بازدید 1999

آمریکایی‌ها بیشترنگران هک شدن هستندتاکشته شدن

آمریکایی‌ها بیشتر از آن که نگران کشته شدن خود باشند، بیم دارند که هک شوند و داده‌های خصوصی‌شان به سرقت رود.
کد خبر: ۷۴۶۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵ 11 November 2017
آمریکایی‌ها بیشتر از آن که نگران کشته شدن خود باشند، بیم دارند که هک شوند و داده‌های خصوصی‌شان به سرقت رود.

به گزارش فارس به نقل از بیزینس اینسایدر، جرائم مرتبط با اینترنت این روزها بیشتر از کشته شدن به دغدغه آمریکایی ها مبدل شده، زیرا اکثر اطلاعات شخصی و مالی آمریکایی ها در فضای مجازی نگهداری می شود و افشای آنها توسط هکرها می تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد.

یافته های موسسه پژوهشی گالوپ نشان می دهد در 12 ماه گذشته جرائم سایبری بیشتر از جرائم فیزیکی مانند تلاش برای قتل، سرقت، مزاحمت جنسی یا زورگیری برای آمریکایی ها مشکل آفرین بوده است.

در میان نگرانی های عمده آمریکایی ها، هک شدن اطلاعات مالی و شخصی دغدغه اول آمریکایی ها بوده و 67 درصد از افراد مورد تحقیق آن را به عنوان اصلی ترین نگرانی خود ذکر کرده اند. مهم‌ترین جنایت فیزیکی که آمریکایی ها در این بررسی به آن اشاره کرده اند سرقت یا آسیب زدن عمدی به خودرو بوده که تنها توسط 38 درصد از آمریکایی ها به آن اشاره شده است.

در نهایت نگرانی از کشته شدن یا مورد حمله یا مزاحمت جنسی قرار گرفتن تنها دغدغه 6 درصد از مردم آمریکا بوده است.

به نظر می رسد تاثیرات شگرف اینترنت بر شیوه های ارتباطی انسان ها بر جنایات متداول هم تاثیر گذاشته و دیدگاه های آمریکایی ها در این زمینه را هم به طور کامل تغییر داده است.

تحقیق گالوپ نشان می دهد در 12 ماه گذشته از هر چهار آمریکایی یکی هدف حملات هکری موفق قرار گرفته و اطلاعات شخصی وی توسط هکرها سرقت شده است. در مقابل تنها 12 درصد آمریکایی ها با مشکل سرقت فیزیکی پول یا امول مواجه بوده اند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم