بازدید 3580

هشدارمحرمی به علیپور درباره حاشیه های یک ستاره پرسپولیس

کد خبر: ۷۴۶۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳ 12 November 2017
مجتبی محرمی ستاره سال‌های نه ‌چندان دور پرسپولیس معمولاً از کسی تعریف نمی‌کند. خیلی کم پیش می‌آید دفاع چپ تاریخی پرسپولیس از عملکرد یک فوتبالیست جوان تعریف کند اما به نظر می‌رسد علی علیپور یک استثنا باشد.

به گزارش تابناک ورزشی، محرمی اعتقاد دارد مهاجم اول پرسپولیس در غیاب مهدی طارمی بسیار خوش‌ درخشیده و لایق دعوت به تیم ملی بوده است. باقی حرف‌های پیشکسوت محبوب قرمزها را در زیر بخوانید.

گفته‌اید علی علیپور باید به تیم ملی دعوت می‌شد؟
نگفتم باید بلکه گفتم حق او بود که دعوت شود. کادر فنی تیم ملی که بسیار هم خوب عمل کرده، می‌توانست علیپور را هم ببیند. او در غیاب مهدی طارمی یک‌تنه جور خط حمله پرسپولیس را کشیده و موفق هم بوده است.

در شهرآورد هم جوری پنالتی زد که همه را به یاد مجتبی محرمی انداخت، قبول دارید؟
نه آقاجان! دوران ما که تمام شد و رفت. علی علیپور به سبک خودش پنالتی زد. نکته‌ای که کسی به آن توجه نکرده است، دوپا بودن علی است.

بله، خودمان هم مانده‌ایم که او چپ‌پاست یا راست‌پا؟!
شما دیدید پنالتی‌اش به استقلال را با پای راست زد اما به سایپا با پای چپ و شوتی پرقدرت گل زد. هر فوتبالیستی قادر نیست از دو پایش یکسان کار بکشد. امیدوارم او بتواند خودش را همچنان از حاشیه و هیاهو دور نگه دارد.

سخت نیست؟
چرا، خیلی هم سخت است. وقتی بازیکن پرسپولیس باشی، خیلی دور و برت شلوغ می‌شود. خیلی‌ها جلو می‌آیند و تو را به مهمانی‌های مختلف و مسائل دیگر دعوت می‌کنند و علی باید حواسش جمع باشد.

جالب است کسی این توصیه‌ها را می‌کند که خودش استاد حاشیه بود.
من استاد حاشیه نبودم، برایم حاشیه می‌ساختند. خودم هم سادگی می‌کردم و چون بچه‌ پایین‌ شهر بودم، صاف و ساده بودم... به هر حال من تجربه‌اش را دارم و به همین خاطر این حرف‌ها را خطاب به علیپور زدم. یک توصیه دیگر هم دارم. به علی می‌خواهم بگویم غصه نخورد، کارش را دنبال کند و تمریناتش را جدی‌تر بگیرد. اگر با همین آمادگی جلو برود، مطمئن هستم مسافر جام جهانی می‌شود و حتی می‌تواند در روسیه بازی کند.

بسیار خوب، شهرآورد را دیدی؟
بله، شهرآورد خیلی قشنگی نبود اما خوشبختانه به سود پرسپولیس تمام شد. بچه‌ها خیلی حواس‌جمع بازی کردند و بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب اصلی هم خیلی کمک کرد.

این پرسپولیس می‌تواند دبل کرده و قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شود؟
به شرط اینکه یکسری مشکلات حل شود. همین بحث بدهی‌ها که فکر خیلی از هواداران را به خود مشغول کرده است.

راستی شما هم جزو طلبکاران پرسپولیس هستید؟
(می‌خندد) نه! من یکی به پرسپولیس بدهکارم و همیشه خودم را بدهکار می‌دانم.

ولی تماشاگران همیشه به تو لقب باتعصب داده‌اند و معتقدند مجتبی محرمی خیلی برای پرسپولیس زحمت کشید و از لحاظ مالی به حقش نرسید!
این لطف هواداران است. در کوچه و خیابان هم به خودم می‌گویند ولی من فقط وظیفه‌ام را انجام دادم. اگر هم از لحاظ مالی ضرر کردم، به عوضش امروز طرفداران پرسپولیس را دارم، کسانی که قدرشناس و بامعرفت هستند.

راستی پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی محروم است اما می‌تواند اشکان دژاگه را قبل از نقل و انتقالات زمستانی به عنوان بازیکن آزاد جذب کند. در این خصوص نظری نداری؟
اشکان دژاگه فوتبالیست باکیفیتی است که خیلی به درد پرسپولیس می‌خورد اما همه چیز بستگی به نظر برانکو دارد. با این حال حضور اشکان در پرسپولیس می‌تواند خیلی خوب و برای هواداران هیجان‌انگیز باشد هر چند من بعید می‌دانم او در ایران توپ بزند.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم