بازدید 4661

نیاز به نایلون با توجه به بارش آتی

کد خبر: ۷۴۷۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱ 16 November 2017
سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه از ارسال کمک‌های مردم کرمانشاه به عمق روستاهای آسیب‌دیده درزلزله استان خبر داد و گفت: با توجه به بارش پیش رو به نایلون برای پوشش چادرها نیاز است.

به گزارش مهر، مهدی عبدالمالکی گفت: با اعلام نیاز برای جمع آوری کمک های مردمی، از صبح روز بعد از وقوع زلزله سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه ۴ پایگاه برای جمع آوری و اعزام کمکهای مردمی به زلزله زدگان در پارک شاهد و سه فرهنگسرای شهرداری دائر کرد.


 
وی افزود: با دایر شدن این پایگاه ها مردم نوع دوست کرمانشاه از صبح روز یکشنبه اقلامی مثل چادر، پتو، کنسرو، البسه گرم، آب معدنی، زیرانداز، پوشاک و... تحویل پایگاه‌های جمع آوری کمک های مردمی شهرداری کردند و این کمک ها همچنان ادامه دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: کمکهای جمع آوری شده بلافاصله و به دفعات در طول روز، آماده سازی و بارگیری و به مناطق زلزله زده ارسال می شوند.

وی تاکید و یادآوری کرد: با توجه به بارندگی های پیش رو وسایلی متناسب با شرایط مانند نایلون رولی و وسایل گرمایشی به کمک ها اضافه شود.

عبدالمالکی به ابعاد وسیع آسیب و تخریب مناطق مسکونی اشاره کرد و گفت: نیازهای آسیب دیدگان بسیار زیاد است و اولویت نیاز به اقلام غیر نقدی با مواردی چون شیرخشک، پوشک و پماد بچه، شیشه شیر، البسه گرم چون جوراب و کلاه و دستکش، البسه گرم و زمستانی، گاز پیک نیکی، زیرانداز، نان لواش بسته بندی شده، خرما و مواد خوراکی است.

این مسئول گفت: تمهیداتی در چهار شهر تازه آباد ثلاث، ازگله، سرپل ذهاب و قصرشیرین اندیشیده و اکیپ هایی مستقر کرده ایم تا کمک های مردمی جمع آوری شده را به عمق روستاها و به دست روستائیان آسیب دیده برسانیم.

قائم مقام شهردار کرمانشاه از نوعدوستی، حس انسان دوستی و برادری همه هموطنان ایرانی قدردانی کرد و گفت: همه ایران یک خانواده است و مردم ثابت کرده اند مردم استان کرمانشاه تنها نیستند.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم