بازدید 3918

نیمکت نشینی آزمون؛ هشدار کی روش به شماره10

کد خبر: ۷۴۷۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳ 13 November 2017
غایب اصلی و بزرگ ترکیب تیم ملی مقابل ونزوئلا سردار آزمون است. بازیکنی که از روزهای اوجش فاصله گرفته و این روزها همه به دنبال راه‌حلی هستند تا با یک شوک او را به مسیر سابق خود برگردانند.

به گزارش تابناک ورزشی، غیبت آزمون در ترکیب تیم ملی هم شاید در راستای همین راه حل‌های شوک‌آمیز باشد و کی‌روش می‌خواهد با به خطرانداختن جایگاه این بازیکن در ترکیب اصلی او را وادار به تلاش بیشتر کند. بازی مقابل پاناما و ونزوئلا از معدود دفعاتی است که کی‌روش دو بازی پی در پی، آزمون را در ترکیب اصلی قرار نمی‌دهد. پیش از این کی‌روش نشان داده بود که برای انتخاب بازیکنانش کوچکترین اهمیتی به وضعیت آنها در تیم‌های باشگاهی‌شان نمی‌دهد. این که تیم دارند یا ندارند و در تیمشان چه وضعیتی دارند در انتخاب‌های کی‌روش تاثیری نداشته است اما گویا این بار ناکامی آزمون همراه او از روسیه به ایران هم رسیده است.

کی‌روش که نمی‌خواهد بهترین و آماده‌ترین مهاجمش را در روزهای حساس جام‌جهانی در افت ببیند به فکر راه چاره ای افتاده است تا سردار از شرایط آرمانی دورتر از این نشود. سردار آزمون اولین و اصلی‌ترین گزینه کی‌روش برای خط حمله تیم ملی است و این مربی نمی‌خواهد به هیچ قیمت برگ برنده‌اش را در دیدار با حریفان از دست بدهد. البته آمار آزمون، انقدر خوب هست که فعلا جایگاهش در تیم کی‌روش محکم باشد. او بر خلاف باشگاه، در هر ۴ بازی آخری که فیکس بوده، برای تیم ملی گل زده و آمار ۶ گل در این ۴ مسابقه را دارد.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم