بازدید 4187

پیشنهاد تمدید پرسپولیس به برانکو؛ حداقل دوساله

کد خبر: ۷۴۷۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳ 16 November 2017
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه قراردادش را به مدت دو فصل با برانکو تمدید می‌کند.

به‌ گزارش ‌تابناک ورزشی، حمید رضا گرشاسبی در حاشیه مراسم جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس و علی اکبر طاهری، گفت‌: آقای طاهری مدیرعامل باشگاه هستند و ان‌شاء‌الله می‌آیند و کارشان را پیگیری می‌کنند.گرشاسبی در پاسخ به این سوال که از جلسه وزیر با طاهری اطلاع دارد یا خیر؟ گفت‌: من از این موضوع اطلاعی ندارم اما مدتی هر دو در کنار هم و در کنار هیات مدیره تلاش کردیم و ظرف یکی، دو روز آینده هم آقای طاهری باز می‌گردند تا کارشان را ادامه‌ دهند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بخشنامه‌ای که سازمان بازرسی کل کشور ارائه کرده است تا از کار کردن بازنشستگان جلوگیری شود، گفت‌: ریز آن بخشنامه را نمی‌دانم. این مساله به خود وزارت ورزش و جوانان برمی‌گردد. همه چیز در دست وزارت ورزش و جوانان است تا تکلیف مشخص شود.  

وی درباره این که آیا تمدید قرارداد برانکو قطعی است یا خیر؟ گفت‌: ما این موضوع را قطعی می‌دانیم و مشکلی وجود ندارد. برانکو شدیدا علاقمند است که در ایران و پرسپولیس به کارش ادامه‌ دهد. ما هم در هیات مدیره مصوب کردیم که ان‌شاء‌الله مجددا با برانکو قراردادمان را تمدید کنیم.  نشست نهایی شکل خواهد گرفت و قطعا قرارداد بعدی ما کمتر از دو فصل نخواهد بود.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره این که کمیته‌ صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها اعلام کرده که باشگاه پرسپولیس می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشد، گفت‌: ما مشکلی در این زمینه نداریم. بدهکاری‌های بدخیمی داشتیم که مربوط به ۱۵ سال قبل بود. بیش از ۲۰ میلیارد تومان که مربوط به این بدهی‌ها بود پرداخت شد و یک مقدار هم بدهی که بخش عمده آن مربوط به عاشقان پرسپولیس است باقی‌ مانده است. یعنی این بدهی‌ها مربوط به مربیانی است که خودشان را از پرسپولیس می‌دانند. وظیفه داریم که این‌ها را هم پرداخت کنیم. بخشی پرداخت شده است و برخی دیگر نیز در حال‌  پرداخت است.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم