4576بازدید
با توجه به نتایج مسابقات انتخابی، شکست برخی نفرات کم تجربه قابل پیش بینی بود اما نفرات با تجربه تیم مانند احسان پور، یاراحمدی، حسین خانی و نصیری در حد انتظار ظاهر نشدند.
کد خبر: ۷۲۵۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ 27 August 2017
با پایان گرفتن مسابقات جهانی پاریس، رئیس فدراسیون کشتی در خصوص نتایج و عملکرد تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران اظهار نظر کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، رسول خادم در مورد عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی گفت: کشتی گیران ما اکثرا نفرات کم تجربه ای بودند، اما با انگیزه و اعتماد به نفس بالایی به مصاف رقبای خود رفتند. البته اشتباه فنی برای این نفرات قابل پیش بینی بود که می توانند با این تجربه ارزنده ای که کسب کردند آن را جبران کنند. ما از اعتماد به جوانان ضرر نکردیم. به طور نسبی عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی رضایت بخش بود.

وی خاطر نشان کرد: سرمربی تیم ملی و کادر فنی تلاش خود را انجام دادند و همانطور که کشتی گیران جوانی داریم،  کادر فنی ما نیز جوان و در مسیر کسب تجربه هستند و باید بتوانیم به مرور نقاط ضعف خود را مرتفع و نقاط قوت خود را نیز تقویت کنیم. از عملکرد و نتایج  کلی آزادکاران در رقابت‌های جهانی فرانسه رضایت ندارم.

واکنش‌رسول‌خادم‌به‌نتایج‌ضعیف‌کشتی‌آزاد:ازکادرفنی‌راضی‌نیستم

خادم ادامه داد: نفرات اعزامی به رقابت‌های جهانی به جزء یک وزن، نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی ایران بودند و پیش بینی می‌شد که برخی از آن‌ها به دلیل کمی تجربه یا نداشتن سابقه حضور مناسب در مسابقات خارجی، نتوانند عملکرد خوبی داشته باشند، اما متاسفانه اکثر آن‌ها نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. خادم تصریح کرد: با توجه به نتایج مسابقات انتخابی، شکست برخی نفرات کم تجربه قابل پیش بینی بود اما نفرات با تجربه تیم مانند احسان پور، یاراحمدی، حسین خانی و نصیری در حد انتظار ظاهر نشدند.

وی در مورد عملکرد کادر فنی گفت: به سرمربی تیم ملی و اعضای کادر فنی اعلام کردم نواقصی در مدیریت برنامه‌های فنی کشتی‌گیران بر روی تشک ملاحظه می‌شد، که باید حتما بررسی شود. در جلسه آتی شورای فنی کادر فنی دعوت می‌شوند تا توضیحات خود را ارایه دهند و اعضاء در این مورد تصمیم‌گیری می کنند.

خادم در مورد عملکرد حسن یزدانی در فرانسه اظهار داشت: حسن یزدانی ستاره کشتی آزاد ایران در دنیای کشتی است  که جسور، جنگنده و دلاور کشتی می‌گیرد و همه شاهد نمایشی مقتدر از کشتی ایرانی از سوی  او بودند. امیدوارم وی با ادامه روند فعلی بتواند سال‌ها صاحب عناوین جهانی و المپیک شود. خوشحالی و احساس افتخار مردم به او ، قطعا بزرگترین پاداش این کشتی‌گیر با اخلاق است.

وی خاطرنشان کرد: حسن یزدانی از قهرمانان بزرگی است که به دلیل سلامت در اخلاق و ساده زیستی، می توان مایه‌هایی از پهلوانی را  در او دید. امیدوارم همه از او مراقبت کنیم تا با گذر زمان و در فراز و نشیب‌های زندگی، به دور از هر گونه حاشیه‌ای اعم از اجتماعی و سیاسی، پهلوانیش برای مردم ماندگار شود.

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: