بازدید 4755

هشدارکی‌روش به آزمون؛خیال نکن فیکس جام جهانی هستی!

کد خبر: ۷۴۷۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶ 14 November 2017
کارلوس کی‌روش را بسیاری استاد مسلم کارهای روحی و روانی می‌دانند. مردی که خوب می‌داند چگونه باید شاگردانش را برای هر مسابقه و میدانی از لحاظ روحی و روانی آماده کند. 

به گزارش تابناک ورزشی، حواس کارلوس کی‌روش به تک‌تک شاگردانش هست. در همین راستا شنیده شده که به تازگی کارلوس کی‌روش تصمیم گرفته سردار آزمون مهاجم نزول کرده روبین‌کازان را به خود بیاورد. مرد پرتغالی که خوب می‌داند 16 هفته گل نزدن در روسیه می‌تواند چقدر برای مهاجم اول تیم ملی بد باشد، حسابی به آزمون توپ و تشر زده و در اردوی اخیر به او گفته است: «خیال نکن مهاجم فیکس تیم ملی هستی! یک مقدار دیر بجنبی و حواست نباشد، مهاجمان دیگر جای تو را خواهند گرفت و...»

همان‌طور که در بازی دوستانه با پاناما مشاهده کردید، کارلوس کی‌روش از کریم انصاری‌فرد مهاجم المپیاکوس در ترکیب اصلی خود استفاده کرد و از قضا جانشین سردار آزمون هم موفق شد گل اول تیم ملی را به ثمر برساند. مشابه چنین رفتاری را چندی پیش کی‌روش با علیرضا بیرانوند انجام داده بود. گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس مدتی می‌شد افت کرده بود و گل‌های بدی می‌خورد. کسی باور نمی‌کرد این همه نزول ناشی از چه چیزی باشد و مرد پرتغالی متوجه این موضوع شد.

کارلوس کی‌روش در اردوی تیم ملی علیرضا بیرانوند را نزد خود فراخواند و او را حسابی ترساند. از جایگاهش در تیم ملی گفت که ممکن است به دیگری تعارف زده شود و اینکه رقیبان بیرانوند بیکار نیستند! البته در کنار این شوک روحی و روانی مرد پرتغالی از گلر اول پرسپولیس حمایت هم کرد تا علیرضا بیرانوند به خود بیاید و دوباره اوج بگیرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم