بازدید 5218

دو طرفه شدن محور ایلام به مهران از امروز

کد خبر: ۷۴۶۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷ 11 November 2017
 رئیس پلیس راه کشور با اشاره به بازگشت ۸۰ درصدی زائران و عادی شدن شرایط از دو طرفه شدن مسیر ایلام به مهران از ساعت ۱۶ بعدازظهر امروز خبرداد.

به گزارش میزان، سردار محمدحسین حمیدی اظهار کرد: در سال جاری علی رغم افزایش سفرها، شرایط ترافیکی مناسب بوده و حوادث کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه هرچند بروز یک حادثه نیز زیاد است، افزود: این مورد قبول ما نبوده که حتی یک نفر از هموطنانمان در طول جاده‌ها دچار حادثه شوند.

رئیس پلیس راه کشور با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد زائران تاکنون بازگشته اند، گفت: شرایط از امروز بعد ازظهر مناسب‌تر می‌شود و محدودیت برای خودرو‌های سنگین و تردد‌های بومی به شرایط عادی باز می‌گردد.

به گفته این مسئول محور ایلام به مهران از ساعت ۱۶ بعد ازظهر امروز (شنبه) دو طرفه خواهد شد و به حالت عادی باز می‌گردد.

سردار حمیدی با بیان اینکه علی رغم حجم بالای سفر‌ها به لحاظ ترافیکی مشکل خاصی نداشتیم، خاطرنشان کرد: گره‌های ترافیکی را در روز‌های نخست قبل از اربعین شاهد بودیم که مسئله‌ای طبیعی است.

وی با اشاره به افت اوج بازگشت زوار اربعین به کشور، تصریح کرد: هنوز بخشی از زوار در حال بازگشت هستند و به این تناسب شرایط بازگشت همکاران ما نیز برنامه ریزی می‌شود.

رئیس پلیس راه کشور در ادامه بر لزوم استراحت کافی رانندگان در حال بازگشت تأکید کرد و یادآورشد: به گروهی که همچنان در مسیر بازگشت هستند و طی روز‌های آینده قصد بازگشت دارند، اعلام می‌کنیم که جاده‌ها خلوت است و ممکن است سرعت خودرو‌ها افزایش یابد بنابراین توصیه می‌کنیم زوار در بازگشت با احتیاط رانندگی کنند. 
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم