کد خبر: ۷۴۷۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ 14 November 2017
دو سارق مسلح كه براي سرقت طلا وارد يك مجتمع مسكوني شده بودند موفق به فرار شدند.
 
به گزارش جوان، ساعت 11:45 روز دوشنبه، بيستم شهريورماه بود كه به مأموران كلانتري 118 ستارخان خبر رسيد دو سارق مسلح به خانه‌اي در خيابان محمدعلي جناح دستبرد زده‌اند.
 
لحظاتي بعد بود كه تيمي از مأموران كلانتري براي بررسي ماجرا در محل حاضر شدند. در اولين بررسي‌ها معلوم شد كه دو سارق مسلح با تهديد ساكنان ساختمان بيش از 70‌ميليون تومان طلا سرقت كرده و گريخته‌اند.
 
بعد از تأييد خبر پرونده به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسراي ناحيه 34 تهران در اختيار كارآگاهان اداره يكم پليس آگاهي قرار گرفت. يكي از ساكنان گفت: همه ساكنان ساختمان با هم نسبت فاميلي داريم. لحظاتي قبل با شنيدن صداي جيغ خواهرم خودم را به آپارتمان او رساندم. هر چه در زدم در را باز نكرد. بعد همراه پدر و مادرم و پسرم با كليد يدكي كه داشتيم در را باز كرده و وارد شديم. آن جا بود كه با دو مرد مسلح مواجهه شديم. مردان مسلح خواهرم را در يكي از اتاق‌ها و دختر شش ساله‌اش را در اتاقي ديگر حبس كرده بودند.
 
يكي از سارقان ناگهان اسلحه‌اش را روي شقيقه‌ام گذاشت. نفر دوم دست و پاي پسرم را بست و اسلحه‌اش را روي سر او گذاشت و خواست طلاهايم را به او بدهم. او تهديد كرد اگر به آنها طلا ندهيم پسرم را مي‌كشد. من هم از ترس جان پسرم طلاهايم را به او دادم، اما گفت كه بايد جاي گاوصندوق‌مان را به آنها نشان دهيم. هر چه گفتيم كه گاوصندوق نداريم به حرفمان توجه نكردند. سرانجام همه ما را در اتاقي حبس كردند و بعد از پاشيدن اسپري فلفل فرار كردند.

زن صاحبخانه هم گفت: لحظاتي قبل از حادثه زنگ در را زدند كه دختر شش ‌ساله‌ام در را باز كرد. بعد از آن بود كه ناگهان دو مرد غريبه در حالي كه مسلح بودند وارد شدند. من هم از ترس جيغ كشيدم. آنها من و دخترم را به گروگان گرفتند. مدام از من سراغ پول و طلا مي‌گرفتند تا اينكه خانواده‌ام از راه رسيدند.

فرار سارقان مسلح پس از سرقت طلاييبعد از ثبت حرف‌هاي شاكيان كارآگاهان با بررسي دوربين‌هاي مداربسته ساختمان تصوير دو سارق مسلح را به دست آوردند.

مركز اطلاع‌رساني پليس‌آگاهي تهران بزرگ، اعلام كرد كه دستور انتشار بدون پوشش تصاوير دو متهم از سوي بازپرس صادر شده و از كساني كه دو متهم را شناسايي كرده‌اند درخواست مي‌شود اطلاعات خود را با شماره تماس‌هاي 51055501 و 55381036 در اختيار كارآگاهان اداره يكم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهند.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: