خاقانی از ترکیب سیاه‌جامگان خارج شد و روح‌الله سیف‌اللهی به زمین آمد.

دقیقه 67: جپاروف ارسالی خطرناک روی دروازه سیاه‌جامگان داشت که کرمی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 67: مهدی قائدی جانشین فرشید اسماعیلی در ترکیب استقلال شد.

دقیقه 68: مهدی قائدی پشت محوطه جریمه سیاه‌جامگان صاحب توپ شد که ضربه محکم او به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 74: علی قربانی در ترکیب استقلال جای سجاد شهباززاده را گرفت.

دقیقه 74: حسین بادامکی با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 76: امید ابراهیمی شوت محکمی را به سمت دروازه سیاه‌جامگان شلیک کرد که راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 77: ارسال امید ابراهیمی و ضربه سر جابر انصاری در آغوش کرمی جای گرفت.

دقیقه 79: مهدی قائدی صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد که ضربه او راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 87: جابر انصاری در موقعیت آفساید صاحب موقعیت شد که ضربه سر او توسط قربانی از خط دروازه عبور کرد، اما داور پیش از گل شدن آفساید شده بود.

دقیقه 90: مهدی قائدی وارد محوطه جریمه شد و شوتی به سمت دروازه زد که توپ او از بالای دروازه به اوت رفت.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم